Reklama

Zapomenuté dva první prášky z platíčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BarčaM
Kecalka 300 příspěvků 21.01.09 13:24
Zapomenuté dva první prášky z platíčka

Zdravím všechny, měla bych jeden dotázek, určitě už takových tady bylo hodně, hodně jsem jich taky přečetla, ale ani jeden nezapadal přesně na mě, abych šla k věci, zapoměla jsem 1. a 2. tabletu z platíčka, a vzala si až třetí(středeční), v pondělí a ve středu jsem měla nijak jinak nechráněný styk a až po něm jsem zjistila, že jsem tak blbá a zapoměla si vzít první dva prášky, nejrizikovější. a chtěla bych se zeptat jestli se to někomu stalo a pak otěhotněl?Abyste věděli já bych si mimčo moc přála, i když je mi 20 let, ale můj přítel(25) čeká „Až to příjde“, takže chceme ještě počkat.Kdy si mám udělat test? Budu ráda za jakoukoli Vaší reakci či odpověď, zkušenost i radu, jsem tady nový kuře, tak se na mě moc nezlobte :evil: …děkuji všem předem Barbora :?

Reklama

Reakce:

veveruskaa
Neúnavná pisatelka 17010 příspěvků 21.01.09 13:29

ahoj, ja teda podobne zkusenosti zatim nemam…

ale 1.a2. tabletka z platicka, no pokud bys mela ovulaci, tak by teoreticky mela byt az kolem 14. den cyklu, a spermie prezivaji ccca 3 dny - teoreticky by to melo byt ok, ale testovat ma podle me smysl az v dobe ocekavane menstruace, takze byt tebou se dal chranim jeste prezervativem a testnu 28. den i pres eventuelni menstruaci, driv to nema cenu, a pak podle vysledku jeste o par dni pozdeji…

Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 21.01.09 13:44

Ahoj tohle je můj případ,první dva prášky jsem zapoměla a za dva měsíce jsem zjistila že je mi nějak často blbě… :D Já to vůbec netušila 1. MS jsem měla sice slabší ale měla…no a ta druhá už se nedostavila,místo ní se dostavily ty nevolnosti :lol:

veveruskaa
Neúnavná pisatelka 17010 příspěvků 21.01.09 13:47

no prave, MS muze klidne byt, proto testni i kdyby se dostavila, zvlast pri praskach…ale driv to fakt nema cenu, je to moc brzo

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 21.01.09 13:48

kvatapka :lol: :lol: dobrej příklad :lol: :lol:

no,je pravda,že první prášky jsou nejdůležitější,pro­tože bez nich pak tělo může nastartovat normálně a připravit se na ovulaci,takže riziko tam určitě a myslím,že není malé…uričtě bych se po zbytek cyklu chránila ještě jinak :wink: držím pěsti at to dopadne,tak jak si přeješ :wink:

BarčaM
Kecalka 300 příspěvků 21.01.09 15:39

Děkuji Vám moc, jste tady vážně zlatíčka :D ´
to kvatapka: stalo se ti to samé, a je z toho Vendulka, koukla jsem na metřík,měla jsi nějaký těhu příznaky?

já vím že je to moc brzo, ale za 14 dní by to už mělo být vidět na TT, popravdě řečeno, když už jsem si svou blbostí na to tak trošku zadělala, měla bych ohromnou radost, popravdě, mám skvělého přítele sme spolu necelé 4 roky, máme oba dobrou práci, bydlení a skvělou rodinu, tak by tomu vlastně nic nebránilo, ale samo jsme si to chtěli naplánovat, ale kdyby z toho nakonec bylo mimčo…, nechám toho za chvíly bych si přivolala těhu příznaky, tak uvidíme, ale to dlouhé čekání, ach jo, ale každopádně Vám moc děkuji za názory, zkušenosti a rady a taky jsem to potřebovala někomu říct(myslím dalšímu kromě přítele)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >