Učitel balí mou spolužačku

10.5.17 16:53

Učitel balí mou spolužačku

Dobry den, jsem student prvniho rocniku stredni skoly. moc se mi libi ma spoluzacka, ale bali ji nas ucitel. on na ni mrka, usmiva se, skadli ji, dela si z ni srandu. a ji to vubec nevadi, taky na nej mrka a usmiva se. ona je sexy, je to zrzka, ale ta krasna zrzka s pihama. co myslite, chce se s ni vyspat? jako ona by mu urcite dala, vim to.. co mam delat? doufam ze mi poradite :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6370
10.5.17 16:58

Jestli by dala každému, kdo na ni zamrká, tak neblázni a vyhlédni si nějakou holku s trochou sebeúcty ;)
Jen dodám, že si nemyslím, že by se s ní chtěl učitel vyspat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 17:01

On je ale znamy tim, ze spi se svyma studentkama :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21444
10.5.17 17:03
@TenCoUtrelNos píše:

Zatímco tobě to evidentně nehrozí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 17:05

@TenCoUtrelNos co mas delat? Budto ji sbal ty nebo si dej studenou sprchu ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2012
@hanka.br. píše:
Zatímco tobě to evidentně nehrozí :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2012

Co poradit? je to jejich věc no, kdyby tě chtěla už s tebou je ne? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 17:07

On je ale hroznej, vypada hrozne, ale ji se to libi, kdyz ja ji mam rad :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23398
10.5.17 17:10
@TenCoUtrelNos píše:
On je ale hroznej, vypada hrozne, ale ji se to libi, kdyz ja ji mam rad :(

Tak ji musíš sbalit dřív než on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 17:11

A vy myslite, ze ji chce sbalit, ze ji chce do postele?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6370
10.5.17 17:13

@TenCoUtrelNos Tak jí to řekni. Že ji máš rád a že se ti nelíbí, jak po sobě pokukují. Zakázat jí to nemůžeš a je jen na spolužačce, jak s tím naloží. Nerada to říkám, ale nejspíš to není naposledy, co jsi nešťastně zamilovaný. Vím, bolí to, ale i to k dospívání patří :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9007
10.5.17 17:33
@TenCoUtrelNos píše:
Dobry den, jsem student prvniho rocniku stredni skoly. moc se mi libi ma spoluzacka, ale bali ji nas ucitel. on na ni mrka, usmiva se, skadli ji, dela si z ni srandu. a ji to vubec nevadi, taky na nej mrka a usmiva se. ona je sexy, je to zrzka, ale ta krasna zrzka s pihama. co myslite, chce se s ni vyspat? jako ona by mu urcite dala, vim to.. co mam delat? doufam ze mi poradite :(

Nebudu vůbec polemizovat nad tím, zda je to pravda/nepravda, vycházím z toho, že mluvíš pravdu. Co máš dělat? Buď jí sbal dříve než on a nebo se na ni vykašli, pokud víš, že je řekněme veselá v rozkroku. Jinak je samozřejmé, že pokud by došlo k sexu mezi kantorem a studentkou, je to podle mého názoru na vyhazov a upozornění školní inspekce, ALE z praktického hlediska, určitě by oba mlčeli a ty bys byl za lháře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21444
10.5.17 17:36
@TenCoUtrelNos píše:
A vy myslite, ze ji chce sbalit, ze ji chce do postele?

Nechce ji do postele. Poslední, o co kantor stojí, je vyspat se s patnáctiletým dítětem a nechat se zavřít. Źe se nechová jako suchar fakt neznamená, že hodlá spát s dětmi. A ty si dej pozor, abys neměl potíže s tím, že roznášíš pomluvy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8158
10.5.17 17:48
@TenCoUtrelNos píše:

No to určitě, to by na té škole dávno nebyl :mrgreen: dej si studenou sprchu jo? Zkus jí pozvat na rande a neroznášej pomluvy, to by se ti nemuselo vyplatit. Žárlivost je mrcha, pozor na to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
10.5.17 18:00

Pokud je studentce pod patnact pockej az budou sexovat a pak ho zazaluj - tim se „soka v lasce“ rychle zbavis a pro slecnu budes Pan Zachrance :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama