Učitel - pravomoce

Anonymní
12.1.20 21:15

Učitel - pravomoce

Je normální, aby učitel vyžadoval, že studenti musejí 2× za pololetí číst knihu a 2× koukat na nějaký film? Netýká se to hodin literatury, ale dějepisu. Případně, kde si mohu stěžovat? Děkuji Vám

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

2525
12.1.20 21:16

Ano, buď ráda, že si nemusíte vést čtenářský deník… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21294
12.1.20 21:17
@Anonymní píše:
Je normální, aby učitel vyžadoval, že studenti musejí 2× za pololetí číst knihu a 2× koukat na nějaký film? Netýká se to hodin literatury, ale dějepisu. Případně, kde si mohu stěžovat? Děkuji Vám

Není! Těch knih by měl požadovat mnohem víc. Jestli teda nejsi na zvláštní škole. Míň čučet na youtubery a influencery.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 21:20

On chce čtenářský i filmový deník. On je mladý, tak se chce asi realizovat. Naprosto změnil koncepci výuky. Moderní dějiny se probírají dva roky, ale mě vůbec nezajímá, kdy byla nějaká konference, proč byla, ale nevidím důvod, proč pracovat s Mnichovskou dohodou. Já nejsem historička, aby dělala dějiny. Ach jo, naše školství je na úrovni Ugandy.

• Nahlásit
  • Citovat
1050
12.1.20 21:21

Na co si jako chces stezovat??? Mazej smrade cist knizku a dekuj bohu ze mas ucitele co neni d.ebil a snazi se ti neco vtlouct do ty zabedneny palice :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
767
12.1.20 21:22

To by me zajimalo jaky strasny film mas shlednout, ze te to tolik obtezuje :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1212
12.1.20 21:23

:mrgreen: stezuj si u reditele, kde jinde?

Příspěvek upraven 12.01.20 v 21:24

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21294
@Anonymní píše:
On chce čtenářský i filmový deník. On je mladý, tak se chce asi realizovat. Naprosto změnil koncepci výuky. Moderní dějiny se probírají dva roky, ale mě vůbec nezajímá, kdy byla nějaká konference, proč byla, ale nevidím důvod, proč pracovat s Mnichovskou dohodou. Já nejsem historička, aby dělala dějiny. Ach jo, naše školství je na úrovni Ugandy.

Co by za to děti v Uganě daly, kdyby měly vzdělání zdarma :P

Příspěvek upraven 12.01.20 v 21:24

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13182
@Anonymní píše:

Tak se do té Ugandy odstěhuj ty nevycválaný smrade.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6850
12.1.20 21:24

Tak bez někam na učňák, když se ti nechce studovat. Ke vzdělání patří i všeobecný přehled.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 21:24

My máme seznam, ale kamarádka to vůbec nedělá. Mají všichni 1 za účast, tak proč já mám tolik trpět. Nějaký film Lidice, ať si strčí někam. Řeknu mamince, aby napsala na inspekci.

• Nahlásit
  • Citovat
446
12.1.20 21:26

No, všeobecný přehled by měl mít každý. A zrovna dějiny našeho státu si myslím, že by měl taky každý znát. :nevim: dvě knihy a dva filmy není nic hroznýho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4671
12.1.20 21:27

Prosím Vás, řekněte mi, že je to troll. To musí být troll, jinak to snad ani není možné.
8o :zed: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
446
12.1.20 21:28
@Anonymní píše:
My máme seznam, ale kamarádka to vůbec nedělá. Mají všichni 1 za účast, tak proč já mám tolik trpět. Nějaký film Lidice, ať si strčí někam. Řeknu mamince, aby napsala na inspekci.

Aha, takže troll.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13182
12.1.20 21:28
@Anonymní píše:
:mrgreen: :mrgreen: jen ať napíše. Třeba se zjistí, že máš ještě naloženo málo.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama