Trávení času s kamarádkou.

Anonymní
14.11.19 20:22

Trávení času s kamarádkou.

Ahoj všem. Chci se zeptat na Váš názor.
Mám kamarádku která pořád tvrdí jak se mnou chce trávit čas, zajít na kafe atd.
Ale skutek utek.
Když se jí zeptám tak buď neví nebo nemůže.
Vážně už mě to nebaví.
Co Vy na to?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11
14.11.19 20:35

A proč nemůže?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
956
14.11.19 20:41

Já na to, že máš fajn virtuální „kámošku“ a pokud to tobě nevyhovuje, udělala bych pápá.. :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1988
14.11.19 20:52

Tak to moc kamoska teda asi neni..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13739
14.11.19 21:06

Tak to není moc kámoška :nevim: prostě jí řekni ať teda přijde na kafe nebo ať už nepíše, že tě nebaví pořád něco zbytečně plánovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21565
14.11.19 21:14

Treba fakt nema cas.Ja jsem taky hodne rozlitana. Nerikam, ze nekafickuju, ale vetsinou s nekym, s kym se stykam hodne, protoze si vse reknem v rychlosti, kopnem kafe a zase jedem o kus dal, nebo, kdyz jede nektera takova osoba kolem, stavi se, ale ja si u toho delam svoje, nemusim ji venovat plnou pozornost a hostit tolik, obslouzi se sama nebo mi i kafe u me udela :mrgreen:.Pritom bych se rada videla i s jinyma kamaradkama, ktere mam rada, ale proste nemam uz dve hodiny, jako driv, nekde vysedavat a rozebirat zivot, takze si vic piseme, nez vidime. A pak to taky muze vypadat, ze na ne nemam cas, ve finale je to pravda-viz co jsem psala. Joooo na rodicaku je to veget, absolutne se to neda porovnat, clovek je i min vymluveny.Ale po praci si radeji tu hodinu, dve, nez zacnu varit, uklizet atd, prectu knizku, nebo vlezu sem, otravuju manzela, popripade deti :mrgreen:.Radeji si i lehnu se starsi dcerou (12let),na sedacku, nez s kamaradkou na kafe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4142
14.11.19 21:17
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Chci se zeptat na Váš názor.
Mám kamarádku která pořád tvrdí jak se mnou chce trávit čas, zajít na kafe atd.
Ale skutek utek.
Když se jí zeptám tak buď neví nebo nemůže.
Vážně už mě to nebaví.
Co Vy na to?

Když už se ptáš, tak že je mi to jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2644
14.11.19 21:20

Tak s jednou jsen to drzela skoro rok. Celkem asi 15× domluvena akce, k tomu zamluvene hory na jeji popud. A ani jednou jsme se nesesly. :mrgreen: prdim na to. Mam ji rada, holku jednu, ale radsi travim cas s lidmi, kteri si udelaji cas. A tech je porad dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
14.11.19 21:21

@Pedro 00 ty jsi ale husta :lol: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
564
14.11.19 21:24

Já taky nemám čas kdyz ona ho ma..je rozvedená volný kazdy druhy vikend a ještě v týdnu.. se 3 dětmi prostě nemůžu a ani nechci kazdy druhy vikend nekam chodit pařit. Neřeknu zajít na kafe pres den nebo tak ale ona zásadně vecer do baru lovit atd. Takže takže 99% termínu odmítám ze nemam cas bohužel ale nemám tolik času a volna a ani chuť lítat po nocích a kalit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5818
14.11.19 21:25

No a když se zeptá ona.. zase třeba já měla kamarádku, co to brala stejně, ale ona byla na mateřské času kdykoliv, já sice taky, ale měla jsem vářžněj nemocné dítě, musela jsem třeba hlídání plánovat, nešlo kdykoliv ho brát, do toho jsem často bývala nemocná- což jsem taky nikde nevytrubovala.. takže ani nevěděla..
takže pokud máte rozlišný volný čat tak to možná chápu, ale otázka je kdy se zeptáš..
Jako naplánovat třeba 14 dní dopředu jde, ale někdo říct, půjdem zítra na kávu, tak taky jsem odmítala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4142
14.11.19 21:47
@Tohleta píše:
@Pedro 00 ty jsi ale husta :lol: :roll:

Rád pomůžu.
„Pane Lorenc, uvezu to?“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 21:54

Raději anonymně vím, že sem ten co o něm píši chodí. Já mám sestřenici, děti kousek od sebe věkem ještě maličké. Obě jsme na RD, obě děláme „houno“ pokud samozřejmě nepočítám péči o děti a domácnost. Ona na úklid má lidi. Neustále jen slyším musíme se sejít, aby si ty naše děti mohly spolu hrát když jsou stejně staré. Ona bydlí ve městě, já za městem kousek od jejich rodičů. Jezdí k nim každý týden. Musela jsem ji sama pozvat a dotlacit, aby přijela, byla tu 2× na můj popud. Naposledy před půl rokem. Pořád mi píše jak se musíme sejít, ale nic nenavrhne, sama se ani nestaví když jede k rodičům 5minut ode mě. Já se stavit nemůžu, nikdy mě k ní nepozvala a ani nevím, kde bydlí. Vím v jaké lokalitě, ale ne kde přesně. Co tři dny dostávám fotky jejího dítěte a jak se daří tomu mému a že se musíme sejít. Už mám sto chutí ji poslat do pr… A to jsme si v období dospívání byly tak blízké. Teď je z ní normální kráva, už nevím jak to říct jinak. Moje dítě mělo narozeniny, to nenapsala… Paradoxní že? To její bude mít za chvíli tak nevím jestli být nad věcí a popřát taky. Vždycky ji odpovím když píše, ale už to neřeším, vím, že prostě pořád jenom kecá.

• Nahlásit
  • Citovat
6432
14.11.19 22:45

Tohle mi dělala známá. Pořád mě zvala ven a když už jsem se nechala přemluvit, tak se vždy objevilo deset důvodů, proč nemohla nebo proč událost potřebovala nějak změnit. A pak zase, pozvala mě ven, a zase výmluvy… doted její chovani nechápu ale vyřešila jsem to tak, že jsem jí pokaždé rovnou odmítla a už se nevidame. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
15.11.19 09:17

Já si myslím, že s tebou třeba někam chce, ale když na to dojde, tak se jí vlastně nechce. Tak se na ní vykašli, jestli ti to tráví život. Dala bych poslední šanci, a pak bych jí napsala, že to stejně nikdy nevyjde, tak proč se vlastně zase ptá… :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama