IQ studentů

19.5.20 17:45

Váš názor? Dvě otázky

1)Jaké je minimální IQ pro to, aby mohl někdo studovat a dokončit s dobrými známkami humanitní obor(například jazyky) na nějáké univerzitě?(Nemusí to být třeba UK, ale například Univerzita Pardubice) 2)Pokud jde dnes na vš 60 procent maturantů, jaké je tak zhruba průměrné IQ studentů?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2300
19.5.20 17:54
@Klarka1337 píše: 1)Jaké je minimální IQ pro to, aby mohl někdo studovat a dokončit s dobrými známkami humanitní obor(například jazyky) na nějáké univerzitě?(Nemusí to být třeba UK, ale například Univerzita Pardubice) 2)Pokud jde dnes na vš 60 procent maturantů, jaké je tak zhruba průměrné IQ studentů?

tak nezáleží jen na IQ ne? Já bych jazyky nevystudovala a vystudovala jsem medicínu. Ale tak samozřejmě, že s IQ někde na hranici mentální retardace VŠ vystudovat nejspíš nelze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16882
19.5.20 17:55

Prosimtě proč tě furt zajímá jenom iq? Na tom to přece až tak nezávisí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4159
19.5.20 17:59

@Klarka1337 je to úplně jedno. Na tom vůbec nezáleží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
968
19.5.20 17:59

Na jazyky IQ nepotřebuješ, ty jsou hlavně o paměti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49167
19.5.20 18:01

Nebyly zde nedavno podobne diskuse?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16286
19.5.20 18:11
@Kelsey píše:
Nebyly zde nedavno podobne diskuse?

Bylo tady cosyk, ze co si o sobe studentky humanitniho oboru mysli, kdyz nedaji klukovi bez VS diplomu, vzdyt jsou uplne blbe jako zbytek naroda a bylo to podlozene „statistickymi cisly“. Jo a kdyby neco, to vubec nebylo proto, ze by ho odmitla nejaka studentka humanitniho oboru, to on jenom zahledl v nejake online diskuzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4638
19.5.20 18:21

@Klarka1337 z jaké jsi střední školy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.20 18:26
@truelly píše:
@Klarka1337 z jaké jsi střední školy?

Neptám se kvůli sobě, jen ze zvědavosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4638
19.5.20 18:42
@Klarka1337 píše:
Neptám se kvůli sobě, jen ze zvědavosti.

Aha :? No tak můžu ti říct, že jazyky studují hlavně gymnazistky. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.20 18:44
@truelly píše:
Aha :? No tak můžu ti říct, že jazyky studují hlavně gymnazistky. 8)

A to víš podle čeho? To že na jedné škole neznamená že na ostatních také

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3550
19.5.20 18:45
@Lulina999 píše:
Na jazyky IQ nepotřebuješ, ty jsou hlavně o paměti.

Tak s tím úplně nesouhlasím, jasné, musíš si pamatovat nějaký zásady v mluvnici, slovíčka, ale spíš na to člověk musí mít buňky, pochopit, jak ten jazyk funguje.. aspoň tak to teda vnímám já, vystudovala jsem češtinu a angličtinu a právě učení nazpaměť nesnáším a v těch jazycích to až tak právě nepotřebuju, pominu-li literaturu, kde jsme se museli drtit spisovatele, jejich životopisy atd… Narozdíl od jiných humanitních oborů :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
772
19.5.20 19:15

@Klarka1337
Prumerne iq maturantu nebude o moc vyssi nez je prumer republiky predpokladam (vyjimkou bude osazenstvo emimina, kde ma dle vlastnich slov iq nad 120 tak 80% uzivatelu, coz je urcite vice nez studentu svetove uznavanych univerzit :lol: ).

Ale na vysku se muze clovek dostat i s 90kou +-.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4638
19.5.20 19:40
@Klarka1337 píše:
A to víš podle čeho? To že na jedné škole neznamená že na ostatních také

Víš co, chytrolínko, napiš mi z jaké střední školy jsi a pak se můžem bavit dále 8) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.20 19:45
@truelly píše:
Víš co, chytrolínko, napiš mi z jaké střední školy jsi a pak se můžem bavit dále 8) :mavam:

Už jsem psala nahoře že se neptám kvůli sobě. Za druhé nechápu proč vyjíždíš. Byla to úplně normální otázka nemyšlena nějak špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama