Učitel gymnázia

Anonymní
17.10.19 05:58

Učitel gymnázia

Krásné dobré ráno dámy, mám takový menší problém.
Můj manžel je učitel fyziky a tělocviku na stejném gymplu jako já.
Je to trošku přísnější učitel, ale problém je v tom, že ho většina dětí nenávidí prý je moc přísný a arogantní…
Když já se zrovna svých studentů zeptám třeba jak se dneska měli, jejich odpověď je :,, Velký špatný byla totiž fyzika."
Nevim, co si mám o tom myslet.
Nejhorší na tom všem je, že přítele naprosto nejzajímá, co si o něm studenti myslí…
A vždycky když přijdu domů, ptá se mě :,, Copak zase dneska kvartě či Primě vadilo?" Poraďte mi prosím někdo, jak dál…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5354
17.10.19 06:01

Přítel nebo manžel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.10.19 06:02

@truelly manžel už půl roku :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21315
17.10.19 06:05

Jednoduché řešení - neřešit doma práci, nedělá to dobrotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10102
17.10.19 06:14

Co bys chtěla řešit, on má svůj přístup k práci a nemůžeš po něm chtít, aby ho měnil. Ale něco ti prozradím. My jsme fyziku, až na pár výjimek, taky nesnášeli. Ale zpětně si uvědomuji, že to nebylo kvůli přísné učitelce. Štval mě každý předmět, kvůli kterému jsem se musela víc učit a věnovat mu čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26258
17.10.19 06:24
@Aduš8 píše:
Co bys chtěla řešit, on má svůj přístup k práci a nemůžeš po něm chtít, aby ho měnil. Ale něco ti prozradím. My jsme fyziku, až na pár výjimek, taky nesnášeli. Ale zpětně si uvědomuji, že to nebylo kvůli přísné učitelce. Štval mě každý předmět, kvůli kterému jsem se musela víc učit a věnovat mu čas.

Jenomze nekdy to tim bl.bym ucitelem je. Znam jednoho takoveho, ktery deti ztrapnuje, ponizuje, latku jednou projede na tabuli bez vysvetleni. A ten uci matiku a fyziku. Rodice si neustale stezuji, ovsem vysledek zadny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32826
17.10.19 06:40

Nedelat obhajce ci soudce ani studentum ani manzelovi, zamotas se do toho a budes ty ta spatna ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10102
17.10.19 06:42

@vokishka to je sice pravda, ale těžko na tom zakladatelka něco změní. Já se svým manželem taky pracuji v jednom zařízení, dokonce na stejném pracovišti a nikdy by mě nenapadlo mu do toho mluvit, vím, že by bylo zle. A za to mi rozbroje v jinak super manželství nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23621
17.10.19 07:20
@Anonymní píše:
Je to trošku přísnější učitel, ale problém je v tom, že ho většina dětí nenávidí prý je moc přísný a arogantní…
Když já se zrovna svých studentů zeptám třeba jak se dneska měli, jejich odpověď je :,, Velký špatný byla totiž fyzika."
Nejhorší na tom všem je, že přítele naprosto nejzajímá, co si o něm studenti myslí…
A vždycky když přijdu domů, ptá se mě :,, Copak zase dneska kvartě či Primě vadilo?" Poraďte mi prosím někdo, jak dál…

No tak vzhledem k jeho v podstatě posměšným otázkám to nevypadá, že by byl přítel schopen sebereflexe, takže zřejmě na té jeho aroganci něco bude. Nakonec ty sama víš nejlíp, jestli je nebo není arogantní. Jestli si na dětech léčí svoje mindráky, super partner.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5354
17.10.19 07:24
@hanka.br. píše:
No tak vzhledem k jeho v podstatě posměšným otázkám to nevypadá, že by byl přítel schopen sebereflexe, takže zřejmě na té jeho aroganci něco bude. Nakonec ty sama víš nejlíp, jestli je nebo není arogantní. Jestli si na dětech léčí svoje mindráky, super partner.

Absolutní souhlas. A to si stěžuje na děti na gymplu!!! Elitu. Měl by dojít na základku, nejlépe v nějaké vyloučené oblasti. Tam by ho vyškolili a vážil by si chytrých žáků. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26258
17.10.19 07:24

@Aduš8 Nezmění to. To byla jen poznámka k tomu, že jsi neměla ráda fyziku, ale nebylo to učitelem. Někdy to tím učitelem prostě je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
17.10.19 08:16

Ja bych se napriklad zase svych studentu neptala jak se maji. Ja tam jsem od toho at je neco naucim, ne se s nima kamaradit,..takze jsem asi spis na strane manzela. Rada: neresit. Oni stejne v realu mivaji radeji ty prisne nez nejake co se kamaradi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
17.10.19 08:28
@Anonymní píše:
A vždycky když přijdu domů, ptá se mě :,, Copak zase dneska kvartě či Primě vadilo?" Poraďte mi prosím někdo, jak dál…

No a tu aroganci nepocitujes i nejak na sobe nebo nechova se tam k nekomu jinymu i v beznym zivote? Ja bych se treba bala, ze bude takovy na nase deti. Uprimne nevim, co poradit. Jak pisi ostatni idealne praci doma neresit. Idealne odejit na jinou skolu. At to mate oddelene. Nedela to dobrotu. Pak az bych se k tomu vyjadrila. Ja se treba k manzelove praci vyjadruju, i k tomu kdyz se me nelibi, jak se k nekomu zachoval a tak. Vidim totiz, ze stejnej vzorec pak treba prenasi do rodiny i kdyz v mensi mire, tak mu to rikam. Lepe mluvit o cizich nez treba o jehi vztahu k me matce a podobne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat