Tvrdnutí břicha ve 38. tt

33
27.7.13 19:30

tvrdnutí břicha ve 38tt

Ahoj chci se zeptat, mám od rána tvrdnutí břicha jsem ve 38+1. Jen mi tvdne břicho, žádná bolest nic, a mám to pravidelně po cca hodině. Moje mama si myslí že začínám rodit? jakej je vás názor? jsem prvorodička, a bojím se abych neco nezanedbala… nebo naopak nešílela z ničeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
27.7.13 19:38

No jestli je to porod, tak opravdu hodně pozvolný rozjezd. :lol:
Jdi spát. I kdyby se to za pár hodin rozjelo, tak každá hodinka spánku ti bude velmi dobrá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
27.7.13 19:41

Rodit můžeš, ale taky ne. To Ti opravdu nikdo neřekne. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
27.7.13 19:42

No právě mi to přijde divný, jako trochu mě pobolívá v podbřišku ale ne při tvrdnutí břicha ale spíš tak nějak ruzně. trochu i záda, byla jsem ve sprše, potom jsem sprchu umyla, vykoupala psa, a cvičila na míči a pořád stejný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3183
27.7.13 19:50

:nevim: Tak uz mas na to narok :lol: Ale uz tu bylo receno - hodne pozvolny rozjezd, tak souhlasim s tim, aby jsi si sla hajnout a uvidis jestli se to rozjede nebo ne, ale po hodince bych to neresila - kdyz mam blbej den, tak mi to bricho tvrdne i 25× za den a to jsem teprve v 27.tt … Dej si treba sprchu - ta pry funguje :nevim: Muzou to bejt jenom poslicci… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
27.7.13 19:53
@tassenta píše:
No právě mi to přijde divný, jako trochu mě pobolívá v podbřišku ale ne při tvrdnutí břicha ale spíš tak nějak ruzně. trochu i záda, byla jsem ve sprše, potom jsem sprchu umyla, vykoupala psa, a cvičila na míči a pořád stejný.

a je ti jasný, že jako prvorodička můžeš klidně rodit 24h a až se to rozjede, že potřebuješ být odpočatá a ne ztahaná jak alík? Radím dobře, jdi spát…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
27.7.13 19:54

Mně tvrdne břicho už skoro 3 týdny, teď jsem taky 38+1 a nic se neděje, pobolívá podbřišek…Spíš si myslím, že se tělo vevnitř teprv nějak roztahuje, připravuje…žádný stres. Dneska mi tvrdlo v noci i přes den hooodněkrát :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
27.7.13 19:59

Tak to jsem ráda, že je to normální. já jsem to za celý těhotenství nezažila. právě. tak jsem měla strach. děkuji moc :))))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
27.7.13 20:00

Můžeš začít rodit - neboj, nic nezanedbáš, když se najíš, osprchuješ a mrkneš na něco v televizi… pokud je to od rána, tak se může stát, že ještě hodně dlouho se nic dít nebude a nebo se to v noci může rozjet… stejně pokud ti neodteče voda, zůstaneš doma do té doby, dokud nebudeš mít stahy cca po 5ti minutách, takže se neboj, porod určitě poznáš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
28.11.19 10:28

@luciferka25 můžu se zeptat kdy jste nakonec rodila? Mám to stejné, začínám 39tt a od včerejška často tvrdnuti, ale žádné velké bolesti tak nevím :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
2.12.19 20:32

@Tinka29 14dní před termínem, takže to bylo 38 týden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu