Píchání v břiše vedle pupíku

3279
2.4.16 17:34

Píchání v břiše vedle pupíku

Ahoj holky, nemáte některá zkušenost s tímto problémem?

Už cca přes měsíc začínám mít problémy s pícháním v břiše… přesně v jednom jediném místě 4cm vlevo od pupíku a jakože o 1 cm níž… Na omak tam necítím žádnou bouli, nijak to při stlačení nebolí, ale prostě občas se to samo ozve a píchá to docela silně a bolestivě. A problém se čím dál tím víc stupňuje, že to mívám už několikrát za den třeba že mě to 2 minutky píchá a pak je zas klid. Není to hluboké píchání, spíš těsně pod kůží…

Rozhodla jsem se, že už navštívím svého obvodáka ať mě někam pošle, jenže z práce mě jentak neuvolní takže než se tam dostanu taky 1-2 týdny potrvá… Potřebuji se tedy psychicky připravit co by to mohlo být…

kýla, zánět, infekce střev…? Nevíte? :think: Bojím se co z toho bude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
371
2.4.16 17:43

Asi zarazeny prdy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21572
2.4.16 17:50

Žlučník?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3279
2.4.16 17:52
@Madam-Owl píše:
Asi zarazeny prdy

Tak prdíky mám já normální, tak v tom snad nebude problém :think:

@ka2ka píše: Žlučník?
Žlučník mě nenapadl, není trochu někde jinde?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21572
2.4.16 17:55

@Derra je,ale když jsem měla zánět žlučníku tak to začínalo bolestí kousek od pupíku a pak se to teprve rozjelo u žlučníku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413

@Derra Zašla bych na rentgen střev a u Dr bych si nechala vzít krev a ať ti řeknou hned HCG

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8115

Od páteře? Měla jsem něco podobného, bylo to taky vlevo, ale nad pupíkem cca 1 cm, byla jsem na utz břicha, nic, za cca půl roku i kolonoskopii ( kvůli necemu jinému ). Občas mě tam píchá, ale pozoruji, že to má souvislost s tim, že taham malého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3279
2.4.16 18:22
@Bedulinka píše:
@Derra Zašla bych na rentgen střev a u Dr bych si nechala vzít krev a ať ti řeknou hned HCG

Proč HCG 8o MYslíš že těhu s tím má něco společného? Momentálně vím, že těhotná nejsem, ale problémy mám už dýl už přes druhý cyklus…

@ka2ka Aha, no to je taky pěkný :(
@myskalucka Tak já naštěstí netahám nic těžkýho tak tím to snad nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
2.4.16 21:30

@Derra Promiň, chtěla jsem napsat CRP :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3279
2.4.16 21:32

@Bedulinka Aha :mrgreen:

Jinak holky, díky za názory… připravím se radši psychicky na vše co tu píšete :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
2.4.16 21:55

@Derra Na nic se nepřipravuj, třeba to bude dobrý - kéž by…!!! Zeptám se přímo - nemáš průjem, nezvracíš? JAK JÍŠ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3279
2.4.16 21:57

@Bedulinka Jím pořád stejně jako předtím, netvrdím že zdravě… sním na co přijdu ale kombinuju tak nějak vše vč. zeleniny apod… Jinak žádné průjmy nic, jsem zdravá jak řípka, jen se mi to začalo z ničeho nic objevovat a nemám to čemu přisoudit… ani namáhavé práci ničemu :nevim:

Teď jsem si jen před necelými 3 měsíci prošla potratem, tak jestli to třeba není ještě z hormonální změny v těle (už se mi udělala i cysta na vaječníku tak bych se nedivila ničemu :mrgreen: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
2.4.16 22:05

@Derra Crohnova choroba nebo ulcerozní kolitida to není, super :palec: Co se týká potratu, nemohu posoudit - díky Bohu…, ale kamarádka je též po potratu a občas si na břicho stěžuje… TAkže to z toho může být :nevim: Jedině, co mohu poradit - zajdi si k Dr. Jsem chytrá, co? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3279
2.4.16 22:07

@Bedulinka No mám to v plánu, jen mě musí nejdřív uvolnit z práce a to je u mě těžký, moc nás pouštět nechce a často ještě třeba i hodinu před objednaným termínem i doktora nemám potvrzeno, že mě pustí a já furt prosím jestli teda můžu jít nebo ne :zed:

Beztak bych byla snad nejradši za ty zaražený prdy :mrgreen: Ale na to prdím až moc dobře :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
4.4.16 20:00

@Derra Ahoj, tak jak Ti to dopadlo u doktora?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat