Trhání mandlí plazmou Mladá Boleslav

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kassor
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 03.12.18 04:55
Trhani mandli plazmou Mlada Boleslav

Nemate nekdo zkusenost s trhanim mandli v Mlade Boleslavi? Asi dceru tento zakrok nemine a vycetla jsem, ze tam to delaji setrnejsi cestou (plazmou) a ambulantne. Jen potrebuju vyzjistit, jak cela akce probiha a jake jsou objednaci lhuty?? Vim, ze to nehradi pojistovna, ale nevadi, hlavne, kdyz nebudeme muset v nemocnici spat… Dekuju za zkusenosti :kytka:

Reakce:
Irinka0210
Závislačka 4614 příspěvků 03.12.18 09:06

V MB sice zkušenost nemám, ale byli jsme s malým v Plzni na klinice Lente a maximální spokojenost.

Kassor
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 03.12.18 09:45
@Irinka0210 píše:
V MB sice zkušenost nemám, ale byli jsme s malým v Plzni na klinice Lente a maximální spokojenost.

Procedura bude asi vsude stejna… Prosim o popsani zakroku… Dekuju. A jak dlouho jste cekali na termin??

Irinka0210
Závislačka 4614 příspěvků 03.12.18 13:30

@Kassor Termín jsme měli dost rychle, protože jim někdo „odpadl“ takže jsme byli jeden týden na konzultaci a další týden byl zákrok. Malý dostal takovou oblbovačku, pak jsem s ním šla na sál, kde jsem s ním byla než zabrala narkoza. Za cca půl hodinky - přesně si nepamatuju mi ho přinesli na pokoj, kde jsme byli cca hodinku. Jednou zvracel, ale řekla bych že se mu pak dost ulevilo. My jsme teda zůstali v Plzni na noc v hotelu, tam se ještě prospal a pak byl jako by se nic nedělo. Dal si mekáč, večer dvě housky se šunkou, zmrzlinu, spát šel o půlnoci protože nemohl zabrat. Druhý den jakoby se nic nedělo

Kassor
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 03.12.18 14:15

@Irinka0210 a ta oblbovacka je co, neco mu pichli?? A vecer pred tim mohl jist a pit, nebo mel nejaka omezeni??

Irinka0210
Závislačka 4614 příspěvků 03.12.18 16:12

@Kassor Byl to nějaký sirup. Teď nevím od kdy, ale nesměl nic jíst ani pít, myslím od půlnoci, ale to už si přesně nepamatuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Carmen Electra z Pobřežní hlídky: Téhle sexbombě že táhne na 50?

Zdá se, že elixír mládí existuje! Jak jinak vysvětlit to, že Carmen Electra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >