Těhulky ze Severní Moravy

56
16.8.05 12:03

Těhulky ze Severní Moravy

Ahoj děvčata,
nenajde se tu nějaká těhulka z okolí Frýdku-Místku, která by čekala mimíska v lednu nebo únoru?
Jestli jo, tak se ozvěte.
Haňula

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

493
16.8.05 12:44

Ahoj, sice jsem z Karviné, ale plánujeme stěhování do Frýdlantu. Snad to bude do konce roku, protože termín mám 31.12. :lol:
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
16.8.05 13:23

Ahoj, já jsem ze Šenova:-)

Myslím, že se nás tu sejde daleko víc…-)

Illka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
16.8.05 14:41

Ahoj, já zase z Třince :)

Ola, TP 6.2.2006

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
656
16.8.05 16:36

Hlásí se Ostrava :lol:
Pa Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
16.8.05 17:06

Ahoj děvčátka,
tak jsem zase tady. Dávala jsem si šlofíčka, protože mi net vůbec nejel a přestalo mě to bavit, pořád se s tím roštilovat.
Moni a Illko - my už se přece trochu známe z březňátek.
Jinak Vás tady všechny moc vítám.
Já taky doufám, že se nás tady sejde víc, protože jak vím, my MORAVAČKY, jsme celkem dost plodné a dětí se tu rodí hodně.
Ještě se zeptám pro začátek, jestli cvičíte, já zatím nezačala.
Cvičila jsem při prvním těhotenství a nijak jsem to při porodu nepocítila, při druhém to samé, ani balon a masáž hráze nepomohl, stejně mě vždycky nastřihli a fyzička?!, kdybych necvičila, vyjde to nastejno.
O Moni vím, že má holčičku, dokonce moji jmenovkyni Hanku, ale co vy ostatní.
Já už čekám třetí mimi. Jinak ještě ve zkratce něco o sobě.
Jmenuju se Hanka a je mi 27, jsem 9 let vdaná a mám 8-letého syna Dominika a 2-letou dcerku Anastázii.
Mimochodem jsou to pěkní raubíři a náramně si spolu na ten věkový rozdíl rozumí.
Tak teď je řada na Vás, já bych se rozepsala a už se nezastavila.
Zatím pa Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
17.8.05 09:42

Ahojky,

prý se dneska odpoledne už má umoudřit počasí, že by snad už konečně vykouklo sluníčko? No, necháme se překvapit…:-)

K mému představení - jak už jsem psala na březňátkách, je mi 26 let, a čekáme první mimi. Vidím, že vy holčiny už máte s mimísky naopak hafo zkušeností:-) Bydlela jsem v Ostravě, do Šenova jsem se přivdala:-) Života na „vesnici“ jsem se nejdřív dost bála, ale velmi rychle jsem si zvykla, a už bych za Ostravu neměnila. Na nákupy a tak, to jo, ale bydlet, to už nee:-)

Ad cvičení - já tedy nejdřív musím počkat, zda mi to doktorka dovolí. Líbilo se mi cvičení, na které pomýšlí Monina - http://home.tiscali.cz/studiomadi/, to vypadá fakt dobře. Jen, trochu ve mně hlodá obava o čistotě a kvalitě vody na Čapkárně. Jelikož tento bazén je dost využívaný. Slyšela jsem někde, že se snad cvičí i na malém bazénku v hotelu Atom, tak tam snad tolik lidí nechodí, kvalita vody by mohla být mnohem lepší. Nevím, stále se ještě rozhoduji. Ale rozhodně vím, že pokud budu moct, tak že cvičit bych rozhodně chodit chtěla. Podle mě to určitě musí být při porodu alespoň malinkaté plus, když těhulka se sem tam trošku rozhýbe, než když nedělá vůbec nic. Toť můj názor.

Illka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
17.8.05 11:19

Ahojte děvčátka,
tak jsem taky konečně dorazila.
Illko - my jsme skoro sousedky, co? Myslím, že jsem na tom byla skoro stejně jako ty, s tou vesnicí, ale přivykání mi trvalo hodně dlouho.
Myslím, že za to ale spíše mohou manželovi rodiče, my se moc nemusíme.
A to s nima bydlíme.
To cvičení je někde v Ostravě, že? U mě je celkem problém i v dojíždění, mohla bych tak maximálně 1× za čtrnáct dní. Ale to plavání bych taky chtěla vyzkoušet. Illko, nemáš nějaké bližší informace?
Nebo Monča?
Snad nás zase navštíví, ať se můžeme zeptat.
Illko, že se tak ptám, ty chodíš k doktorovi asi do Ostravy, že? A rodit budeš asi taky tam?
Haňula

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
17.8.05 11:59

Haňuli - též s tchyní nevycházím moc růžově, bydlí tak 200m od nás, tobě přeju upřímnou soustrast, kdych s nima měla bydlet, brr:-)

Bydlela jsi ve Frýdku?

Cvičení je v Ostravě. Já se rozhlížím jenom po Ostravě, dobře to tam znám, do Ovy mi jezdí ze Šenova MHD, mám na Ostravu měsíčník na MHD
a je mi to tam prostě bližší.

O cvičení bližší info nemám, Moni říkala, že tam tak za 2 týdny zavolá. Víme jen to, co je na jejich webu.

K doktorce chodím do Ostravy, na NH.

Rodit se chystám taky v Ostravě - nejraději bych v Porubě - před 2 týdnama jsem tam ležela s krvácením, tak jsem si to tam prohlédla a odzkoušela, mají to tam moc pěkný, doktoři i sestřičky ochotné a milé. Popř. kdyby byla Poruba plná, tak na Fifejdy. K Vítkovicím mám odpor, ta nemocnice mi připadá hrozně sterilní a odpudivá, pak je tam dle mého vkusu moc Romů. Nejblíže Šenova bych vlastně měla Havířov, ale tam mě nikdo nedostane ani za nic, ty skandály, co tam měli a stále maj, vůbec jim nevěřímí! Velkou chválu jsem slyšela na Frýdek, ale já bych kvůli návštěvám atd. raději Ostravu:-)

A kam se chystáte rodit vy, holčiny?

Ilka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
17.8.05 12:11

Ahoj holky,
já jsem teda v prvním těhotenství necvičila a nechystám se ani teď - jsem na to moc líná :D Možná jen trochu skákat po balonu.

Kde budu rodit zatím nevím. Kdybysme už bydleli v tom Frýdlantě, tak asi ve Frýdku, koukala jsem na jejich stránky a celkem se mi to zamlouvalo. Jinak asi tady v Karviné, první porod byl v pohodě, tak bych se jim znova svěřila. Do havířova by mě taky nikdo nedostal!!! Prý tam přesunuli Karvinské infekční oddělení, tak doufám, že tam nubudeme muset jít někdy ležet!

Ohledně vesnice se cítím stejně, přestěhovat se ze 70titisícového města do městečka se 6000…mám posit, že se tam musí všichni znát a probíhají tam takové ty vesnické drby jako ve slunci senu :lol:

Jinak info o dětech mám v lištičce a čekáme asi zase holku. Ztím mě nenapadá žádné jméno, tak doufám, že poradíte :wink:

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
17.8.05 13:05

No, já jsem původně z Místku.
Dívala jsem se na netu, na to cvičení a jak na potvoru mi to vůbec nejde otevřít.
Právě se dívám tady na nějaké věci pro mimi. Chtěla bych teď koupit polohovací lehátko a pořád váhám, jestli koupit nové nebo starší. Holky poraďte mi.
Kacatko - před dvěma dny mi přišla knížka o jménech co jsem si objednala. Naštěstí jsou tam jména nezvyklá po kterých já toužím.
My máme pro kluka ZATÍM Tristan, ten má svátek 28. listopadu a pro holčičku jsem dneska něco vybírala, manža o tom zatím neví, ale líbí se mi moc Zaira.
Taky jsem tam třeba zjistila, že moje mamča je Miluše, ale v cizím jazyce, je to Amanda, což se mi líbí.
Nebo moje babičky Ludmila a Aloisie jsou Lolity.
Je to fakt celkem zajímavé čtení, tak jsem moc zvědavá co nakonec vybereme.
Co se týče porodnic jdu stopro do Frýdku, rodila jsem tam podruhé a byla jsem nadmíru spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
17.8.05 13:11

Hani, kdyžtak nějaká jména přihraj, i když po neobvyklých jménech moc netoužím. Jenže taky nechci aby měla jméno jako dalších 5 holčiček ve třídě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
17.8.05 13:25

Abigail, Ada, Adalberta, Adéla, Adelaida, Adina, Adléta, Adriana, Afra, Aglaja, Aida, Alana, Albena, Alexandra, Alida, Alina, Alma, Aloisie, Alžběta, Amadea, Amálie, Amelie, Amanda, Amáta, Anabela, Anastázie, Anatolie, Angelika, Anita, Anselma, Apolena, Arabela, Aranka, Areta, Ariana, Ariela, Arleta, Armida, Arna, Astrid, Atanázie, Aurélie, Aurora.
To jsou skoro všechny na A.
Nepsala jsem jen vyloženě přitroublé nebo úplně běžné.
Ty co jsem napsala mají pak ještě jména různě odvozená nebo v jiném jazyce. Kdyby se Vám nějaké líbilo, tak mi dejte vědět, já Vám o něm něco podrobnějšího napíšu.
Jinak pokračování, tedy B příště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
17.8.05 13:31

Holky teď jsem našla na stránkách www.babyexpert.cz celkem fajn věci pro mamče a pro mimi. Strašně se mi tam líbí MULTIFUNKČNÍ PODLOŽKA COMFY, je to jako kojící polštář a stojí jen 333,–, prosím, prosím, holčičky když budete mít kdy, skoukněte to a řekněte co si o něm myslíte. Kojící polštáře se mi zdají dost předražené.
Díky moc
Haňula

A co jména? Vybraly by jste něco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2193
17.8.05 14:14

AHOJ HOLKY JÁ JSEM Z OPAVY!!! :D

HANULIKO: AHOJKY!! TAK JSME SE OPĚT SETKALY!!! TY UŽ NECHODÍŠ DO DENÍČKU??? DÍVALA JSEM SE NA TU MULTIFUNKČNÍ PODLOŽKU A JE SUPER - TUHLE SI CHCI TAKY POŘÍDIT, URČITĚ JI VÍC UŽIJEŠ NEŽ TEN MINI KOJÍCÍ POLŠTÁŘEK. :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama