Učebnice angličtiny - pozná někdo?

Anonymní
15.12.20 20:24

Učebnice angličtiny - pozná někdo?

Ahoj, pozná někdo prosím, z jaké toto může být učebnice Aj? Hlavně to cvičení? Chodím kombinovaně prvním rokem, probrali jsme toho málo, hodin je málo, já tedy hodlám maturovat z Rj. Nejedeme podle učebnice, máme mít Maturita Solutions Elementary 2nd Workbook - vůbec nepoužíváme, jedeme online i bez Covid pandemie - studjní zóna. Z učebnice Maturita Solutions to též není. Dostali jsme věci, které jsme ani nebrali, tak pokukuju, odkud to je. Předem moc děkuji, pokud někdo pozná :kytka:
Ještě dodám, že nejsem žádný 15-letý puberťák, který chce někde podvádět, je mi už 37 (bohužel) :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6393
15.12.20 20:27
@Anonymní píše:
Ahoj, pozná někdo prosím, z jaké toto může být učebnice Aj? Hlavně to cvičení? Chodím kombinovaně prvním rokem, probrali jsme toho málo, hodin je málo, já tedy hodlám maturovat z Rj. Nejedeme podle učebnice, máme mít Maturita Solutions Elementary 2nd Workbook - vůbec nepoužíváme, jedeme online i bez Covid pandemie - studjní zóna. Z učebnice Maturita Solutions to též není. Dostali jsme věci, které jsme ani nebrali, tak pokukuju, odkud to je. Předem moc děkuji, pokud někdo pozná :kytka:
Ještě dodám, že nejsem žádný 15-letý puberťák, který chce někde podvádět, je mi už 37 (bohužel) :)

Vypadá to jako Murphy. Najdeš na netu. Příště se zeptej učitelky. Na tom není nic špatného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.20 20:30

@janickaIII

Děkuji, tak tu vůbec neznám a že jich znám poměrně dost, zkusím stáhnout na ulozto. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
939
15.12.20 20:30

Ano, je to Murphy - Essential Grammar in Use, ta červená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2113
15.12.20 20:31

Murphy Essential English Grammar in Use, červená učebnice gramatiky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2113
15.12.20 20:32
@Anonymní píše:
Děkuji, tak tu vůbec neznám a že jich znám poměrně dost, zkusím stáhnout na ulozto. :kytka:

No, s tím m bych se tu moc nechlubila, jde o porušování zákona…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.20 20:37

@Alriga

Děkuji moc :kytka:

Dobře, ale já tam občas něco stahuji, když je to k dispozici zdarma :think:

• Citovat
  • Nahlásit
10991
15.12.20 20:40

Já jsem si říkala, že jsem to někde viděla :) Jasně, Murphy… ale ono už je to taky hoodně let, co jsem ho používala :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19719
15.12.20 20:52

Jojo, Murphy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu