Trhaný spánek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elzap
Povídálka 50 příspěvků 05.02.18 00:50
Trhany spanek

Zdravim a zaroven hledam radu. Dcera 9mesicu zacala asi pred mesicem v noci spavat na brise.Po ulozeni asi kolem 8 vecer spi kdyz hooodne dobre tak do pulnoci, ale dnes treba jen do 10 bez probuzeni na brise ve sve postylce, po prvnim probuzeni uz je to sileny, budi se snad kazdou hodinu s krikem, vyhoupne se na kolena, trochu popoleze, zase zpatky lehne, ja dam dudlika nebo pohladim a spi dal nebo to jeste tak zopakuje, mrci u toho stehovani a pak usne. A do hodiny zase znova. V postylce uz to takhle praktikovat neslo protoze nam nejde prirazit vedle postele ale musim vstavat tak jsem ji zkusila dat k sobe ale je to stejny, jen se teda prisunuje postupne ke mne. V noci tak 2krat kojimeJa se rano co rano budim s bolesti hlavy, nekdy uz se mi i mota…nema nekdo podobny problem nebo napad co by pomohlo? Protoze ani pro me ani pro malou to neni kvalitni odpocinek a po ranu. muzem jit za 2 hodky zase spat protoze vic mala neda. Dekuji za rady

Reklama

Reakce:

Ada22
Kecalka 467 příspěvků 05.02.18 07:57

Tak to jsem zvědavá co ti kdo poradí. Já to mám dost podobné akorát, že naši je 2,5. Do jedné spí dobre, ale pak je to někdy pekelné. Cestuje mručí. Většinou stačí pohladit a lehne a spí dál. Tuhle jsme kvůli laryngitide starší spali u otevřeného okna. Ráno v pokoji byla kosa, ale malá spala hezký. Tak dnes je nabalim a asi budeme litovat. No v dohledné době budou mít svůj pokojík, tak to třeba pomůže. :)

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 46767 příspěvků 05.02.18 08:37

Se asi naučila lézt, co? :lol: Ono ji to přejde. A za chvilku si bude v postýlce v noci stoupat. To ji časem taky přejde :lol:

Petulle4
Kecalka 155 příspěvků 1 inzerát 05.02.18 08:45

Já mám 7 měsíční dceru a taky se mi teď takhle budí. Ale u nás to začalo po nachlazení. Měla ošklivou rýmu, odsávala jsem i 3× za noc. Tak doufám, že se zase brzo srovná. Jinak to se mnou asi brzo šlehne :lol: Jak já bych chtěla spát aspoň 2 hodiny v kuse :zed:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 05.02.18 09:39

Jevamane… Některé děti spinkají hezky, některé ne :nevim: ale rozumím, taky jsem zkoušela všechno možné, jak měl malý rok, dokonce jsem přestala kojit, budil se co hodinu, chtěl prso, padali jsme s manželem na hubu, hádali se. Hrůza prostě. Jak jsem utla kojení bylo to lepší ale pořád se budil tak 5-7 za noc. Teď jsou mu dva roky a když se nám vzbudí v noci dvakrát jsme rádi, jak jsme se vyspali :D podle mě tady řadu nedostaneš, my zkoušeli všechno, homeopatika, čaje, vyměnit madrac, vyměnit místnosti, různě jsme natáčeli postýlku, aromaterapii, po dobrém, po zlém (zkoušeli jsme ho nechat vyřvat) nic nepomohlo. Vydržet a doufat, že bude líp :mavam:

Elzap
Povídálka 50 příspěvků 05.02.18 10:41

Jasne, clovek to vydrzi, ale hlavne mi je lito male, rano je jak po boji, neni moc dobre vyspana, nic ji nebavi, tak spis premyslim jestli je neco co bych mohla zkusit delat jinak aby se ji treba lepe spalo. V loznici mame chladneji, ale myslim ze to ji vyhovuje, do nedavna spala o dost lepe, ale jak koukam, tak je to asi bezne a neni v me moci ji to spani nejak zkvalitnit. MUDra mi na to rikala, abych s ni byla par dni doma, v klidu bez navstev, bez babicek atd, ze ma moc vjemu a nestiha je zpracovat. Zkusily jsme ale efekt zadny, navic ona je taaak spokojena u babicek, teticek a mezi detma, doma uz se desne nudila… no tak snad tohle obdobi brzo prejde a to dalsi bude co se spanku tyce o malicko lepsi:))

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama