Třeťátko-velký věkový odstup

420
28.3.17 18:27

Třetátko-velký věkový odstup

Ahoj holky. Snazime se s manzelem o treti mimco…mame uz dve deti 11 a 8let…tak bych rada zalozila tema…jak to bylo u vas…zarleni, tehotenstvi…porod pece o miminko…jak si deti vychazeji..a tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
28.3.17 18:33

Já s dovolením anonymně, protože to jsou zatím jen myšlenky, do budoucna.. mám teď děti 5 a 7 a i bych chtěla třetí, třeba za rok dva ( moc času nemám, kvůli věku, kolik je tobě let?). Sama mám sourozence jednoho, o 14 let staršího, vztah je určitě jiný než mají třeba moje děti, ale ne horší. Vyloženě kvůli většímu věkovému rozdílu bych se dalšího dítěte nevzdávala.
Držím palce :kytka:
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
5699
28.3.17 18:38

@katuska84 my nemáme tak velký rozdíl, jsou od sebe o 5 a 8 let a vztah k bráškovi mají naprosto dokonalý. Mám výhodu, že starší jsou holky, takže mám dvě chůvičky :mrgreen:. Pořád by ho mazlily, teď, jak už povyrostl, dělají blbiny, ale pečují o něj, aby se mu něco nestalo, koupou se s ním ve vaně…
Otázka je, jaký ten vztah bude do budoucna. Budou mít každý jiné zájmy atd., ale rádi se, myslím, mít budou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1412
28.3.17 18:51

Já to budu řešit za chvilku, mám holky 9 a 13 let, teď jsem v 8 tt. Holky to ještě nevědí, ale sourozence si moc přejí obě. No jsem na to zvědavá, mladší je pořád mamanek, tak se taky trochu bojím, jestli nebude žárlit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
398
28.3.17 18:52

My máme termín třetího dneska a malé se nějak nechce. :lol:.Kluci jsou staří 10 let a druhému bude v létě 8 let. A musím říct, že kluci se na segru hrozně těší tak uvidíme realitu :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.17 19:17

Mám sourozence o 12 let mladšího a když byla miminko bylo to super, ráda jsem koupala, vozila, prebalovala. Máma jen kojila :lol: Od tří let už to bylo ale horší máma si na tu péči zvykla a házela nám segru neustále na krk. Už nám byla na obtíž, my už byli pubertaci a měli své zájmy. Tak ségra vyrůstala jako jedinacek. Později jsme tedy s ní dělali i úkoly když máma chodila do práce, dělali svačinu, večeři. Zastávali jsme prostě mámu a museli jsme. Teď vím že bych tak velký rozdíl kvůli tomuhle nechtěla. Mamka si to třeba neuvědomovala a brala to jako samozřejmost ale nám to vadilo. Proto si prosím nedělejte chuvy ze svých dětí, ať jim pak toho sourozence nezprotivite. Máme segru rádi ale je tam i teď jiný vztah než byl mezi námi staršími :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
2190
28.3.17 19:50

My teda 3neplanujeme, ale chtela jsem rict, ze obdivuji ty co maji velky deti, takze maji uz klid, pohodu a rozhodnou se pro dalsi. My mame ted 3tydenni mimco, rozdil 4roky a jsem hotova, rikam si, jakej jsme meli klidek.Uz jsme zapomneli jaky to je mit mimco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Anonymní
28.3.17 19:53

@xk.kx no já mám děti 2 roky po sobě, takže ten fičák se dvěma malými jsem si užila, a o dalším jsem nechtěla ani slyšet. Teď když má mladší 5 tak už to začínám přehodnocovat.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
455
28.3.17 20:34

@katuska84 Ahoj,mam deti,2,13,16.dva pubertaci a batole, nekdy je to hodne velky hardcore, co ti budu rikat :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5411
28.3.17 20:42

Ja mam rozdil 13let. Starsi holka, mladsi syn. Ani jsem necekala ze ho dcera bude takhle zboznovat a starat se o nej. Nemohla jsem si prat nic lepsiho :srdce: :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 20:42

@katuska84 sestra,když čekala třetí dítko, tak kluci měli 15 a 13. Ten starší to vzal v pohodě, ale ten mladší přišel o post benjamínka a toho mladšího a ten to nesl dost těžko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
512
28.3.17 21:06

Ahoj,
když jsem čekala třeťátko (vysněné a naprosto plánované)holkám bylo 13 a 10. Super volba, naprosto nadšené a chůvičky dokonalé. Čtvrťátko jsme pořídili třeťátku aby měl parťáka. Bylo nám líto, že bude mít jen dvě super ségry, ale velké které budou mít brzy už jiné zájmy než blbiny s malým bráchou. A jsme naprosto spokojeni a šťastní, nikdy bych nevěřila, že budeme mít čtyři děti a je to krásné.
Ano mít samostatné odrostlé děti a mít konečně klid je fajn, ale dalšími dětmi jsme si tak trošku prodloužili mládí…:-) máme ten život trošku pestřejší, puberťačky / prťata pro mě naprosto ideální kombinace :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 21:20

Ja mam rozdíl 14 let(dcera) a 10 let (syn). Sestřičku miluji, i když je to pěkný rarach, chuvy z nich nedělám, snažím se, aby měli sve zájmy a hlídají jen, pokud je opravdu třeba. S malou nám ožil dům. Ma ted 5 let a je to sluníčko, certik. Říkám si, ze nám tu aspoň někdo zůstane v domě, když půjdou starší na studia. Dcera už letos konci střední a podala přihlášku na vysokou. Připadám si pořád užitečná, ze me ještě někdo potřebuje :mrgreen: Jsme moc rad, ze ji máme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama