Účetní jako zaměstnání, mám do toho jít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 12:03
Účetní

Ahoj Holky, asi potřebuju poradit.

Ze současného zaměstnání chci odejít, dělám 12ctky a za minimální plat. Dostala jsem nabídku recepční, ale je to ve velkém hotelu kde se mluví převážně anglicky a já mám z té angličtiny strach, nějaký expert nejsem, sice se domluvím ale nějak plynule nemluvím.
A na druhou stranu jsem přemýšlela o účetnictví, mám á vystudovanou SŠ ekonomickou, takže základy účta mám a mohla bych si udělat i nějaký kurz.
Tak nevím možná bych šla radši do toho účta, už třeba jenom kvůli tomu, že na hotelu bych dělala na směny a to se mi úplně nelíbí :nevim:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 13:19
@Anonymní píše:
Ahoj Holky, asi potřebuju poradit.Ze současného zaměstnání chci odejít, dělám 12ctky a za minimální plat. Dostala jsem nabídku recepční, ale je to ve velkém hotelu kde se mluví převážně anglicky a já mám z té angličtiny strach, nějaký expert nejsem, sice se domluvím ale nějak plynule nemluvím.
A na druhou stranu jsem přemýšlela o účetnictví, mám á vystudovanou SŠ ekonomickou, takže základy účta mám a mohla bych si udělat i nějaký kurz.
Tak nevím možná bych šla radši do toho účta, už třeba jenom kvůli tomu, že na hotelu bych dělala na směny a to se mi úplně nelíbí :nevim:

Jestli umíš anglicky a domluvís se tak proč ne. A takhle ji akorát procvicis a třeba se líp naučíš. Účetnictví není špatný, ale nejlepší by bylo si udělat živnost a získat si firmy, kterým budeš dělat účetnictví. Je to NS tobě, co tě láká víc :)

Cenarius
Kecalka 320 příspěvků 12.05.19 13:38

Ale se stredni skolou na tuhle zivnost potrebuje 5 let praxe. Ale nekam do firmy proc ne. Mist je spousta, ale jestli si nekdo troufne vzit holku co v tom neumi plavat.

Váš příspěvek
Reklama