Úzkost - přejde to, nebo ne?

Anonymní
3.4.16 19:38

přejde to nebo ne? úzkost

Prosím o zachování anonymu.Jsme spolu s přítelem přes dva roky, máme mimčo. Často jsme se hádali kvůli nesmyslum, kravinam. Teď musím zatukat, že je vše ok.Ale co mě trápí a nevím si s tím rady… S přítelem ok, pak se prostě něco. v mé hlavě „pohne“ a začnu být z ničeho nic na něj hnusná, nepříjemná, hledám věci abych se s ním hadala. Nedělám to schválně, za přítele bych dýchala. On to vidí jak se k němu chovám tak začne být stejný jako já - prostě mi to vrací. Pak je to ale mnohem horší. Nevím jak mu říct, že to nedělám jen tak že srandy. Trošku sem to zamotala. Tohle mé chování bylo v době kdy jsme se hádali. Tedy, já to vyvolávala. Teď jak je tuk tuk v pohodě, tak se nehadame.Ale třeba přijde den kdy mám vyloženě depky, brečím několik hodin, ani pomalu nevím proč. Přemýšlím co bylo, jak to bylo špatné. Kolik hroznych slov jsme si řekli.. Když to na mě přijde, cítím úzkost, cítím že jsem nemilovaná, cítím prostě tohle.. Ale tak to není.,přítel mě rád má. Třeba dnes to na mě přišlo, sedím tady ve tmě několik. hodin, přemýšlím, brecim (i když je s přítelem vše ok) on je vedle s malou. Ptal se mě. co se stalo. Jenže já mu nejdřív řekla že nic.Pak řekl že kecám, že přece něco se stát muselo, pak dodal jestli něco. neudělal on, říkám že ne. Naléhal, chtěl vědět. co se děje. Já mu řekla, že nic. Já vlastně ani nevím co se děje. JE to něco ve me.Pak naléhal víc, tak sem mu s brekem řekla že prostě si to chci nechat pro ssebe, i když vvlastně není co. Pak se z toho vyspim a jsem 14 dni cca dobrá. Do té doby, než mě to zas přepadne. Jsem z toho zoufalá, nestalo se to někomu? Neměla bych se na někoho obrátit? Protože. jinak vztah je. ssuper, do té doby než sem zase taková, chci být sama a cítím v sobě. i vztek, nasranost, lítost a všechno dohromady, pak zbytečně sem hnusná na lidi které mám ráda. Poprvé o tom mluvím tady, stydím se.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.4.16 20:07

Ahoj, mam to podobne, i kdyz ne takhle moc. Ja to mam spojene s hormony, tyden prdd ms jsem na zabiti, nebo kdyz mam velky stres. Ps neberes antikoncepci? Odpocines si nekdy? Nebo nemas na sebe nejake prehnane naroky?

• Nahlásit
  • Citovat
5212
3.4.16 20:15

A jak staré mimco máš? Ja takova byla dlouho, a taky jsem to o sobě věděla, kolem 10 měsíců už to bylo ok, hormony no :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.16 20:25

Před ms to je ok, ale když mám ms tak se divim že semnou pořád je. HOLKY fakt myslíte že to budou hormony? Mimcu je 7 měsíců. Už v těhotenství jsem taková byla. To ale bylo mnohem horší. Dokázali jsme spolu nemluvit a štěkat třeba 4 dny a jen okolo sebe chodit, fuj.. Teď už to nějak. odchází za dnešek, ale nemám odvahu za ním jít a bejt tutu nunu..to bych spíš chtěla já, jenže on nepřijde, protože já sem.ta divná a dělám to dusno já. Ale zítra až přijde. z práce tak vše bude zas super..Celkem ho obdivuju, že na ty výkyvy si zvykl.. Ale jak. říkám, poslední měsíc se mi.to stálo až dnes. PREDTIM třeba obden…
Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
Lutonka
3.4.16 20:27

Jak stare mate miminko? Kojis? Beres HA? Ja bych to uz nekde resila, pokud si s tim neumis poradit sama.Taky obcas mam takovy stav, ale ja s tim bojuju-nazuju treba kecky a jdu si zabehat.Nebo s kamoskou na vino.Nebo si pustim oblibeny film..Pokud si s tim sama nevis rady, zajdiz za psychologem, poradi ti, jak danou situaci resit a vylouci nebo treba naopak potvrdi nutnost farmakologicke lecby.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.4.16 20:28

@pajulinkaa já to. také o sobě vím, v tu chvíli co se tak chovám si myslím že já říkám pravdu, že já se chovám nejlíp..další den bych se neviděla
k dotazu, antikoncepci beru, a brala i před tehu a žádný takový problémy jsem neměla. A žádnou zátěž taky nemám, to ne

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.4.16 20:32

@Lutonka je mi 20,nechci takto mladá chodit po doktorech..miminku je 7 mesicu..a kdybych šla k doktorovi, tak tam zatukam na dveře a řeknu co? Já zadneho nemám. Musím být u. nějakého registrovaná? A cl mu mám říkat.. Z tohohle jsem vždy měla strach. Prostě mi občas z ničeho nic přepne. Nekojim

• Nahlásit
  • Citovat
Lutonka
3.4.16 20:42
@Anonymní píše:
@Lutonka je mi 20,nechci takto mladá chodit po doktorech..miminku je 7 mesicu..a kdybych šla k doktorovi, tak tam zatukam na dveře a řeknu co? Já zadneho nemám. Musím být u. nějakého registrovaná? A cl mu mám říkat.. Z tohohle jsem vždy měla strach. Prostě mi občas z ničeho nic přepne. Nekojim

Smarja takhle neuvazuj! K psychologovi chodi dnes bezne i deti, co bys byla ve dvaceti na to „mlada“? Pokud mas problem o kterem sama vis a nedokazes si s nim poradit, coz podle popisu mas, tak ti asi nic jineho nezbyde :nevim: Muzes si skocit pro doporuceni k obvodacce, nebo si rovnou vybrat nekoho ve svem okoli a obkednat se. Reknes proste, ze mivas uzkostne stavy a nevis, co s tim.Na tom neni nic ke stydeni ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Lutonka
3.4.16 20:43

Hele a v tu chvili si to uvedomujes, zejednas zkratovite, vyvolavas hadky a uziras se? Nebo ti to dojde pozdeji?

• Nahlásit
  • Citovat
82
3.4.16 21:09

Taky jsem někdy měla takové stavy, ale přišla jsem na to, že to bylo tím, když jsem měla prt co na práci.. Když jsem z práce a 2 brigadám k tomu, zakotvila doma s mimčem, které hodně spalo a já vše hotové… pak jsem měla spoustu času na přemýšlení a trápením se blbostma.. A stačilo jít mezi lidi a najít si nějaké další aktivity… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.16 12:58

Pozor na tu antikoncepci, co ti nevadilo predtim ti muze vadit ted. Ja treba napriklad nemuzu po porodu nosit zadne nausnice ani zlate. Mam najednou alergii na kov..
Zkusila bych anti vysadit.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama