Tunisko dovolená 2017

18.4.17 17:53

Tunis dovolená 2017

Dobrý den maminky,
uvažujeme letos nad dovolenou v Tunisku??
Chtěla bych se zeptat, jestli jste to někdo minulý rok riskli a byli tam. Manžel má obavy, tak nevím, jestli raději nejet zase do Bulharska :nevim:.
Děkuji za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

411
18.4.17 17:59

Já osobně bych si to nelajsla. Ale třeba kamarádka tam jezdí každý rok a vždycky říkala, že v pohodě. Jen prej pro sichr vynechávat místa, kde je velká koncentrace lidí. Protože to zavání pruserem. A pak prej vynechává taxi, to je prej taky o hubu. Ale pokud se lidi válí jen v resortu, tak že dobrý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 18:04

Pominu-li nebezpečí, že Vám nějaký mohamedán podřízne rodinu, tak bych nepodporovala arabské země. Peníze, které tam nasypete, mohou být zcela reálně přečerpány jinam a existuje šance, že budou využity na výrobu bomb a podporu teroristických útoků… Spousta hoteliérů, kterým své peníze „věnujete“, poskytuje „finanční výpomoc“ pochybným islámským autoritám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9842
18.4.17 18:15

@Vyhaslá sopka Presne tak. Nez Tunisko, Egypt, Turecko apod., radeji sve penize utratim v Evrope :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31431
18.4.17 18:16
@Bizky píše:
Já osobně bych si to nelajsla. Ale třeba kamarádka tam jezdí každý rok a vždycky říkala, že v pohodě. Jen prej pro sichr vynechávat místa, kde je velká koncentrace lidí. Protože to zavání pruserem. A pak prej vynechává taxi, to je prej taky o hubu. Ale pokud se lidi válí jen v resortu, tak že dobrý

takže všechno je o hubu. Nechápu, proč tam jezdí. Patrně se levně najíst. Ovšem pokud by zájezd do těchto zemí byl ve slevě a v ceně podříznutí krku, tak Češi to berou.Cena je cena! ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
18.4.17 18:20
@Burj Chalifa píše:
takže všechno je o hubu. Nechápu, proč tam jezdí. Patrně se levně najíst. Ovšem pokud by zájezd do těchto zemí byl ve slevě a v ceně podříznutí krku, tak Češi to berou.Cena je cena! ;)

Nemyslíš si, že je tohle trochu moc? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
18.4.17 18:22

@Burj Chalifa jezdí tam proto, že se stejne jen placne na pláž nebo k bazénu a tam se týden smaží jako prase. Takže k tomu ji ty hromady písku stačí, nic víc nepotřebuje. A dá za to 8000. Za treba kanáry dá 20000 a co z toho? Nic, protože se zas bude jen válet :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31431
18.4.17 18:24
@radkka píše:
Nemyslíš si, že je tohle trochu moc? 8o

Co je moc? Vyslovit podivení, proč lidé jezdí s dětmi do rizikových oblastí, kde se střílí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
18.4.17 18:24

Parta přátel tam jezdí docela často, byli tam i loni, oni se tam jezdí potápět a nemají pocit, že by jim někdo chtěl uříznout hlavu, zato v parku před hlavákem na mě vytáhnul chlapec (bílý, řekla bych, čech jako poleno) nůž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
18.4.17 18:26
@Burj Chalifa píše:
Co je moc? Vyslovit podivení, proč lidé jezdí s dětmi do rizikových oblastí, kde se střílí?

Tak bacha na Brod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31431
18.4.17 18:27
@radkka píše:
Parta přátel tam jezdí docela často, byli tam i loni, oni se tam jezdí potápět a nemají pocit, že by jim někdo chtěl uříznout hlavu, zato v parku před hlavákem na mě vytáhnul chlapec (bílý, řekla bych, čech jako poleno) nůž.

hele, tohle porovnání vážně kulhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
18.4.17 18:29
@Burj Chalifa píše:

Já jí jenom varuju, až pojede na letiště přes hlavák, aby si dala velkýho majzla :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2546
18.4.17 18:32

@Burj Chalifa @ kolika českým turistům podřízli na dovolené krk? Já o žádných nevím, a nechápu proč tě to tak irituje, že tam lidi lítaj na dovolenou. Jsou nějak podřadný, když chtějí strávit dovolenou válením na pláži a koupáním v moři? Nechápu, proč děláš z Čechů takový idioty, když jsme byli předloni na Djerbě, tak byl plný hotel Francouzů, Holanďanů, Němců- Čechů minimum. Zrovna nedávno jsem četla, že Turecko navštívilo vloni 2,5 milionů Němců, to jsou ale magoři nesvéprávný, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2546
18.4.17 18:34
@Burj Chalifa píše:

Proč? Statisticky je daleko větší riziko, že se zabiju cestou na letiště, než že mě sejme terorista v Tunisu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31431
18.4.17 18:38
@renap píše:
@Burj Chalifa @ kolika českým turistům podřízli na dovolené krk? Já o žádných nevím, a nechápu proč tě to tak irituje, že tam lidi lítaj na dovolenou. Jsou nějak podřadný, když chtějí strávit dovolenou válením na pláži a koupáním v moři? Nechápu, proč děláš z Čechů takový idioty, když jsme byli předloni na Djerbě, tak byl plný hotel Francouzů, Holanďanů, Němců- Čechů minimum. Zrovna nedávno jsem četla, že Turecko navštívilo vloni 2,5 milionů Němců, to jsou ale magoři nesvéprávný, co?

mě to neirituje, fakt ne.Jen se podivuji, proč turisté jezdí do zemí s bezpečnostním rizikem. Ať je to Čech nebo Bavorák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama