Dovolená – Kapverdské ostrovy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
_.Emilyyy
Kecalka 362 příspěvků 09.03.19 21:08
Dovolena-Kapverdske ostrovy

Ahoj :mavam:,
Letos bychom chteli letet na Kapverdské ostrovy. Byli jste tam? Jestli ano, tak v jakem meste? Kolik vas ta dovolena priblizne stala i s letem, hotelem atd? A jak se Vam tam libilo? ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Xmichaelah
Kecalka 215 příspěvků 09.03.19 21:13

Byli jsme na Salu v roce 2013… tehda okolo 27000 ( coz ted uz bude urcite mene).. ja uz bych tam nejela. Plaze byly nadherne, to ano… ale to za me bylo tak nejak vse a to se mi zda na dovcu malo… je spoustu hezcich destinaci. Ale zalezi taky co od dovolene ocekavate..

Dana112
Stálice 66 příspěvků 09.03.19 21:14

Ahojky, já bych teda na Kapverdy neletela, protože bych nevydržela letet 6-7 hodin v letadle :D :D :D :D

mamoch
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 09.03.19 21:15

Ano, byli jsme začátkem listopadu, letos už to bude tři roky. Na 15 dní - je to daleko, týden by byl pro nás málo. Oazis Belorizonte na ostrově Sal. Velice se nám tam líbilo, letos pojedeme zase/ last/. Jsme dobří plavci, denně jsme byli od rána do večera v oceánu. Do bazénu jsme nechodili. Jsou tam vlny, ale po překonání velké vlny u břehu se potom dá parádně plavat. Obrovské byly jen jednou dopoledne, to jsme šli na „tůru“ po pláži. Celkem pro dva nás to stálo s all inc. něco málo přes 40 tis.

Caboverde
Kecalka 236 příspěvků 09.03.19 21:21

Já byla mnohokrát na Salu, naposledy loni v říjnu. Belorizonte je pro nenáročné a jídlo pro dítě bylo nepoživatelné. Nám vyhovuje vedlejší Salinas Sea. Tam byla spokojená i naše poměrně náročná dcera. Určitě doporučuji navštívit Pedra de Lume.

Caboverde
Kecalka 236 příspěvků 09.03.19 21:24

Na Boa Vistě doporučuji hotel Riu Karamboa.

_.Emilyyy
Kecalka 362 příspěvků 09.03.19 21:28
@Xmichaelah píše:
Byli jsme na Salu v roce 2013… tehda okolo 27000 ( coz ted uz bude urcite mene).. ja uz bych tam nejela. Plaze byly nadherne, to ano… ale to za me bylo tak nejak vse a to se mi zda na dovcu malo… je spoustu hezcich destinaci. Ale zalezi taky co od dovolene ocekavate..

Uprimne ja jsem cekala , ze ta cena bude vyssi , takze tech 27 000 tisic by bylo strasne super , ale spis ocekavam , ze to ted je drazsi :dance: . Jeste rozmyslime , ze by bychom leteli do Dubaje, ale ty Kapverdy se mi libi vic a financne jsou lepsi..

mamoch
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 09.03.19 21:29

@Caboverde Je rozdíl v koupání na Salu a Boa Vistě? Prý jsou na Boa Vistě větší vlny a silnější proudy ..

_.Emilyyy
Kecalka 362 příspěvků 09.03.19 21:29
@mamoch píše:
Ano, byli jsme začátkem listopadu, letos už to bude tři roky. Na 15 dní - je to daleko, týden by byl pro nás málo. Oazis Belorizonte na ostrově Sal. Velice se nám tam líbilo, letos pojedeme zase/ last/. Jsme dobří plavci, denně jsme byli od rána do večera v oceánu. Do bazénu jsme nechodili. Jsou tam vlny, ale po překonání velké vlny u břehu se potom dá parádně plavat. Obrovské byly jen jednou dopoledne, to jsme šli na „tůru“ po pláži. Celkem pro dva nás to stálo s all inc. něco málo přes 40 tis.
@Caboverde píše:
Já byla mnohokrát na Salu, naposledy loni v říjnu. Belorizonte je pro nenáročné a jídlo pro dítě bylo nepoživatelné. Nám vyhovuje vedlejší Salinas Sea. Tam byla spokojená i naše poměrně náročná dcera. Určitě doporučuji navštívit Pedra de Lume.

Děkuju moc holky :palec:

_.Emilyyy
Kecalka 362 příspěvků 09.03.19 21:30

@mamoch ty vlny hlavne chceme, teda respektive partner chce vlny :roll: :lol:

mamoch
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 09.03.19 21:34

@_.Emilyyy :))) No ono jsou vlny a vlny:)) Při obřích plavčík nepustí a do bazénu se mi fakt nechce. Ale my jsme se celých 14 dní, kromě toho jednoho dopoledne, koupali v oceánu.

Xmichaelah
Kecalka 215 příspěvků 09.03.19 21:37

@_.Emilyyy 27 na jednoho :oops: jsem to napsala spatne… jako dubaj moc nemusim, litame do ras al khaimanu ( pokud jde vylozene o valeci dovolenou)… ale to je spis dovolena na jezere :think: co oman? :) ten nas zcela pohltil :lol:

_.Emilyyy
Kecalka 362 příspěvků 09.03.19 21:38
@mamoch píše:
@_.Emilyyy :))) No ono jsou vlny a vlny:)) Při obřích plavčík nepustí a do bazénu se mi fakt nechce. Ale my jsme se celých 14 dní, kromě toho jednoho dopoledne, koupali v oceánu.
:palec:
_.Emilyyy
Kecalka 362 příspěvků 09.03.19 21:41
@Xmichaelah píše:
@_.Emilyyy 27 na jednoho :oops: jsem to napsala spatne… jako dubaj moc nemusim, litame do ras al khaimanu ( pokud jde vylozene o valeci dovolenou)… ale to je spis dovolena na jezere :think: co oman? :) ten nas zcela pohltil :lol:

Jo tak na jednu osobu to uz sedi ta cena :D To my moc nechceme valeci dovolenou - zase na jednu stranu si hodne odpocines, ale zase nemas noc dobry zazitky a vzpominky :think: :lol:

Dana112
Stálice 66 příspěvků 09.03.19 21:45

@_.Emilyyy
A kolik peněz jste s partnerem ochotny do dovoleny investovat?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama