Třísměnný provoz a dálkové studium

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 23:35
třísměnný provoz a dálkové studium

Ahoj, myslíte že se to dá zvládnout, už přes měsíc jsem nebyla ve škole kvůli nové práci, je to náročný, jsem v posledním ročníku a chtěla bych to dodělat ale peníze jsou také potřeba.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 23:39

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 10.01.17 23:39

Když vidíš že už přes měsíc to moc nejde tak nevím jestli se to dá nějak extra změnit.
Zkus to, všechno se dá ale je to náročné. Nejspíše budeš muset jednu věc obětovat. Ta škola se nedá odložit?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 23:40

Dělám dálkově posledním ročníkem maturitu. Mám směny od 4 od rána do 15:30 min. Zvládám, v depce a pocitu, že na to nemám, ale držím se. Vydrž :hug:
Omlouvám se za anonym, je to pro mě citlivé téma kvůli nedávno mnou založené diskusi.
Co studuješ,?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 23:44

Tak potřeba školy je, páč mi jinak zůstane základní vzdělání, studuju dálkově učnák.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 23:48

Ajaj, to dodělej za každou cenu. Máš děti? Přítele?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 23:52

Mám dítě 6 let a přítele, hodně mi pomáhá, ale stejně ta představa že zítra mám školu a pak hned na odpolední je hrozná

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 10.01.17 23:53

Zvládnout se to dá :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 23:54

Nebo po noční jít hned do školy, to se vůbec nevyspím, do toho učit se na záverečky

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 10.01.17 23:58

A přítel to neutáhne? nemá práci? Takhle se dost psychicky týráš. Střední je nutno dodělat. Práce nemůže počkat? Co studuješ?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 00:00

Tak jak píšeš že tě zítra čeká škola a pak hned práce tak místo toho psaní tady jít spát, a aspoň trochu si odpočinout? Hned by to bylo lepší. Nemyslíš? :think:
Určitě se to zvládnout dá ale je to hold náročný.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 00:03

Věř mi, musíš to dodělat. Všechno zvládneš a moc ti nechybí. Já tak chodím taky denně a to vstávám ve 3 v pul 4.Jak kdy. Pravda, nemám noční, ale syna 3,5 a druhé na cestě. Prostě bez tohoto seš odrovnaná, věř mi. Mám tetu, má jen základku. Nikoho nezajímá, že udělala celý tři roky bez 3 měsíců, prostě koza odešla a teď když se jí ptají na vzdělání a ona říká základní, je to sakra nepříjemný.
Už to máš za pár a utáhnout se dá vše. Nadřeš se, budeš unavená ale dáš to. :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 00:04
@KatieAndLily píše:
A přítel to neutáhne? nemá práci? Takhle se dost psychicky týráš. Střední je nutno dodělat. Práce nemůže počkat? Co studuješ?

Přítel to utáhne ale našla jsem si dobře placenou práci tak bych jí nerada zahodila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 00:05

A já dělám maturu právě proto, že chci donést domů víc jak 12 tisíc. Nechci přežívat, ale žít. Nevzdávej to. Já se tu takhle hroutila nedávno, ale děvčata tady mě hezky podržely.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 00:06
@Anonymní píše:
Přítel to utáhne ale našla jsem si dobře placenou práci tak bych jí nerada zahodila.

Hele, toto ale nemáš napořád. A ve 30-40ti už asi učnák nedoděláš. Nebuď hloupá

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >