Úbytek váhy v 18.týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gawen
Nováček 2 příspěvky 25.02.12 11:38
úbytek váhy v 18.týdnu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je normální že do 18.týdne těhotenství jsem nepřibrala ještě ani kilo, naopak, teď jsem kilo zhubla. Mám si raději dojít k lékaři, jestli něco nehrozí??? :nevim: Nedržím žádnou dietu, jím normálně, jen o hodně zdravěji. Děkuji za odpovědi…

Reakce:
Karku
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 25.02.12 11:44

podle mě se nic neděje, já jsem ve 23.týdnu a nepřibrala jsem zatím ani kilo, když se hodně najím tak je kilo nahoře, ale druhý den je dole, myslím, že to ještě vyletí nahoru :D

Weencaa
Kecalka 330 příspěvků 25.02.12 11:52

Hlavně klid, pokud se cítíš ok a mimčo prospívá, tak nic neřeš. Záleží jakou jsi měla stavbu těla před těhu. Vlastní zkušenost, já echt slovanský typ (laicky metráček :cert: ) 40tt přibráno 0kg. A vše ok. :mrgreen: Držím pěsti. :mavam:

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 25.02.12 12:28

Prosim tě, nic se neděje, dítě si vezme z tebe co potřebuje. Já se až ve 25tt dostala na váhu s níž jsem začínala těhu, do tý doby jsem hubla (celkem 3kg), teď jsem 33tt a mám nahoře 4,5kg a malý má 2kg a vše je OK.

Gawen
Nováček 2 příspěvky 25.02.12 12:33

ok, děkuji za rady. Už sem klidnější :D

ANEBjája
Závislačka 4275 příspěvků 04.03.12 10:03

já poč.váha 98,5kg :oops: teď 18tt 97kg…jen se mě v poradně zeptala, jestli moc nezvracím, že kdyby ten úbytek byl z toho, tak by se to muselo řešit. ale když jsem ok a mám dokonce chuť k jídlu, je to v pořádku.

sranda je, že už mi roste bříško, ale váha pořád stejná a na objemu (podle oblečení) to taky nikde jidne neubývá. a to mi ještě stihly prsa vyrůst o číslo a půl…z čeho, to nevím, ale konečně mám v životě jednou období, kdy do sebe pořád něco cpu a nepřibírám :D kráááása :)

Klementýnka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.12 10:29

Já jsem ve 20 tt a taky jsem ještě nic nepřibrala. Pokud nedržíš dietu, tak je to v pořádku. Píšeš, že jíš zdravěji, tak to bude asi ten důvod. V těhotenství se nemá jíst 2× více, ale 2× lépe, tedy vynechat prázdné kalorie a dlabat jídla plná živin. Místo kopce těstovin v sýrové omáčce je lepší trochu těstovin, ale k tomu ještě bílkovinu a zeleninu. Místo sušenky zdravý jogurt s ovocem …

meillaa
Ukecaná baba ;) 1151 příspěvků 04.03.12 11:34

jsem do 24 týdne zhubla asi 10 kilo zvracením a teď jsem v 35 tt a mám 5 kg nahoře. A vše testy vpořádku…takže se nestrachuj…příroda si dělá co chce :)

Zuzka245
Povídálka 40 příspěvků 08.03.16 20:44

Ahoj já jsem v 19týdnu, mám čtyři kila dole a je mi fajn. Nebála bych se toho, každá jsme jiná, takže bych si s tím nelámala hlavu. Třeba pro mě to je momentálně příjemnější.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

„Odvolání podám, až mi Tereza zaplatí,“ říká právník Terezy

Soudce Šahzád Raza ve středu poslal Terezu Hlůškovou (22) za pašování drog na... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >