Tři psi v bytě?

477
9.8.13 00:10

Tři psi v bytě?

Ahoj chci se zeptat máte někdo tři psi v bytě?? máme 2+1 a mám čivavu je mu již 7 let krátkosrstou kolii se kterou dělám canisterapii a chtěla jsem kvuli canis ještě jednoho menšího líbí se mi boston terier co si o tom myslíte??Ještě máme 3 letého klučinu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12867
9.8.13 00:14

Nám doma 9 letou čivavu, 2 roky starého krysaříka a 2,5 letého syna. Dalšího psa si umím představit. Ale mám barák a asi už by bylo komplikované hlídání přes dovolenou :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MV313
9.8.13 00:27

Mam KK a labradora, takze sice 2, ale labrador je prece jen o dost vetsi nez civava s bostonem dohromady :)

• Nahlásit
  • Citovat
Nepř. muv
9.8.13 00:30

Mám dobrmana, dogu a ted ještě štěně křížence ovčáka (ty jsem do nedávna měla dvě) a uplně v pohodě :) několik malích psů jde taky uplně v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
11406
9.8.13 00:53

Dá se to, docela v pohodě. Ale chce to dost trpělivosti a času věnovat se pořádně každému (i zvlášť)… Ale to nemá nic společného s tím, jestli je to v bytě, nebo na zahradě :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
9.8.13 06:23

Známá měla dogu a dva jezevčíky a taky se vešli :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3022
9.8.13 06:59

Chudáci sousedi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
9.8.13 07:31

@vejisek Moje máma má 4 psy. Původně bydlela ve 2+1 teď má ještě menší a vejde se :lol:

@elinka90 píše:
Chudáci sousedi :-)

uřvaný dítě je horší než 10 psů ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3022
9.8.13 07:47

@paola_white tak mi měli pod námi uřvaný dítě a k tomu měli ještě uštěkanýho psa, když doma nebyli. Takže když byli doma poslouchala jsem pořád jekot a když doma nebyli poslouchala jsem štěkot :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
9.8.13 07:47

@elinka90 no tak to je asi nejhorší kombinace :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Elessar
9.8.13 08:13

Měli jsme v 2+1 kokršpanělku a zlatýho retrívra…a v pohodě, jen si už nedokážu představit třetího pesana :D kokršpanělka nám v lednu odešla, už byla starší…teď teda máme jen tu retrívřici a i tak je občas veselo :D
Pokud ti nevadí ten bordel, tak proč ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
9092
9.8.13 08:21

Minulý týden jsme se byli podívat na štěňátko, chovatelka má v menším bytě taky 3 psy, Německé pinče a v současně době ještě 3 štěňátka :) Takže určitě to jde, já bych se toho nebála, tedy v případě, že budeš mít na všechny dostatek času, na procházky, výcvik atd… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Liz
2054
9.8.13 08:24

Já myslím, že každý to bude vidět jinak. Mě to připadá uplně nemyslytelný, tři psy a dítě v 2+1 mi přijde srovnatelný s cirkusem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
9.8.13 09:11

Pokud jsou psi socializovaní a budeš se jim jinak dostatečně věnovat, tak proč ne? 2 psi jsou lepší než jeden, protože se spolu zabaví. A třetí k tomu? To už je celkem jedno.Psi stejně většinu dne dne prospí. Mě třeba přijde daleko větší trápení tohle…loni jsme byli v tuzemsku na dovolené v jednom penzionu. Majitelé měli u domu kotec asi tak 5× 2m, v němž ještě tak ze čtvrtky měl pes(vlčák) boudu, pak obří misky(voda, žrádlo),na pohyb uvnitř téměř bez místa. Pes buď ležel na boudě nebo v boudě nebo seděl a koukal. Ven s ním chodili večer na půl hodiny.To já třeba bydlím v malém bytě, než byli děti, měli jsme také 3 psy(teď máme 1),ale ranní a večerní procházka byla 1,5 hod. i déle a přes den někdy chvíli někdy taky tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4132
9.8.13 10:56

@vejisek Pokud zvládáš dva psy v bytě bez problémů (což věřím, že jo, když jeden je dokonce canisterapeutický), tak proč ne. A bostonci jsou zlatíčka, mají rádi společnost jak lidí, tak psů ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama