Kočka kašle - jak jí pomoci?

835
6.8.13 17:21

Kočka kašle

Dobrý den, moje kočka dneska 2 krát zakašlala a všimla jsem si, že ji z pusy visí slina (malá). Nevíte co se stalo? Máme s ní jet k veterináři, nebo jen chtěla vykašlat chlupy? Teď mi zalezla za gauč, mám o ni strach. Pomůžete mi, prosím? Děkuji. :( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26750
6.8.13 17:22

@Ani123 může mít tasemnici v plicích, může to být taky něco horšího. To je fakt těžko říct takhle. Co dělá za tím gaučem teď?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
835
6.8.13 17:25

@Berousik Vylezla, teď spí ve svém pelíšku, zatím je všechno v pořádku. S tou tasemnicí mně děsíte, vždyť ji pravidelně odčervujeme :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
744
6.8.13 17:47

Tohle občas dělaly kočky u našich, když něco blbýho sežraly a pak se jakoby dávily. Bylo to právě jako když kašlou. Nikdy jim nic nebylo. Odchrchlaly a bylo vše ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
6.8.13 17:52

@Ani123 u kočky nevím, ale cca před měsícem nám hrozně kašlal pes, no byla jsem z toho hotová, měla jsem strach :( nakonec mu nic nebylo. Jestli máš strach tak s ní radši zajeď, přeci jen mluvit neumí a člověk je akorát nervní :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
4035
6.8.13 17:56

To naše kočka taky dělá. Klid, prostě ji jen něco uvázlo v krku. Nežrala trávu nebo kytky?
Třeba vyb.leje chlupy a bude pokoj.
Ale naše kočka takhle někdy chrchlá a dobrý.

Je-li odčervovaná, tak to tasemnice nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
6.8.13 18:39

@Ani123 Tak to bude v pohodě, ale pro jistotu bych ji ještě odčervila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
835
6.8.13 19:25

Vypadá to, že to asi přešlo, už dlouho nekašlala. Chtěla jít dobrovolně ven a už si hraje i s naším kocourkem Montíkem, tak je asi vše v pořádku. Myslím, že v tom měly prsty ty chlupy. Ale jak přijde domů, budu ji dál pozorovat… Jinak děkuji za rady :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11406
6.8.13 19:51

Klasická odčervovadla na tasemnice ani nepůsobí, nemluvě o tom, že jeden odčervovák jednou za půl roku je k ničemu proti čemukoliv :P

Dvakrát zakašlání, to bych neřešila, důležité je, aby se to nezhoršovalo. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
835
8.8.13 12:05

Kočka byla včera úplně normální, už nekašle, ale včera večer i dneska chce jakoby něco vyzvracet, ale prostě ji to nejde. Mám ji nějak pomoci, nebo co to dělá? Jinak žere (hlavně konzervy)… Do tlamky jsem ji koukala, ale nic tam nemá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
23.3.15 15:37

@Ani123 Jak to dopadlo? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu