tvrdnutí bříška

1102
23.9.08 18:49

tvrdnutí bříška

Maminky napiště mi jak se pozná tvrdnutí bříška, o proti pohybům miminka. Díky za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1180
23.9.08 18:59

No, tak já tomu říkám, že mám místo dělohy kámen :roll: Beru hořčík, tvrdne to stejně, ale v normě jsem, dělohá je u mě tvrdá jen několik sekund. Někdo to zase má delší dobu. Já to i víc cítím, protože mám srůsty po císaři, tak je břicho víc citlivé. Některé maminky o tom ani neví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Gabika
23.9.08 22:15

Ahoj, tvrdnutie poznám doverne. Buď je sťah bolestivý alebo nebolestivý. I tak proste cítiš (na dotyk rukou), že máš z delohy kameň, a vlastne si tak pekne nahmatáš, pokiaľ ti hore siaha. :lol:

Paraplíčko - tiež sa dopujem Magnéziom aj pijem Magnéziu, a trochu sa to zlepšilo. Ja som to ale v tomto tehu už mala fakt dosť veľa - sťahov viac než 30 denne (začalo to pred 18tt), k večeru už pekne bolestivé a trvajúce aj pol minúty. Ale keď poctivo dopujem, za pár dní vidím to zlepšenie. :lol:

Gabika

• Nahlásit
  • Citovat
5499
24.9.08 10:51

pridavam svuj nazor o tvrdnuti.od dr mam psany horcik,beru tehu vitaminy a stejne tvrdnu a to kdyz dele neco delam(lezim,sedim,chodim..) a kdyz ma nejvice pohybu,coz ted uz musi byt kdyz je mrne v klidu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2974
24.9.08 11:10

Ahoj to poznáš celá děloha se stáhne a je to takový napjatý pocit na omak je to bříško,taky uplně tvrdé a všude.Mě taky tvrdlo a dr.mi řekl,že to nesmí být vicekrát,jak 15× za den a vždy to musí do 15sekund povolit,jinak mám přijet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.9.08 08:57

Mě taky tvrdne břicho zhurba od 19tt. Teď jsem ve 22tt a je to trochu častěji.

Počítají se to těch epizod i tvrdnutí v noci během spánku? Nebo jen přes den?

Někdy mě i trošku bolí břicho jako při MS,ne nárazově, ale třeba celý den. Je ti toto normální?

Díky
Renata

• Nahlásit
  • Citovat
boruvcicka27
30.9.08 07:29

Ahoj holky, taky se přidávám, jsem ve 23. týdnu a tak už 3 týdny mi tvrdne bříško. Je to takový tlak, který začnu cítit nejdřív úplně dole, jak někde u čípku a pak když si sáhnu na bříško, tak je jako kámen. K tomu mi taky bolí břicho, mě spíš nárazově, když něco dělám, dýl chodím, když ležím, tak je to celkem v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
1.10.08 12:55

Me tvrdlo brisko v tehu strasne,rozhodne vickrat,nez 15krat za den,snad 15krat za 30 min,nekdy vic,nekdy min a nekdy to trvalo pekne dlouhu,nez to povolilo,zacalo to v 17.tt,nejdriv me to desne stresovalo,ale pak jsem to prestala resit..nalez byl vzdy v nejlepsim poradku,Magna ksem brala..nakonec mi porod vyvolavali,takze si myslim,ze ve vetsine pripadu o nic nejde..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama