TT dva dny před MS?

Anonymní
9.9.20 12:13

TT dva dny před MS?

Dobrý den, mel prosím někdo takový TT dva dny před MS? Vim, že testovat se před MS nemá, ale nedalo mi to. Není druhá čárka až podezřele „silná“? Nemůže být test falešné pozitivní? Dnes jsem se testovala znovu a opět takto výrazné. Nemůže to způsobovat třeba cysta? Za tři týdny jdu na gyndu, ale do té doby mám pocit, že se zblázním. Na miminko čekáme 5 let. Tak jsem vyděšená :nevim: :think: :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5203
9.9.20 12:20

Myslím, že se můžeš potichu radovat :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
581
9.9.20 12:21

Jojo, mela jsem dva dny pred ms takhle silnou carku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
9.9.20 12:23

@Markétka111 a všechno dopadlo dobře? Teď jsem tady četla o tom, že může ještě přijít MS a „spláchnout“ to sebou. Nesmím už nic číst, jinak skončím v blázinci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
581
9.9.20 12:26

@sinkulovat no jsem 22. Tyden :lol: ms uz nedorazila :) jednou jsem podchytila biochemko a to, ze v den ms byla hodne slabounka carecka, duch.. ms dorazila hned dalsi den.. pro porovnani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
581
9.9.20 12:27

Nechci zakriknout, ale tise gratuluji a drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 12:30
@Markétka111 píše:
Nechci zakriknout, ale tise gratuluji a drzim palce :kytka:
děkuji, snad to dobře dopadne :srdce:
  • Citovat
  • Nahlásit
492
9.9.20 12:31

@sinkulovat
Vypadá to moc moc krásně
:srdce:
Já Ti také potichoucku gratuluju
A opravdu, jak píšeš, nic necti, jen si užívej tu myšlenku ze jsi s velkou pravděpodobnosti těhotná. Zajdi se projít, uvař si čaj, cokoli co Tě potěší..
moc moc gratuluji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
9.9.20 12:35

Holky, teď koukám, že jednou mi to píše s nikcem a jednou jako anonym. Musím už opravdu vypadat jako blázen 😂 😂 :pocitac: :pocitac: moc děkuji za uklidnění, snad to tedy dobře dopadne a nic nás " nesplachne" :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1169
9.9.20 12:38

Měla jsem to samé a možná i trošku silnější 3 dny před očekávánou MS :)! takže bych taky řekla, že se můžeš radovat :)! A kdo ví, třeba to jsou hned dvojičky :kytka: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
9.9.20 12:40
@anonymka0307 píše:
Měla jsem to samé a možná i trošku silnější 3 dny před očekávánou MS :)! takže bych taky řekla, že se můžeš radovat :)! A kdo ví, třeba to jsou hned dvojičky :kytka: :mrgreen:
:lol: :lol: jedno by mi stačilo :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16894
9.9.20 13:06

U mne to bylo tak, že pokud jsem měla před menzes takhle silnou čárku, bylo těhotenství prosperující. Menzes se spustila pokud to byl sotva viditelný duch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
902
9.9.20 13:08

Gratuluji k těhotenství. Já měla včera dostat MS a dnes mám tu druhou čárku slabší než ty, ale myslím, že to je v pořádku neboť ovulace mohla být jinak. Teď si hodlám 3 týdny po sobě dělat ten digitální s určením týdnů 1-2, 2-3, 3+. To mě uklidní, že HCG hezky stoupá 😀 a pak zavolám a objednám se na prohlídku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
14.9.20 13:48
@Anonymní píše:
Dobrý den, mel prosím někdo takový TT dva dny před MS? Vim, že testovat se před MS nemá, ale nedalo mi to. Není druhá čárka až podezřele „silná“? Nemůže být test falešné pozitivní? Dnes jsem se testovala znovu a opět takto výrazné. Nemůže to způsobovat třeba cysta? Za tři týdny jdu na gyndu, ale do té doby mám pocit, že se zblázním. Na miminko čekáme 5 let. Tak jsem vyděšená :nevim: :think: :roll:

Krásný testik a Ty jsi nejspíš maminka v očekávání. Potichu ti gratuluju a moc držím palečky. Byla jsem na tom před tydnem stejne jako Ty :srdce: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama