Trutnov

5256
22.11.05 13:32

Trutnov

Ahojky,

chtěla bych se zeptat, jestli jste některá z Trutnova nebo blízkého okolí, kde jste rodili, či kde se chystáte rodit, jaké jsou vaše zkušenosti a vůbec jestli sem někdo z těchto končin chodí..

Peťula + Julinka 36+5 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24
22.11.05 13:55

Ahoj Lokynko,
ja mam kamaratku, ktora povodne mala rodit vo Vrchlabi, ale kedze v case porodu bolo Vrchlabi v rekonstrukcii, musela do Trutnova…nechcem ta strasit, ale podla toho co mi rozpravala, tak sa tam asi zastavil cas…po prichode kamosku /prvorodicku/ len supli do miestnosti so sprchou a nechali ju tam samu napospas…pred porodom jej proste pichli vyvolavacku…personal sa tam choval k mamickam ako k malym detom, o nicom mamicky neinformovali…proste ti zobrali dieta na pol dna bez toho, aby povedali kam a pod…vzhladom k tomu, ze po porode mamicky nemaju velmi silu a chcu mat skor klud, tak sa proste nestilhli ani opytat co sa deje…su to len sprostredkovane informacie, ale moj pocit z tejto porodnice bol naozaj zufaly…nechces radsej skusit to Vrchlabi…je to predsa len vyhlasena porodnica
drzim palce
Jana+mini 32tt

http://lilypie.com/…122/RYwu.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
22.11.05 13:56

trutnov

este dotaz, ako si tam vlozila tu tickerku
dik
J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
22.11.05 14:15

Milá Lokynko,
já jsem přímo z Trutnova.
V těhotenství jsem v nemocnici (je to patro hned nad porodnicí) ležela dvakrát, sestry byly super.
Napotřetí mě dali už na porodnici,měla jsem čtrnáct dní do porodu,ale měla jsem vysoký tlak. Po třech dnech na mě přišly bolesti, tak jsem v noci šla za sestrou,jestli je to už k porodu. Byla moc hodná,řekla,že to k porodu je,poradila,jak si ulevovat od bolestí. K ránu se vyměnily služby, další sestra mě chodila kontrolovat.V sedm mi řekla,ať si vezmu nejnutnější věci, zavolám příteli,aby přišel, a pak jsem šla na čekanky. Monitorovaly mě tam sestřičky,byly šíleně hodné. Pak mi napíchla jedna vodu, tlačení šlo na mě hrozně rychle. Jedna mě tam držela za ruku,fakt děsně hodná. Porod byl skvělej,rychlej, doktor /Pech/ v pohodě. Ještě jsme pak vtipkovali. V 8,40 se mi narodil synáček. Nemůžu si tam na nic ohledně porodu a péče o mě stěžovat. Jen synáček měl nízkou váhu,tak jsme tam museli místo čtyř dní být celý týden. Co mi vadilo, byly některé sestry z novorozeneckého oddělení, měli jsme problém s kojením,když byl prcek maličkej a neměl sílu sát. Každá mi totiž radila něco jinýho.Ale i přesto bych sem šla rodit znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3025
22.11.05 14:30

Ahoj,
já jsem taky Trutnovačka, osobní zkušenost nemám, ale nic špatnýho na trutnovskou porodnici jsem neslyšela. Nechceš využít Vrchlabí, když je to takovej kousek? Já teď žiju v Praze, ale kdyby ne, proti Trutnovu bych nic neměla. Moje teta tam dokonce dělá porodní asistentku a je bezva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1076
22.11.05 14:33

Ahojky,

v Trutnovský porodnici znám jednoho doktora, takže jsem se tam byla podívat. Líbilo se mi moderní vybavení, a doktoři tam jsou profesionálové jako všude jinde.

A švagrová tam rodila už dvakrát a na nic si nestěžovala. Oba porody měla dlouhý, rodila skoro dva dny. Nikdy jsem na Trutnovskou porodnici neslyšela žádnou kritiku.

Pa Katka a spol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
22.11.05 14:49

Irucho,jak se jmenuje tvoje teta? Kdoví,jestli právě ona nebyla ta skvělá asistentka u mýho porodu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.18 14:04

Ahoj do Trutnova! :mavam: Posílám pozvánku do skupiny Maminky Trutnov a okolí.

Může se hodit, když

• se budete chtít někdo s někým sejít
  • zjistit, jak je to kde s otevírací dobou
  • dát tip, kam kdo chodí na kafe
  • prodávat a nakupovat bez poštovného.

Příjemné povídání přeje
admin Monika :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5256
24.1.18 17:49

Tý jo, moje 13 let stará diskuze. V Trutnově jsem rodila 4× a spokojenost, kdyby někdo sháněl info o trutnovské porodnici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama