Tvrdá boule v oblasti pupíku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.12 08:58
Tvrdá boule v oblasti pupíku

Ahojky,
Holky udělala se mi v horní části pupíku tvrdá boule, na dotek bolí, žádný jiný potíže nemám. Nevíte co by to tak zhruba v těch místeh mohlo být?? Jasně, že k dr ,půjdu jen co to půjde, ale ted nemám hlídání. A tak budu ráda,když budu vědět zhruba co toje, než, aby se mi honilo hlavou bůhví co.
Děkuju za odpovědi!!

Reakce:
teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.12 09:09

řekla bych že pupeční kýla, taky s ní teď bojuju :pocitac: ale to samo posoudí jenom doktor :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.12 10:36

JJ to já skočím k dr. jak jen to bude možný. A ta kýla se řeší jedině operativně,ž e co jsem koukala to je blbý, páč já nemám hlídání a nemám kdo by mi tu dobu hlídal malou :( .No hlavně to snad nebude nic horšího… :?
ale díky za odpověd ;)

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.12 10:53

jj, operativně, když je to velký nebo když to bolí.. já to tedy zatím necítím, tak to nechávají, operovat mě stejně po zt nechtějí, že je moc brzy. záleží taky jak jsi dlouho po porodu ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.12 12:21

Chjo,mě to bolí při dotyku,aj nějakým pohybu,hlavně když zvedám toho 16kg klacka :lol: ale někdy bez zvednutí to nejde, no blbý je to,že jsem se měla vráti do práce a četla jsem,že tam je celkem dlouhá rekonvalscence cc 3týdny a to nevím jak v nemocnici??což je blbý hlavně stou nemocnicí,nemám nikoho k malý… :( .No po porodu jsem 3roky teda po císaři,takže to by mělo být ok..

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.12 12:52

Tak to jo. No nezbývá ti než jen dojít s k dr. To pozná i obvoďačka, jestli je to kýla nebo není. Na mě to poznal chirurg, jen co jsem se natáhla na lehátko a nemusel na mě ani sáhnout :roll: Jestli tě to bolí, tak jdi hned, aby ti to nedělalo nějakou paseku..
Dělají to většinou laparoskopicky, v nemocnici tak plus minus tři dny a pak rekonvalescence doma, s tím ale že to ze začátku celkem dost bolí.. nedávno na tom byl můj táta a měl zákaz dva měsíce zvedat těžké předměty.
Dítě se snaž nenosit, já teď po tom zt taky nesmím a ono to jde úplně v pohodě :) Fakt nemáš nikoho, kdo by si malou vzal alespoň na tu dobu, co bys mohla být teoreticky v nemocnici?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.12 13:05

nj nemám nikoho jsem sama,max.mámu,ale ta je sama nemocná a malou,by vydržela hlídat max.dva dny. Tzn.jeden operace druhý den domů, ale pochybuju,že by mi to takto umožnily. Tak uvidím co dr.na to snad se kní dostanu co nejdřív.Blbý je to s nástupem do práce to asi na mě nepočkají a přijdu o ní :,( no nic děkuju ua odpovědi :mavam:

Claudia111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.13 14:35
:(

Ahoj, dnes se mi take udelala takova boulicka, v pupíku v dolni casti takova svetla. neboli to jen svedi, tak myslíte, ze by to mohlo byt take ono???

michaela.rihova
Nováček 1 příspěvek 03.12.13 22:54

Ahojik chtela jsem se zeptat
je mi 14 let a mam bouli tvrdou a boli me pri dotyku docela mam strach mohla bych mit kilu i kdyz mi je 14 a z ceho se dela? Predem dekuju za odpoved :(

Váš příspěvek
Reklama