učitelka v MŠ

Anonymni
5.8.09 19:41

učitelka v MŠ

Ahoj,potřebovala bych poradit:-))
Bude mi končit mateřská a chci si udělat dálkově školu na učitelku do MŠ,myslíte že bych se mohla zeptat na práci ve školce, ještě než začnu studovat,že bych jako studovala při práci??Nevím jestli se mám ředitelky na to zeptat..Nebo jestli tam jít až budu mít školu hotovou:-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13772
5.8.09 20:02

v dnesni dobe jsou prisnejsi pravidla na to kdo muze pracovat ve skolstvi, muzou te vzit jako studentku ovsem je casovy limit, do kdy od nastupu do prace, skolu dodelas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5648
5.8.09 20:50

ahojky ja nevim,kdyz uz chodi do MŠ na praxi studentky zdravotnich skol a na zakladni skole uci nekvalifikovani ucitele,tak bych se zeptala.Pokud maji nouzi o ucitelku,myslim,ze by radi vzali kazdeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
290
5.8.09 22:43

Pokud pracuješ jako nekvalifikovaná, musíš do 2 let začít studovat. (doporučuju ověřit, na tvůj případ, já měla jen vzdělání pro jiný stupeň školy).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
5.8.09 22:48

jojo.
je tam lhůta, dokdy musíš „začít studovat“, ne dokdy musíš dostudovat.. jakmile budeš studovat, je to dobrý.
Jelikož dělám ve školství (od začátku sice kvalifikovaná až k sousedum na půdu :lol: :lol: ), a mám nekvalifikované kolegyně (jsme za ně ale někdy vděčné!!!! protože někdy prostě nemůžem nikoho najít :cry: ), a tak o tom něco vím..
Určitě se zeptej. Pokud na tuto alternativu zaměstnavatel přistoupí, tak hlavně pak ale studovat opravdu začni, jinak bys to měla nahnutý…
A někde ještě dělají nekvalifikovaným takový to ošklivý, co se dělat nemá, že jim během prázdnin rozvážou pracovní poměr, a zároveň napíšou rovnou novou smlouvu na nový školní rok. Ale ty dva měsíce se musí zapsat na pracáku. Což je dle mýho pěkná sv…árna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.8.09 23:27

děkuji za odpovědi:-)
Zajdu za ředitelkou a asi se na to poptám,třeba budu mít štěstí :-))

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama