Trhlina u konečníku

Anonymní
3.4.16 20:49

Trhlina u konecniku

Ahojky :mavam:
Rada by jsem se poradila zda mate nekdo zkusenosti s trhlinou u (v) konecniku a co vam na to pomohlo. Jake vysetreni vam doktor delal a byl jste nekdo s tim i na operaci?
Omlouvam se za anonym, dekuji za rady :mavam:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.4.16 21:25

Na trhlinky gel z dubove kury. Parkrat namazat a vše ok. Bude to chvilku pálit, ale chce to vydržet. :)

• Nahlásit
  • Citovat
1725
3.4.16 21:36

Koupele v dubové kuře a používat Faktu mast, ta pomohla nejlip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
3.4.16 21:37
@Anonymní píše:
Ahojky :mavam:
Rada by jsem se poradila zda mate nekdo zkusenosti s trhlinou u (v) konecniku a co vam na to pomohlo. Jake vysetreni vam doktor delal a byl jste nekdo s tim i na operaci?
Omlouvam se za anonym, dekuji za rady :mavam:

on clinic v praze a jejich zazracna masticka ;)

• Citovat
  • Upravit
22577
3.4.16 21:38

Jak už tu padlo, při dobré péči se zahojí sama :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.16 21:41

Gel z dubové kůry je dobrý, ranku dezinfikuje a pomáhá hojení.
Holky a nevíte někdo, proč se ty trhlinky dělají? Já je mívám hodně často a docela dost mě štvou :cert:
Anonym B

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.4.16 21:49
@JayLee píše:
on clinic v praze a jejich zazracna masticka ;)

A prosim vas musi se tam objednavat? Plati se neco za vysetreni? Dekuji :oops:

• Citovat
  • Upravit
481
3.4.16 22:06

Mne pomohly nejvic cipky Hemagel procto. A ze jsem toho vyzkousela dost… :zed:
Jinak takovy ty klasicky rady…jist hodne vlakniny, kefiry, svestkovy kompoty, atd.
Trhliny jsou peklo. Zlatej porod :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
5.4.16 14:55
@Anonymní píše:
A prosim vas musi se tam objednavat? Plati se neco za vysetreni? Dekuji :oops:

no za me se neplatilo ic jen ta mast asi 50 kc a objednat urcite musí to dr videt a vysetrit ale pomohla hnedka je to primo klinika zabyvajici se temahle problemama hemoroidama atd ;)

• Citovat
  • Upravit
432
7.9.16 21:18

Dnes jsem byla na proktologii s pětiletou dcerou a našli jí trhlinu uvnitř. Doktorka mě „uklidnila“, že léčba může trvat i několik měsíců a může se to opakovat. Doporučila také dubouvou kůru, faktu atd. + vyhnout se zácpě. Po první aplikaci masti mi celý večer brečela… máte někdo zkušenost, jak to řešit u dítěte? Opravdu na to nic jiného nepomůže? Je mi jí strašně líto…
Děkuju moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.9.16 21:34

@Gigis nedivím se ti, je to hrozně bolestivé. Trpím na to od porodu a je fakt, že se to vrací, ale léčba mi tak dlouho netrvá, většinou léky zaberou rychle během několika dnů. Cpi do ní jogurty, kefíry a tyhlety věci, ty mi pomáhají na změkčení stolice

• Nahlásit
  • Citovat
11
11.2.19 21:50

Trhlina

Dobrý den v kostce lactuloza dilatany vyolachy pred stolici namazat konecnik zhoji se a za 14 dni praskne a fuet dokola jedno stejny.misto.....mel nekdo neco.podobneho pres rok a co mu pomohlo operace???masti na zpevneni te trhlinky a nic nic nepomaha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
571
11.2.19 22:00

@JanaTobias mě pomohla až operace…Nechápala jsem, proč ji neudělali hned… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
578
11.2.19 23:39

@JanaTobias ahoj, můj muž tím trpěl několik let, bolest ho donutila jednoho dne jet s tím na pohotovost a druhý den byl po operaci. Od té doby má klid. Mastiček vyzkoušel desítky, nic nepomohlo. Bral i léky na posílení stěny, ale též bez úspěchu. Po operaci šel druhý den domů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
12.2.19 09:36

Fakt no dr.me operovala takze ze jsem.sla s rou trhkinou par dni pred operaci me srostla dr.jsem informovala ze srostla ale ze praskne odstranila hemeroid udelala divulzii a fisuru ze je pekne zhojena ze nevidela duvod pji operavat 4 den praskla a to stolice byla mekka......takze nechapu kdyz dr. Vidi ze je pekne zhojena ze praska praska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama