Tula FTG vs Tula HB, které je lepší?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katynka88
Kecalka 136 příspěvků 08.01.19 20:30
Tula FTG vs Tula HB

Zdravím! Mám dotaz a sháním hlavně osobní zkušenosti případně i kdo může porovnat. Chci naší (teď tří měsíční) holčičce pořídit nosítko. Rozhodla jsem se pro Tulu a teď řeším jestli je lepší verzí Free to Grow nebo hybrid (nosítko šátek) Half Buckle :think: poradíte prosím? Třeba vaše názory a rady pomohou dalším budoucím nosnicím v nesnázích :D :palec:

Nejnovější recenze z kategorie Nosítka

Reakce:
modravlocka
Ukecaná baba ;) 1261 příspěvků 08.01.19 20:57

Pro 3 měsíční dítě je free to grow zbytečně drahé, potenciál pro růst nosítka nevyužijes. Úplně bohaté by stačila tula standard, obě nosítka vydrží stejně dlouho. Half buckle jsem v ruce nikdy neměla, ale bude dost podobne nositku storchenwiege, to je určené také hlavně pro ta nejmenší miminka, holčičce by také dlouho nevydrželo. Alespoň ten storch je pohodlný do cca 9 kg (byt má nosnost také asi těch 20),toto vypadá jako hybrid na stejnem principu. Suma sumárum, pokud Tulu, nejrozumneji se mi jeví Tula Standard (baby).

Katynka88
Kecalka 136 příspěvků 08.01.19 22:47

@modravlocka děkuji za názor. Mě jde i o to, kdybychom měli druhé a chtěla jsem využít hned od mrňátka :think:

Katynka88
Kecalka 136 příspěvků 08.01.19 22:53

@modravlocka nehledě na to, že dcera je prcek, ma 5 a ctvrt kila a Standart je od 7kg (cenove od zminenych dvou 200-300 korun)

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1261 příspěvků 08.01.19 23:41
@Katynka88 píše:
@modravlocka nehledě na to, že dcera je prcek, ma 5 a ctvrt kila a Standart je od 7kg (cenove od zminenych dvou 200-300 korun)

Tak to pak jo. Spíš než váha je u nosítek smerodatna délka dítěte, ale těch 5kg je fakt maličko. Jak se pohybují tuly teď aktualne cenove nevím, ale ještě nedávno byl právě mezi těmi 2 typy rozdíl přes 1000Kc.Jestli se to takto vyrovnalo, neni co řešit.
Jako popravdě, pro úplne maličké miminko bude to vázací určitě lepší. Ale zas třeba u půl ročního dite by mi vyhovovalo víc to klasické. :nevim:

Katynka88
Kecalka 136 příspěvků 10.01.19 19:06

A ještě mám dilema. Moje dcerka je horkokrevná a stačí jí fakt maličko, aby de zahřála. Proto teď váhám mezi klasickou tulou a letní verzí. Protože s tou klasickou bychom se spolu v létě upekly, ale jindy přes rok mám zase strach aby jí tamtudy netáhlo :think: ale zas jako nebudu pořizovat kvůli tomu 2 tuly, že jo …

Váš příspěvek
Reklama