Tvrdá boulička za uchem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.6.19 00:04

Tvrdá boulička za uchem

Syn 4,5 roku má při neštovicích tvrdou bouličku za uchem. Nejde o neštovici. Má tělovou barvu. Asi jako půlku hrášku pod kůží, nepohyblivou. Co to může být? Je to od horečky? Průběh nemoci je dost prudký, hodně neštovic, vysoké horečky třetí den. :( Děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27
13.6.19 00:06

Tipoval bych to na natekle uzliny. Syn to při infektu také mívá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.6.19 00:08

@lebonkaa A zmizí to samo? Dost mě to vyděsilo, včera jí neměl a ráno taky ne. Mažeme několikrát denně i za ušima… Nikdy to neměl, ale dosud měl jen šestou nemoc… Díky moc

• Citovat
  • Nahlásit
188
13.6.19 00:20

Syn mel pri nestovicich pet boulicek za uchem, ktere se zpocatku zvetsovaly. Pak uz zustaly stejne velke a ztratily se az po odezneni nestovic. Dokrorka tenkrat rikala, ze je to bezne, ze jsou to zvetsene uzliny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.6.19 00:25

Děkuji moc oběma, to se mi ulevilo! :) :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1030
13.6.19 03:37

Ty jo, úplně, jako kdybych to psala já. Akorát syn je o rok mladší. Hodně pupínků, teploty a v noci nespí. A večer jsem mu právě taky našla boulicku za uchem, ale cervenou. Můžu se zeptat, co používáte na ty neštovice? Přeji hodně sil v boji s neštovicemi :kytka: At je brzy lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3982
13.6.19 07:51

Syn ma zvetsenou uzlinu za uchem od narozeni, stejne tak manžel. Při nemoci je to jasný, že se uzliny mohou zvětšit. Neřesila bych..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
13.6.19 08:33
@Anonymní píše:
@lebonkaa A zmizí to samo? Dost mě to vyděsilo, včera jí neměl a ráno taky ne. Mažeme několikrát denně i za ušima… Nikdy to neměl, ale dosud měl jen šestou nemoc… Díky moc

Určitě s tím není třeba nic dělat, postupem času jak bude odeznívat infekt, bude se boulicka zmenšovat. Syna to může pobolivat, ale pokud si nestezuje, neřešila bych to. Maximálně natřít nějakou bylinkovou masti, např. tymiankou od Justa, nebo něčím vetrovym… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
13.6.19 08:34
@Masha0607 píše:
Ty jo, úplně, jako kdybych to psala já. Akorát syn je o rok mladší. Hodně pupínků, teploty a v noci nespí. A večer jsem mu právě taky našla boulicku za uchem, ale cervenou. Můžu se zeptat, co používáte na ty neštovice? Přeji hodně sil v boji s neštovicemi :kytka: At je brzy lépe.

Nám stačil tekutý pudr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
23.6.22 12:08

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Máme doma neštovice, vylouply se prostřednímu synovi před 5 dny, mají jich ve školce hodně. Očekávám že přijdou brzy i na nejmladšího a nejstaršího syna, ale až tak za týden. A teď k otázce. Syn 2,5 roku má průjem a za uchem jsem mu dneska našla tvrdou nebolestivou boulicku, může se jednat o nějaký příznak přicházející do těla, že přijdou ty neštovice? Má i trochu kašel. Moc děkuji, docela mě to vyděsilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat