TT Unimark

Anonymni
25.1.09 15:17

TT Unimark

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli máte některá zkušenost s tímto testem? Na testu mám slaboučkou druhou čárku, ale přijde mi spíš taková jako kdyby kazová :lol:

neukazuje se třeba po delší době čárka - jakože náznak kde by měla cca být?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18639
25.1.09 15:32

Kazová čárka? No to jsem ještě neslyšela. Zítra si raději kup Mamatest a uvidíš, jestli je čárka kazová nebo ne 8) Ať ti to vyjde tak jak si přeješ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.1.09 15:35

No jde o to, že ten test je na začátku zabarven trochu do růžova a pak až je ta světlounká čárka a pak až je ta kontrolní tlustá :)

• Nahlásit
  • Citovat
15
26.1.09 11:21

Ahoj,
k tomu Unimarku , taky jsem ho zkoušela pár dní před MS a téměř ihned vyběhla druhá růžová čárka, opravdu zřetelná, no a těhotenství to nebylo. :(

Jinak o tom růžovém poli co popisuješ, to mi zase udělal mamatest a pak slabou druhou a taky to těhu nebylo. :(

Ale tobě přeji, ať to dopadne, jak si přeješ!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.09 16:58

Ahoj mě teda unimark tyčinka nezklamala ukázala nádhernou čárku ještě když nic nebylo pořádně vidět ani na mamatestu. :) A těhu jsem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.09 17:04

bohužel taky mi ukázal falešnou pozitivitu. Nicméně u první dcery mi potvrdil těhotenství…
za sebe doporučuji Mamatest. Ten je zřídkakdy falešný ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.2.09 18:29

Tak já jsem zkusila UNIMARK asi už 3krát!!! a pokaždé tam byla slabá druhá čárka a NIKDY to TĚHU NEBYLO!!! a jak jsem se dočetla na netu, tak ty testy mohou mít jakoby vyražené ty čárky a tím jak je to mokré tak se to slabě zbarví nebo co… Já jím tam teda měla i pak po zaschnutí a byla celkem zřetelná, ale fakt to nikdy nevyšlo… A z vlastní zkušenosti vím, že lepší si myslet, že to nevyšlo, než přemýšlet nad tím, že jsi těhu. protože to pak špatně skončí!!! je to větší zklamání!!! a pokud jsi, tak to časem stejně vyjde najevo a radost bude o to větší!!! Takže to nech radši plavat a mysli si, že nejsi, protože podle té slabé čárky bych tak usoudila!!! měj se pa

• Nahlásit
  • Citovat
3488
19.6.12 13:40

Obnovuji strarou diskuzi. Máte prosím někdo i pozitivní zkušenosti s testem unimark? Opravdu dělá falešnou pozitivitu? Na třech jsem měla slabou druhou čárečku, která se ale objevila v limitu. Budu ráda za každou reakci. Děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LuciTau
2.7.12 16:41

@Lusesítka ano po 150té dělá falešnou pozitivitu..

• Nahlásit
  • Citovat
3488
3.7.12 10:01

@LuciTau Ty musíš být příjemná a chápavá holčina, co? Ale díky i za takovouhle rakci. Vím už asi 14 dní, že pozitivita na těchto testech je falešná, i chlapi mají tento test pozitivní!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LuciTau
3.7.12 20:56

@Lusesítka já jen nechápu proč pořád někdo zadává dotazi, když tady jsou už asi 150 x :lol:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama