U babicky odmita plit mlicko

13496
13.12.09 09:37

U babicky odmita plit mlicko

Ahoj
Emcu davam k babicce a rano u ni nechce pit mlicko ktere doma jakmile vstanu do ni „spadne“ behem par minut(vypije 180ml).U babicky to pry absolutne odmita,dela nene,semkne pusu a ona to do ni nedostane.
Takze ji misto toho da jogurt a rohlik.
Ma ji do toho mlicka nutit?Asi je to zbytecne ze?
Jen nejak nechapu proc doma vse ok a u babicky ne:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5591
13.12.09 10:11

Tami Kačka mi toto dělá dodnes.Když jsem ji začala dávat k našim,tak jim tam mlíko pila tak max. do 2r,pak řekla nee,máma má lepší mlíko a bylo hotovo :mrgreen: .No nevadí.Ale jako doma se snad do 2,5r budila na mlíko i 2× za noc :pocitac: a vyloženě ho vyžadovala s řevem (měla smolíka)To nechápu.Dnes u našich ani u tchánů (pokud tam nejsu) mlíko nechce,ale doma hned ráno po probuzení chce mlíko (cca 300) a pohádku.Prostě má fix v hlavě,že pokud není se mnou,mlíko ráno nee. :nevim: Nějak bych to nehrotila,zkusila bych nabídnout,ale pokud jí jinak v pohodě,tak to neva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5591
13.12.09 10:14

jo aby to nebylo divný,že píšu a Káča má skoro 3r,tak jako mlíko jedině z flaše s cumlem :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
13.12.09 10:22

A nemůžou mít třeba jinou vodu? Víc chlorovanou nebo jiné chuti? Že by to jako poznala a nechutnalo jí to nebo tak… :nevim: :roll: Asi blbost že? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4120
13.12.09 10:35

Vzhledem k tomu, že mám doma dvouletýho teroristu, tak se tomu ani nedivím, a asi bych to neřešila. Pokud si u babičky vezme aspoň jogurt nebo sýr, neměl by to být problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3999
13.12.09 11:19

Jé, tak my řešíme teď něco podobného…nedávno jsme nechávali dcerku u babičky, u které není teda tolik zvyklá, a vůbec nechtěla odpoledne mlíčko. Ale ani nebrečela…jindy by se doma po mlíku sápala a tam nic. Přijeli jsme my, tatínek zkusil a samozřejmě pila…nedávno tam zase byla a večer nechtěla vůbec kaši, no ale ono jí krmit, to je někdy boj :lol:

Myslím, že je dobré, že Emička vůbec něco u babičky sní, horší by bylo, kdyby odmítala všechno…jinak Emička je krásná, znám Tě z nějakých ještě asi jiných diskuzí, tak jsem už kolikrát prohlížela fotky :huban:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6266
13.12.09 12:40

Ahoj, asi bych to taky moc neresila, ale prece jenom bych zkusila, kdyz davas malou k babicce, tak ji tam dat i pripravene mlicko (do lednice). Emicka by vedela, ze mlicko je tam od maminky a rano by ho treba vypila. A jestli ano, tak by to urcite casem slo i bez toho „divadylka“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15857
14.12.09 00:12

to s jinou chuti vody mne taky napadlo, jinak dobra alternativa je kase Dobre rano, tusim od Sunarky. Kamosce delal kluk to same, ale kasi zblajzl. Zajimavy, ze strachy s mlikem vecer nedelal :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
14.12.09 07:12

no tak mati me vcera vecer volala ze uz nechce pit ani vecerni kasi(nechce totiz kasi jist tak ji pije),no a ma od Sunarky na Dobrou noc a doma se po ni muze utlouct a vcera to ani nechtela strcit do pusy,tak babicka musela pockat az usne a pak ji to dala.
No s tou vodou me to vubec nenapadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28793
14.12.09 07:56

Ahoj všem.Tami,jak dlouho malou dáváš pravidelně k babičce? Myslím,jestli už delší dobu a je zvyklá nebo jste teprve teď začaly? Třeba je to nějaký vzdor,bojkot,protest.Je jí třeba smutno.Musí si zvyknout.

I když je třeba na babičku zvyklá,děti se v jiném prostředí chovají vždy jinak,i v jídle.Mají své rituály,které my nevnímáme a každé narušení rituálů děti ovlivňuje.Já děti k babičkám na noc nedávám,ale vždy,když tam nebo někam jinam jedeme na celý den,tak jí buď víc nebo míň,nebo úplně jiné věci než doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
14.12.09 13:34

No mozna mas Jani pravda,my to treba vubec nevnimame ale pro deti je to naproste nabourani toho na co jsou zvykle.
Emicku uz jsem si vyzvedla,bylo mi po ni smutno tak uvdime dnes vecer jak ji bude kasicka chutnat.

Jinak vsem dekuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2480
15.12.09 13:36

Taky si myslím, že to bude nějaký vzdor. Maminka je prostě maminka.
Nejstarší syn, když byl jednou asi v roce a půl na hlídání u babičky (porod mladšího), tak taky nechtěl moc jíst. Bylo mu asi smutno a tak neměl ani chuť k jídlu…

Zato nejmladší 13-ti měsíční řve jen když babičku (i dědu) vidí. Bojí se, že s ní zůstane a rodiče odejdou. Hlídala totiž kluky jednou týdně večer u nás doma. Ale mlíčko i od ní vypil, těšil se asi na spaní… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
15.12.09 14:03

Tak vecerni kasi i ranni mlicko bypila bez jakychkoliv debat takze asi vzdoruje jen u babicky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama