Turecko - dovoz z e-shopu

959
31.12.22 17:18

Turecko - dovoz z e-shopu

Zdravím všechny…

A chtěla bych se zeptat. Našla jsem na netu e-shop, jde prodávají opravdu pěkné věci i kosmetiku. Je z Turecka, ale zasílají prakticky po celem světě.

Chci se zeptat.jak je to pokud si objednam?
To půjde ores celnici a potom doplatim clo?
Nebudu objednávat za desetisice, ale třeba 20 kousku bych vzala, i pro známe, kamarádky atd.

A další vec, ze vzhledem k cenám, netuším zda zboží je origo. Což nějak neřeším.
Ale nevím jak to je, pokud to jde takto z ciziny.
Aby z toho nebyl problém.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26876
31.12.22 17:35
@Nicol-8 píše:
Zdravím všechny…

A chtěla bych se zeptat. Našla jsem na netu e-shop, jde prodávají opravdu pěkné věci i kosmetiku. Je z Turecka, ale zasílají prakticky po celem světě.

Chci se zeptat.jak je to pokud si objednam?
To půjde ores celnici a potom doplatim clo?
Nebudu objednávat za desetisice, ale třeba 20 kousku bych vzala, i pro známe, kamarádky atd.

A další vec, ze vzhledem k cenám, netuším zda zboží je origo. Což nějak neřeším.
Ale nevím jak to je, pokud to jde takto z ciziny.
Aby z toho nebyl problém.

https://www.celnisprava.cz/…0.-2021.aspx

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
31.12.22 17:42
@Nicol-8 píše:
Zdravím všechny…

A chtěla bych se zeptat. Našla jsem na netu e-shop, jde prodávají opravdu pěkné věci i kosmetiku. Je z Turecka, ale zasílají prakticky po celem světě.

Chci se zeptat.jak je to pokud si objednam?
To půjde ores celnici a potom doplatim clo?
Nebudu objednávat za desetisice, ale třeba 20 kousku bych vzala, i pro známe, kamarádky atd.

A další vec, ze vzhledem k cenám, netuším zda zboží je origo. Což nějak neřeším.
Ale nevím jak to je, pokud to jde takto z ciziny.
Aby z toho nebyl problém.

Originál opravdu nečekej.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56505
31.12.22 17:44

Turci prodávají nejvíce fejků na světě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3598
1.1.23 02:49

@Nicol-8 tak záleží pokud je třeba poštovné zdarma jako u Číny tak udělám 20× objednávku a jde to samostatně a cenu nepřesáhnu.
Ale kupovat nějakou fake kosmetiku protože je levná a cpat to celému okolí.
To není nejlepší nápad. Zvlášť když víš že to nejspíš nebude originál.
Pokud někdo takhle něco chce dam mu odkaz kde danou věc koupí a víc neřeším.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20925
1.1.23 07:39

@Nicol-8 neoriginální kosmetika bývá dost často plná škodlivé chemie a těžkých kovů. Jsou o tom dobré dokumenty. Takže tomu bych se vyhnul veeeeeelkym obloukem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
27.6.23 06:54

Dobrý den,
Máte ještě ty webovky s prodejcem? Neco podobného sháním a nemůžu na to přijít.
Děkuji za radu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová