Čím zašpuntovat vanu

Anonymní
12.1.20 16:59

Čím zaspuntovat vanu

Holky prosím radu.. Jsem se synem 17 mesicu v nemocnici hospitalizována a potřebuji nějak malého vykoupat. Na pokoji mám vaničku, ale jak si není špunt. Sestřičky jsou dnes nějaký bez nálady a nechci je obtěžovat. Můžete někdo poradit jak vaničku zaspuntovat? Nastoupili jsme včera takže včera se stačil ještě doma vykoupat, dnes bych ho ráda vykoupala a nechci ho tahat do sprchy vzhledem k tomu, že uklízečka nějak neuklizi. Díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

424
12.1.20 17:01

Ponožkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2644
12.1.20 17:02

Posadte na tu diru dite :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 17:03

@AnnieTRoj vydrží mi voda chvíli nebo přes ponozku odtece?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.1.20 17:05

@Cenarius tak to bych neměla žádnou vodu, protože při koupání mi na místě moc dlouho nevydrží. Přeci jen je i v jiném prostředí takže to mi taky moc nepřidá

• Nahlásit
  • Citovat
3736
12.1.20 17:05
@Anonymní píše:
@AnnieTRoj vydrží mi voda chvíli nebo přes ponozku odtece?

Dej tu ponožku do igelitového pytlíku. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2380
12.1.20 17:06

Neda se vzit nekde od umyvadla? pujcit si v jinem pokoji? ja bych se teda radsi zeptala tech neprijemnyvh sestricek, max protoci oci a prinese ti ho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 17:11

@peta81 nikde jsem nepotkala, musela sem doprosovat toal. Papíru, mýdla, ubrousku na pokoji, o alespoň zametení v pokoji. dockala sem se vytržení v pokoji Toť vše. Tak hold zítra někde koupím a pak si odnesou domu. Na WC jsem nepotkala a nechci lézt do jiného pokoje mezi nemocný děti. Nám přeci jen nic není a o nic navíc nestojím.

• Nahlásit
  • Citovat
1182
12.1.20 17:15

Že by na dětským v nemocnici byl takovej binec, že se nedá dítě na něco postavit do sprchy a umýt? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
772
12.1.20 17:16

Tak tam dej dlan, nebo neco jako vicko od krému, dzusu, hrnek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
772
12.1.20 17:18

Osobně bych radsi dite vysprchovala, muzes ho držet, nez ho dávat do vaničky v miste, kde si nejsi jista hygienou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 17:29

@Petula306 musím buď ve vaničce nebo ve sprše, ale nevím kdy to tu bylo myte vzhledem k tomu jak to tu vypadá.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.1.20 17:30

@Zuzaja na pokoji vanička čisté vypadá, ale nemám špunt.

• Nahlásit
  • Citovat
2663
12.1.20 17:35
@Anonymní píše:
@Zuzaja na pokoji vanička čisté vypadá, ale nemám špunt.

Namoč si žínku a dítě umyj na podložce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4571
12.1.20 17:36

A nelze prostě dítěti umýt zadek a genitál jen prostě žínkou a jinak ho nechat žít? To se zlilo sladkým pitím, zaprasilo kaší, kompletně zpotilo běháním nebo proč nemůže být 1 den bez vykoupání? navíc večer a ráno se sestry střídají, takže se můžete zeptat jiné směny, třeba bude mít lepší náladu. Navíc bych řekla, že tak strašná ta hygiena tam být nemůže, přece jen je to nemocnice a platí tam nějaké normy i co se hygieny týče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama