Tuhnutí těla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.17 06:46
Tuhnuti tela

Ahoj.
V noci kdyz jsem usinala, jsem mela pocit, jako bych ztracela vedomi, zacala jsem panikarit, tuhlo mi telo, rozbusilo se srdce. Trvalo to jen chvili, ale od te doby, co jsem se vzbudila, mi neni dobre, je mi nevolno od zaludku, mam prujem, naladu v haji. Pred spanim jsem si s pritelem dala Cuba libre (slabe). Boli me misto pod levym prsem. Je mozne, ze je to tim alkoholem? Nejsem zvykla pit, piju minimalne a tohle se mi nikdy nestalo. :,(

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.17 07:06
Jeste dodam..

Veskera vysetreni u lekaru mam ok, lecim si dlouhodobe na neurologii s cervikokranialnim syndromem a muj neurolog me kvuli „vedlejsim problemum“ prohnal vsemi ruznymi vysetrenimi. Takze to patrne bude psychicke, nicmene si nejsem vedoma, ze bych byla ve stresu nebo me neco trapilo.. :nevim: Vsechno je fajn.

B.O.K. Team
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 25.05.17 07:21

Napadá mě akorát spánková apnoe? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.17 07:30

@B.O.K. Team dekuji za komentar. O tom jsem si cetla, to ale neni muj pripad. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.17 08:49

U me tak probiha panicka ataka-taky bez priciny, popr zacina tetanicky zachvat.

Tarinka
Echt Kelišová 8391 příspěvků 25.05.17 08:52

Nekdy se mi stane po alkoholu, ze mne divnym zpusobem rozboli zada, hure se mi dycha, boli me pod zebry a na stejnem miste proti i zada, mam pocit ze budu bud zvracet, nebo ze budu mit prujem, celkove se citim zkoprnele, trva to tak 20minut, nestava se mi to po velkem mnozstvi alkoholu ale treba jen po jednom panaku, obvykle kdyz ho vypiju rychle, spis treba kdyz je horko a mam zizen. Ten stav nastane skoro hned po vypiti.

Tarinka
Echt Kelišová 8391 příspěvků 25.05.17 08:53

Jo a jeste u toho mivam zatuhlej krk.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.17 08:57

@Tarinka to je presne ono!! Ten stav. A jak to resis? Nepijes vubec nebo pijes moc? :D

Tarinka
Echt Kelišová 8391 příspěvků 25.05.17 09:07

Neresim to nijak. Nestava se to vzdy, mam vypozorovano, ze se to stava spis, kdyz jsem treba nejak rozbehana, nebo treba driv se mi to stavalo nekde, kde se tancovalo a pak jsem si uhnana dala rychle panaka. Rekla bych ze to bude neco se zlucnikem nebo slinivkou, ale nic, co by se muselo resit :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.17 09:17

@Tarinka jee, tak v tomhle ja jsem straspytel. Ja jdu k doktorovi s kazdym pichnutim. :? To ale az ted, co mam dite. Driv jsem nic neresila. 8)
Ja bych tak strasne chteka byt zase v pohode. :( Mam pocit, ze toho boleni mam posledni dobou nejak moc - od porodu furt neco. :roll:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21139 příspěvků 25.05.17 10:30

@Tarinka já podobně reaguju na „prvního panáka“.
Donedávna jsem si myslela, že jsem snad jediná, kdo to tak má, kamarádi se mi kvůli tomu smáli, ale pak jsem zjistila, že to má víc lidí :mrgreen:
Jakoby mě zatuhne zátylek a bolí předloktí (jakoby růstové bolesti). Za chvíli to zmizí a pokud piju dál, tak se to už neopakuje. Prostě ten první nával alkoholu do žaludku asi…
A neřeším to nijak 8)

Tarinka
Echt Kelišová 8391 příspěvků 25.05.17 10:50
@Mar__tanka1983 píše:
@Tarinka já podobně reaguju na „prvního panáka“.
Donedávna jsem si myslela, že jsem snad jediná, kdo to tak má, kamarádi se mi kvůli tomu smáli, ale pak jsem zjistila, že to má víc lidí :mrgreen:
Jakoby mě zatuhne zátylek a bolí předloktí (jakoby růstové bolesti). Za chvíli to zmizí a pokud piju dál, tak se to už neopakuje. Prostě ten první nával alkoholu do žaludku asi…
A neřeším to nijak 8)

Jo, je nas vic :mrgreen: :hug: mne se to teda nestava pokazdy, spis jen, kdyz jsem nejak rozehrata a piju spis na zizen, pak uz se to taky neopakuje

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.17 12:00

Uffff, tak to jsem rada, ze to byl (snad) jen dusledek toho, ze malo piju. :mrgreen: Byl to hoooodne neprijemny stav. :poblion: Tak priste si dam radsi Cubicka dve. :D

Váš příspěvek
Reklama