Reklama

Práce z domu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Poiu
Závislačka 3014 příspěvků 10.01.17 18:21
Prace z domu?

Zdravim, potrebuju poradit a moc prosim o pomoc. Jiz dlouho hledam praci vedenou z domu. Mam petilete ditko, skolka na prd a prace na castecny uvazek v okoli zadna. No a vzhledem k mimcu v brisku me ani nikde nevemou. :( To co je na netu je vetsinou podvod. Proto se obracim na vas. Jestli nejaka z vas neco dela a pomohla by mi? Moc dekuju za jakoukoli pomoc.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 10.01.17 18:23

A co umíš?

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 10.01.17 18:30

Myslím že jen tak nějakou práci z domů nenajdeš :roll: většínou to je doplňování dotazníku prodej atd :roll: většínou když se chceš registrovat musíš zaplatit 250,– a a Tyou si nic nevydělaš :think:
Ale snad se ti povede něco najít

Poiu
Závislačka 3014 příspěvků 10.01.17 18:32

@Nowuka2 Myslim si ze jsem manualne zrucna. Tedy prace nejakeho kompletovani se urcite nebojim. S PC delat taky umim. A rychle se ucim a rada.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27238 příspěvků 9 inzerátů 10.01.17 18:34
@Poiu píše:
Zdravim, potrebuju poradit a moc prosim o pomoc. Jiz dlouho hledam praci vedenou z domu. Mam petilete ditko, skolka na prd a prace na castecny uvazek v okoli zadna. No a vzhledem k mimcu v brisku me ani nikde nevemou. :( To co je na netu je vetsinou podvod. Proto se obracim na vas. Jestli nejaka z vas neco dela a pomohla by mi? Moc dekuju za jakoukoli pomoc.

a co zkusit něco vyrábět a následně to prodávat?

Poiu
Závislačka 3014 příspěvků 10.01.17 18:34

@Gábinkaa9 No prave. A s timto uz zkusenost bohuzel mam. Vetsinou je to jen podvod. Po zaplaceni prijde obalka a v ni jen navod, jak si penize stejnym zpusobem ziskat zpet. :zed:

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 10.01.17 18:46

@Poiu Taky jsme měla několik takových nabídek :roll: ale nevěřila jsem tomu. Na internetu takových nabídek je opravdu hodně…ale všude musíš zaplatit předem a výdělek nikde :( Takže bohužel neporadím. Snad něco najdeš. I když pochybuji… Držím palce :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 18:56
@Poiu píše:
Zdravim, potrebuju poradit a moc prosim o pomoc. Jiz dlouho hledam praci vedenou z domu. Mam petilete ditko, skolka na prd a prace na castecny uvazek v okoli zadna. No a vzhledem k mimcu v brisku me ani nikde nevemou. :( To co je na netu je vetsinou podvod. Proto se obracim na vas. Jestli nejaka z vas neco dela a pomohla by mi? Moc dekuju za jakoukoli pomoc.

Na práci z domu se vyprdněte, to je moc rizikové. Ještě jako studentka jsem se naučila péct pár druhů zákusků, chutnaly jako z cukrárny (věnečky, větrníky, špičky, kremrole, různé řezy z ovoce atd…) a mohli mi utrhat ruce. Stačilo to dát na internet. Někdy jsem pekla každý den, jindy třeba dvakrát v týdnu, ale poptávka byla stále. V pohodě jsem si vydělala měsíčně i deset tisíc. Žádný smlouvy, jen záloha předem.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 10.01.17 19:08
@Poiu píše:
@Gábinkaa9 No prave. A s timto uz zkusenost bohuzel mam. Vetsinou je to jen podvod. Po zaplaceni prijde obalka a v ni jen navod, jak si penize stejnym zpusobem ziskat zpet. :zed:

Práce z domu je hafo, stačí hledat. Jinak na obálky se vyprdněte, ty jsou jenom fejk.

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 10.01.17 19:25
@Poiu píše:
To co je na netu je vetsinou podvod. Proto se obracim na vas. Jestli nejaka z vas neco dela a pomohla by mi? Moc dekuju za jakoukoli pomoc.

Umíš programovat? Takvých nabídek je spousta, jsou seriozní a dobře placené :palec:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 10.01.17 19:40
@zvidavajanca píše:
Umíš programovat? Takvých nabídek je spousta, jsou seriozní a dobře placené :palec:

Hele, kdyby to uměla, dávno by to dělala, tahle hledá obálkování, průpisky a další nesmysly, které nic nevynesou, spíš se zadlužíš.

Poiu
Závislačka 3014 příspěvků 10.01.17 19:57

@zvidavajanca To jsem zacala se ucit. Zatim jen v Cecku. Chtela bych i projit nejakym kurzem, abych mela papir v ruce. Kurzu je samozrejme vicero, to ale postupne. @hudečice Jak jsem rikala, vsechny tyto nabidky na netu jsou jen podvod. Urcite neco takoveho je, ale narazit na seriozni nabidku na netu je zrejme nemozne.

eumedon
Extra třída :D 13235 příspěvků 10.01.17 20:51
@zvidavajanca píše:
Umíš programovat? Takvých nabídek je spousta, jsou seriozní a dobře placené :palec:

Jj, práci z domu nabízí i Silicon Valley, 100 000 $ ročně. Ale člověk musí něco umět.

Třeba tady: https://www.indeed.com/…1cbf096cb55c?…

Poiu
Závislačka 3014 příspěvků 10.01.17 21:17

@eumedon Krasne se to cte to sice ano, ale je to tak trochu uz vyssi divci :lol: Ale jinak stastny ten co na to ma.

eumedon
Extra třída :D 13235 příspěvků 10.01.17 22:21

@Poiu Jo, ale vidíte tam, jak má vypadat nabídka práce z domu, která není podvodem: Je z ní jasné, kdo ji nabízí, co musíte umět, co budete dělat a za kolik. A žádné „poplatky za startovací balíček“ nebo co.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama