Tvrdá boulička za uchem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 00:04
Tvrdá boulička za uchem

Syn 4,5 roku má při neštovicích tvrdou bouličku za uchem. Nejde o neštovici. Má tělovou barvu. Asi jako půlku hrášku pod kůží, nepohyblivou. Co to může být? Je to od horečky? Průběh nemoci je dost prudký, hodně neštovic, vysoké horečky třetí den. :( Děkuji moc

Reakce:
lebonkaa
Povídálka 19 příspěvků 13.06.19 00:06

Tipoval bych to na natekle uzliny. Syn to při infektu také mívá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 00:08

@lebonkaa A zmizí to samo? Dost mě to vyděsilo, včera jí neměl a ráno taky ne. Mažeme několikrát denně i za ušima… Nikdy to neměl, ale dosud měl jen šestou nemoc… Díky moc

Emull
Kecalka 152 příspěvků 13.06.19 00:20

Syn mel pri nestovicich pet boulicek za uchem, ktere se zpocatku zvetsovaly. Pak uz zustaly stejne velke a ztratily se az po odezneni nestovic. Dokrorka tenkrat rikala, ze je to bezne, ze jsou to zvetsene uzliny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 00:25

Děkuji moc oběma, to se mi ulevilo! :) :kytka:

Masha0607
Kecalka 204 příspěvků 13.06.19 03:37

Ty jo, úplně, jako kdybych to psala já. Akorát syn je o rok mladší. Hodně pupínků, teploty a v noci nespí. A večer jsem mu právě taky našla boulicku za uchem, ale cervenou. Můžu se zeptat, co používáte na ty neštovice? Přeji hodně sil v boji s neštovicemi :kytka: At je brzy lépe.

sediza
Závislačka 2585 příspěvků 13.06.19 07:51

Syn ma zvetsenou uzlinu za uchem od narozeni, stejne tak manžel. Při nemoci je to jasný, že se uzliny mohou zvětšit. Neřesila bych..

lebonkaa
Povídálka 19 příspěvků 13.06.19 08:33
@Anonymní píše:
@lebonkaa A zmizí to samo? Dost mě to vyděsilo, včera jí neměl a ráno taky ne. Mažeme několikrát denně i za ušima… Nikdy to neměl, ale dosud měl jen šestou nemoc… Díky moc

Určitě s tím není třeba nic dělat, postupem času jak bude odeznívat infekt, bude se boulicka zmenšovat. Syna to může pobolivat, ale pokud si nestezuje, neřešila bych to. Maximálně natřít nějakou bylinkovou masti, např. tymiankou od Justa, nebo něčím vetrovym… ;)

lebonkaa
Povídálka 19 příspěvků 13.06.19 08:34
@Masha0607 píše:
Ty jo, úplně, jako kdybych to psala já. Akorát syn je o rok mladší. Hodně pupínků, teploty a v noci nespí. A večer jsem mu právě taky našla boulicku za uchem, ale cervenou. Můžu se zeptat, co používáte na ty neštovice? Přeji hodně sil v boji s neštovicemi :kytka: At je brzy lépe.

Nám stačil tekutý pudr.

Váš příspěvek
Reklama