Ubytování v Caorle

Anonymni
4.7.09 13:04

Ubytování v Caorle

Hezký den, myslíte, že je možné najít v polovině července volné ubytování tak na 4 dny někde v Caorle ? Manžel jezdí na služební cesty do Itálie, tak jsem si říkala, že bychom se svezli s ním, ale nevím, jakým způsobem najít ubytování. Zajistit přes cestovku ? Nebo nějak přes internet, ale jak ? Nemáte někdo nějaké typy na ubytování ? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10587
4.7.09 13:24

My jsme vloni byli na severu Itálie v Lignanu (snad to má dobře napsané), byli jsem tam v druhé polovině července a nebyl problém sehnat ubytování, zašli jsme do místní agentury a pronajali si apartmán, jak to vypadá s ubytováním v Caorle to nevím, ale tady jsme opravdu problém neměli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24918
5.7.09 21:00

My byli od této agentury, domluveno to bylo jen telefonicky.

http://www.agenziapetronia.it/ita/index.php

nebo mrkni tady

http://www.caorle.it/

a hezkou dovolenou. My chtěli jet taky, ale kvůli Lindě /viz metřík/ to letos vynecháme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
6.7.09 20:02

Ahoj,

my jsme se tam loni úplně náhodou ocitli také (měli jsme být 2 týdny v Rakousku v Alpách, ale pršelo a pak i hrozili sněhem, tak jsme se po týdnu sebrali a jeli do Caorle).

Přijeli jsme tam v neděli okolo 19 hod někdy v druhé polovině července. Před Caorle je několik „agentur“, které zajišťují ubytování. Zastavíš tam, oni ti sdělí, jaké hotely mají volno, cenu, vybavení apod., rovnou tam do toho hotelu zavolají a řeknou jim, že jedeš. Nabídli nám toho docela dost, vybrali jsme si hotel přímo u pláže (přes klidnou silnici), vybavili nás mapkou, jak k němu dojet a v hotelu už na nás čekali.

Takže po této zkušenosti bych se nebála jet tam „naostro“ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2264
6.7.09 20:11

Ahoj,
můžu se zeptat, kolik ubytování v Caorle asi vycházelo? Nabídli vám i hotel s jídlem? A co moře, bylo aspoň trošku čisté?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24918
6.7.09 21:06

My bydleli v apartmánu, měli jsme dva pokoje, kuchyň / s veškerým vybavením/, kouplenu / i s pračkou/. Bylo nás tam 6 dospělích a dvě děti a platili jsme na týden v červenci 580euro.
Hotely jsou dražší, ale zas ti uklízí a máš jídlo. Za výhled na moře se taky platí víc. Jo u hotelů co jsou na pláži většinou patří i lehátko a slunečník pro každého ubytovaného.

Moře bylo docela čisté. Tak jako na kraji je samo kalné, ale dál je super. Pláže jsou čisté. Každé ráno je projíždí takový traktor a rovná písek. Pro děti je to tam super. Všude trampolíny, prolejzačky, trenažéry…vše zadara. V Caorle jezdí turistický vláček, můžeš si půjčit kolo nebo takovou „rigšu“ /kolo pro 4lidi a 2 děti/. Dobře se tam nakupuje, nejen jídlo, ale i oblečení. A přišlo mi tam loni celkem levno, oproti cenám u nás.

Jéééé já bych tak ráda jela :lol: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24918
6.7.09 21:09

Jo tady je odkaz na web kameru přímo na pláž

http://www.caorle.it/ing/WestCam.asp

občas nakouknu jak se tam mají :lol: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2264
6.7.09 21:12

Moc díky za užitečné tipy :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
7.7.09 08:28

Alousku, já si bohužel tu cenu už nějak nepamatuju :oops: My měli hotel jen se snídaní, samozřejmě tam byla možnost polopenze či plné penze. Ale my chodili na jídlo do vedlejší restaurace, nebo parkrát večer do města.

Moře bylo krásně čisté, pláže písčité a uklizené. Jak už tu někdo psal - každé ráno se uklízeli a rovnali. Takže z toho hlediska pohoda.

S čím jsme měli problém - asi 1,5 dne byl takový vítr, že se nedalo vyjít skoro ani ven. Ten vítr zvedal hrozně písek, takže na pláži nikdo nebyl a nedalo se ani procházet podél pláží. Muselo se zajít tak 2 ulice od pláže, aˇž tam se dalo dýchat a koukat. Takže to bylo velmi nepříjemné. Nojo, to ale člověk těžko ovlivní či naplánuje :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28149
4.3.14 16:37

Oživuji diskuzi - nevíte někdo o dobrém ubytování v Caorle, cenově přijatelném asi spíš hotel než apartmán, pro 2 dospělé a 1 dvouleté dítě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
17.1.16 16:39

Ahoj..prosím řešíme dovolenou..Minulý rok jsme byli v Eracela Mare..letos chci jinam a asi to vyhraje Caorle ( na Bibione jsem slyšela že nic moc )..chtěli bychom bungalov, nebo samostatnou vilku, mobilhouse atd..pro dvě rodiny. Nemužu to moc v nabídkách na netu najít takovou velkost.. ( 4 dospělí a 3 děti - tzn dvě ložnice s dvoulužkovým pokojem a jednou postelí )..aby to bylo v přírodě - v nějakém piniovém nebo borovicovém hájku..s verandou at mužem vypustit děti ven..Nemáte některá zkušenost, kontakt? všude nabízí apartámny nebo tak, a to mi nechcem..chceme něco v přírodě ale ne moc daleko od moře..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3006
18.2.17 13:57

@smurfka Zdravím. Chtěla jsem se zeptat, jestli jste minulý rok něco našli. Přemýšlíme letos taky o Itálii, jsme 4 dosp. a 4 děti, tak bych ráda slyšela nějakou příjemnou zkušenost a tip ;) Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
18.2.17 15:43

Jezdíme přes lampo.it

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
18.4.17 16:20

Prosim o radu, jak resite odložení osobních věci na plazi, když jste v moři? aneb krade se v Italii? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4724
18.4.17 16:27
@Anonymni píše:
Hezký den, myslíte, že je možné najít v polovině července volné ubytování tak na 4 dny někde v Caorle ? Manžel jezdí na služební cesty do Itálie, tak jsem si říkala, že bychom se svezli s ním, ale nevím, jakým způsobem najít ubytování. Zajistit přes cestovku ? Nebo nějak přes internet, ale jak ? Nemáte někdo nějaké typy na ubytování ? Děkuji

My tam byli předloni a v centru je cestovka ve ktere pracuje ceska takže komunikace byla super. My tam melí pronajatý nějaký apartmán s bazénem (bazén byl asi pro 3 apartmány) a bylo to super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama