Tritico a účinek

561
7.11.20 08:11

Tritico a účinek

Holky zdravím vás.. Chci se zeptat, za jak dlouho vám zabraly prášky tritico AC 75 na spaní? Já sem brala přes měsíc 1/3 stim že mi to bude stačit, ale absolutně nic.. Ted beru 2/3 asi 14 dní a spím ale budim se a spánek není takový jak by měl být.. Po ránu jsem rozklepana a brni mě nohy a ruce.. Mám navýšit nebo ještě počkat :? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8992
7.11.20 08:30

To musíš konzultovat s doktorem. Já začala na třetině 150 a teď už roky beru celou 150 a vyspím se krásně. Třetina 75 je opravdu málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
7.11.20 08:32

Na mě Trittico AC nezabralo, nebo spíš jenom mírně, tak jak tobě. Chvíli jsem spala, ale vzbudila jsem se i ve čtyři ráno, rozklepaná.
Zabral mi Trittico Prolong, je to s prodlouženým uvolňováním, takže krásně spím až do rána.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
7.11.20 10:26

Ja mela 75mg celou tabletu a nezabralo. Nemohla jsem usnout, rano jsem byla rozklepana…Dr. mi ho zmenila na Mirtazapin a konecne se vyspim bez probouzeni. Zase mam ale nahore 10kg a nejde to dolu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3250
7.11.20 10:39
@mikoy píše:
Holky zdravím vás.. Chci se zeptat, za jak dlouho vám zabraly prášky tritico AC 75 na spaní? Já sem brala přes měsíc 1/3 stim že mi to bude stačit, ale absolutně nic.. Ted beru 2/3 asi 14 dní a spím ale budim se a spánek není takový jak by měl být.. Po ránu jsem rozklepana a brni mě nohy a ruce.. Mám navýšit nebo ještě počkat :? Děkuji

Ahoj, já Trittico brala 150 mg a nezabralo mi vůbec. Teď mám na spaní 2 Tiserciny a Dithiaden a spím docela dobře. Určitě bych to konzultovala s psychiatrem, nebo kdo ti Trittico píše, držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat