Tvrdá boulička v třísle

465
13.3.13 20:09

Tvrdá boulička v třísle

Holky, dneska večer jsem našla 14měsíční dcerce nějakou tvrdou bouličku v třísle. Co to může být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5639
13.3.13 20:13

Nspada me triselna kyla. Urcite jdete k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
13.3.13 20:14

Zítra určitě zajdem :( myslela jsem, že kýla je měkká

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1311
13.3.13 20:15

Ahoj…to bude zvětšená mízní uzlina…může to být kvůli nějaké reakci těla…neměla virózu? pro svůj klid si zajdi k dr. nemusí to být nic vážného, ale může, já jsem díky zvětšeným mízním uzlinám na krku u tehdy skoro dvouletého syna včas podchytila mononukleózu, ani nemusel držet dietu.jsem vet. sestra, tak mi to bylo divné, že se mu tak zvětšily…já sama mám od dětství zvětšené příušní uzliny a to vždy když mám rýmu, není to nic vážného…ale je lepší to nechat vyšetřit. malé vezmou krev a uvidí se… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
13.3.13 20:16

Tříselná kýla by měla být ale měkká. Určitě si zajděte. Přeji Vám ať je vše v pořádku. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1311
13.3.13 20:17

Jo a v tříslech jsem měla taky zvětšené uzliny…vždy když jsem měla nějaký zdr. problém…ale nic vážného, neboj určitě to bude ok, ale určitě jí nech vyšetřit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12745
13.3.13 20:25

Asi to bude zvětšená uzlina. může se zvětši v důsledku infekce. buď celkové nebo místní- třeba zarostlý nehet nebo škrábanec.
někdo má takové zatvrdlé uzliny normálně. já mám zvětšenou v podpaží. manžel má zase tvrdou vzadu na krku.
nemusí to nic znamenat, ale určitě je lepší když to ukážeš doktorovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
13.3.13 20:34

Není po nemoci, nic jinak nepozoruju, jedině nějaký skrytý zánět, naposledy měla rýmu o vánocích :nevim: tak snad to nic nebude, člověk má o ty dětičky takový strach :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7567
13.3.13 21:39

@Sefa Nebyli jste na očkování do zadečku nebo stehna?? Mě se to udělalo po očkování na tetanus - sestra mi to píchla jako do boku a pak se mi zvětšily uzliny v tříslechm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
13.3.13 21:41

Nee, malá má 14 měsíců, takže naposledy byla očkována v lednu do nožiček na roční prohlídce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9652
13.3.13 21:45
@Sefa píše:
Nee, malá má 14 měsíců, takže naposledy byla očkována v lednu do nožiček na roční prohlídce

příčiny zvětšených uzlin - je jich mnoho, od banálních po horší, každopádně bych to nepodceňovala a pádila k lékaři, takhle stejně nic nevymyslíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat