Trojklaný nerv, zkušenosti s léčbou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
manca 1
Ukecaná baba ;) 2489 příspěvků 12.11.18 13:11
Trojklaný nerv

Dobrý den. Je tu někdo kdo se léčí nebo léčil s touto nemoci?

Reakce:
Uživatel je online1mila2
Kecalka 385 příspěvků 12.11.18 13:22

@manca 1 bylo to hrozny a to byl asi jen podrazdenej. Spustilo mi to umrtveni zubu pred vrtanim (doktor napichl nerv), ja furt myslela ze to je od zubu a po asi 2-3tydnech bolesti a breku jsem si ho nechala vyrvat. Uleva zadna :lol: :lol: :lol: za par dni jsem zjistila, ze existuje trojklany nerv, kamoska mi dala nejaky injekce (asi B12) a za tyden pichani byl klid. V tu dobu jsem zasla na neurologii, kde jsem sedela asi 4hodiny nez me vzali (u nas klasika). Doktorka rekla ze je to trosku podrazdene (to uz jsem byla celkem bez bolesti) a dala mi na to neco, co jsem ani nezacala brat, protoze uz mi bylo fajn. Od te doby (4roky) uz mam klid. Jo a pomahalo na to teplo. Takze jsem chodila s satkem kolem tvare a hlavy :roll: v praci ze me meli strasnou srandu :mrgreen: horsi bolest asi fakt neznam a doufam, ze uz NIKDY vic :lol:

manca 1
Ukecaná baba ;) 2489 příspěvků 12.11.18 13:33

Já mám právě bolesti už dva měsíce. Doktoři si mě předávali z ruky do ruky a vše bylo v pořádku. Nakonec jsem skončila na neurologii kde mo udělali lumbální punkci a diagnostikovali trojklaný nerv. Mám neschopenku musím být v teple a beru léky. Je to šílený zajímalo by mě jakdluho to ještě bude trvat??

Anitramm
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 12.11.18 14:12

Jen doplním, že trojklaný nerv není nemoc. ;) Vyznívá to totiž z tvého nadpisu :mrgreen:
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Trojklaný_nerv

warita
Echt Kelišová 8450 příspěvků 12.11.18 14:18
@Anitramm píše:
Jen doplním, že trojklaný nerv není nemoc. ;) Vyznívá to totiž z tvého nadpisu :mrgreen:
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Trojklaný_nerv

tak zanet trojklaneho nervu ale nemoc je.

@manca 1, jak se diagnozuje trojklanej nerv z lumbalni punkce? Tohle me zajima.

Jinak, ja si tedy uzila minuly tyden. Odumrel mi zub a ta bolest byla neco uplne absurdniho. Cela huba v ohni (na jedne strane jenom, ale stacilo) a do toho me bolelo i ucho. Mistama jsem myslela, ze normalne vyskocim z kuze a pochopila jsem frazi „lozit po stenach bolesti“. Tech momentu, ktere bolely az takto intenzivne nastesti nebylo mnoho, ale stacilo. Predstava, ze pri zanetu trojklaneho nervu ta bolest ani neustava, to si nedovedu vubec vyobrazit. Ja bych zesilela.

Drz se, at se ti brzo ulevi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >