Učit s titulem Bc?

11
19.5.20 21:18

Učit s titulem BC?

Ahoj holky, chci se zeptat, zda tu některá z Vás učí s titulem Bc? Přemýšlím o učitelství. Titul mám z marketingu. Samozřejmě bych si chtěla vzdělání na Mgr dodělat. Nevím ale, zda je možné začít učit jen s tímto titulem. Moc děkuji za reakce :) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5860
19.5.20 21:28
@Almudena4 píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, zda tu některá z Vás učí s titulem Bc? Přemýšlím o učitelství. Titul mám z marketingu. Samozřejmě bych si chtěla vzdělání na Mgr dodělat. Nevím ale, zda je možné začít učit jen s tímto titulem. Moc děkuji za reakce :) :kytka:

Marketing? Tak to snad leda někde na obchodce…a těchto oborech… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
19.5.20 21:28

Kdyby si měla Bc titul pedagogického směru tak ano, ale s tím že by sis musela Mgr dodělat. A taky záleží na tom co bys chtěla učit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32655
19.5.20 21:29

Možná ve školce, ale tam by chtěli Bc. v jejich oboru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9712
19.5.20 21:33

Dej tomu rok, pokud se kvuli covidu bude zdvojnasobovat pocet trid, treba budou brat vsechny. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
19.5.20 21:33

Děkuji za odpovědi :) právě jsem přemýšlela nad nějakou střední obchodní školou nebo ekonomickou, ale právě nevím, zda by jim to zatím stačilo, kdybych přislíbila, že se přihlásím ještě na Mgr :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8471
19.5.20 21:37
@Almudena4 píše:
Děkuji za odpovědi :) právě jsem přemýšlela nad nějakou střední obchodní školou nebo ekonomickou, ale právě nevím, zda by jim to zatím stačilo, kdybych přislíbila, že se přihlásím ještě na Mgr :nevim:

a Mgr. plánuješ ve stejném oboru nebo plánuješ studium učitelství?
troufla by sis na třídu pubošů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
M-A
689
19.5.20 21:38

@Tinuvien ani ve školce, tam staci stredoškolské vzdělání, ale odpovídající - předškolní pedagogika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8471
19.5.20 21:45
@M-A píše:
@Tinuvien ani ve školce, tam staci stredoškolské vzdělání, ale odpovídající - předškolní pedagogika

ne všechny školky na toto dbají :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
19.5.20 21:51

@bublinek určitě něco učitelského. Zatím přesně nevím. Ale slyšela jsem, že někde stačí i to pedagogické minimum, ikdyž je titul neučitelský. Právě, že je pro mě těžké se v tom vyznat :nevim:
Jinak školku bych úplně nechtěla. Radši bych učila na té střední škole :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
19.5.20 21:56

Moje sestřenice je Ing a dodělala si pedagogické minimum a učí na obchodce ekonomické předměty. Ale mám pocit že u toho pedagogického minima musíš mít hotovou celou vejšku daného oboru abys to mohla učit, ne jen Bc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24148
19.5.20 21:57
@Almudena4 píše:
@bublinek určitě něco učitelského. Zatím přesně nevím. Ale slyšela jsem, že někde stačí i to pedagogické minimum, ikdyž je titul neučitelský. Právě, že je pro mě těžké se v tom vyznat :nevim:
Jinak školku bych úplně nechtěla. Radši bych učila na té střední škole :D

Musela by sis do tří let doplnit kvalifikaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35339
19.5.20 22:00
@Almudena4 píše:
Děkuji za odpovědi :) právě jsem přemýšlela nad nějakou střední obchodní školou nebo ekonomickou, ale právě nevím, zda by jim to zatím stačilo, kdybych přislíbila, že se přihlásím ještě na Mgr :nevim:

A ty jsi Bc. v marketingu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35339
19.5.20 22:02
@Jdani píše:
Moje sestřenice je Ing a dodělala si pedagogické minimum a učí na obchodce ekonomické předměty. Ale mám pocit že u toho pedagogického minima musíš mít hotovou celou vejšku daného oboru abys to mohla učit, ne jen Bc

Presne tak, Ing. a pedagogicke min.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17921
19.5.20 22:03

Bc. ti na učitelství nestačí. Chceš si udělat magistra či inženýra. Buď na peďáku a nebo kdekoliv a k tomu pedaogické minimum.

Pedagogické minimum doporučuju v Učiteli naživo. jsou jednoznačně nejlepší a výrazně praktičtější, než pedagogické fakulty.

https://www.ucitelnazivo.cz/o-programu

Výhodou je, že když se domluvíš s ředitelem, tak můžeš učit a přitom studovat. Pro ředitele to je výhodné, protože dokud nemáš kvalifikaci, tak tě platí méně ;-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat