Tričko pro přítele

Anonymní
5.8.20 19:05

Tričko pro přítele

Koupila jsem přítelovi tričko s nápisem,,Dianin kluk''. Myslela jsem si, že to je romantické, ale chlubila jsem se s tím tričkem u známých a jeden kamarád mi říkal, že tím akorát každýho kluka vyděsím a uteče. 8o Myslíte si, že je tenhle dárek hodně nevhodný? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24807
5.8.20 19:10

Jako vtip možná dobrý, jinak celkem děsivý. Nosit to před klukama asi nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8074
5.8.20 19:16
@Anonymní píše:
Koupila jsem přítelovi tričko s nápisem,,Dianin kluk''. Myslela jsem si, že to je romantické, ale chlubila jsem se s tím tričkem u známých a jeden kamarád mi říkal, že tím akorát každýho kluka vyděsím a uteče. 8o Myslíte si, že je tenhle dárek hodně nevhodný? :think:

Trapnější triko jsi mu koupit fakt nemohla :roll:
Kolik ti je? 15? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
5.8.20 19:19

Takový tričko jsem taky dostala od přítele když mi bylo asi 16 let. Nosila jsem ho na spaní. :mrgreen: Jako ven v tom nepůjde to snad ani nebylo v úmyslu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1387
5.8.20 19:20
@Anonymní píše:
Koupila jsem přítelovi tričko s nápisem,,Dianin kluk''. Myslela jsem si, že to je romantické, ale chlubila jsem se s tím tričkem u známých a jeden kamarád mi říkal, že tím akorát každýho kluka vyděsím a uteče. 8o Myslíte si, že je tenhle dárek hodně nevhodný? :think:

Ty bys chtěla nosit tričko s nápisem Pepanova holka? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.8.20 19:24

Myslím, že by to mohl kombinovat s mikinkou „Pivo je moje palivo“. Jako na doma asi dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1387
5.8.20 19:25

@ontarova.stara Máš tričko s nápisem Ontarova stará? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18195
5.8.20 19:42

Proboha blbější dárek si neumim představit, to uz po něm můžeš chtít, at si vytetuje tvoje jmeno na čelo :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4212
5.8.20 19:55

:lol: Trapný :D :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
5.8.20 19:59

Tak jste všechny sucharky a vaši pánové taky :D Můj manžel by se nad tim zasmál a klidně by ho nosil i mezi kámoše :D Za mě perfektní dárek :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13305
5.8.20 20:04

Chlap by si to vzal z hecu, ale jen když bych měla druhe triko do páru s nápisem: Já jsem Diana, jinak ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1794
5.8.20 20:13

Jako kdysi dááávno.. to byl sranda. Dneska - manžel by si ho vzal možná na grilování s přáteli. Možná nevzal no :mrgreen: ale mě by nenapadlo, mu to koupit. Sama musíš znát přítelův vkus Diano..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27106
5.8.20 20:25
@Anonymní píše:

Ne nevhodný, ale ne pro všechny. Infantilní a tak pro sedmnáctiletého klučíka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1950
5.8.20 20:41
@MarryRose píše:
Tak jste všechny sucharky a vaši pánové taky :D Můj manžel by se nad tim zasmál a klidně by ho nosil i mezi kámoše :D Za mě perfektní dárek :D

Muj taky. Ale ja bych to nekupovala jakoze romanticky darek, ale zertovny. Clovek musi sveho partnera ale znat, a ne to resit s kamarady a na emiminu, jestli se to hodi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23330
6.8.20 07:59

Líbily se mi trika, kde na jednom bylo napsáno „až se ožeru, vraťte mě Pavlíně“ a ona měla „já sem Pavlína“. Ten pár ho měl párkrát na grilovačkách nebo na nějakým festivalu.
Takže takhle se to dá brát jako dobrej vtip.
Ale Dianin kluk…no nevím nevím…romantický to pro chlapa není určitě. Pak záleží, jestli to vezme jako vtip nebo jako „klepeta“. Já bych si to svýmu chlapovi nedovolila pořídit.

A když si představím, že bych měla takový triko dostat, tak v něm fakt budu dost pravděpodobně maximálně tak spát…joooo, možná bych si ho z hecu vzala na nějakou párty v uzavřený společnosti, ale s notnou dávkou ironických poznámek :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama