Tvrdnutí bříška před porodem

85
26.2.20 19:26

Tvrdnuti bříška před porodem

Ahoj, mimo kontrakci a jiných bolesti, měli jste ještě nějaké příznaky před porodem? Například tvrdnuti bříška? Popř. jak často?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1350
26.2.20 19:31

Já vůbec. Ležela jsem na udržování, furt se někdo ptal, jestli mi tvrdne břicho a já vůbec nevěděla, co to má být :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
26.2.20 19:41

@7.straka Ach joo :D přijde mi, že mi id včerejška chvilkama tvrdne břicho, tak už jsem si myslela, že by to mohlo přijít, i když jsem teprve 35tt, ale malá už je otocena od 30tt hlavickou dolů :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1350
26.2.20 19:47

@Jana84667 to je v pořádku, že je otočená. Ale vážně má ještě čas. O tvrdnutí řekni při kontrole doktorovi a víc odpočívej vleže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
605
26.2.20 20:34

Já vůbec nevěděla, co je to tvrdnutí břicha.. U prvního absolutně nic a u druhého jsem to zjistila až když mi rupla voda…to mi břicho tvrdo klidně po 10 minutách a já hloupá myslela, že jsou to kontrakce :D omyl ty jsem poznala až o den a půl později při vyvolávání, protože se stále nic nedělo :joy: :joy: :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
26.2.20 21:11

Ja jsem take ve 35tt a tvrdne mi bříško uz nejmene 3 tydny, min. tyden jsem cely lezela v nemocni a davali mi kapacky magnesia na uvolneni. Trochu mi to pomohlo ale trpim na to hodne. Ale doktori mi rikali, ze jelikoz jsem hubenejsi tak je to normalni ale ze jiz muzu rodit kdykoliv. Dostala jsem radeji i injekce s kortikoidy na vyvinuti plic pro mimco. Jestli se necitite dobre, tak radeji na kontrolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
26.2.20 22:01

@Aneší Mě je právě dobře (v ramci možností :D ), jen jsem si všimla toho tvrdnuti, tak mě zajímalo, jestli to může naznačovat blížící se porod. Magnesium beru preventivně od 6.měsíce. A na kontrole jsem byla v pondělí, vše bylo v pořádku. Tak si tak říkám že by ten porod mohl přijít takhle v klidu z ničeho nic :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
26.2.20 22:02

@iwinek Já si právě obcas macknu trochu na břicho, jinak bych to taky nevěděla :hear_no_evil: :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama