"Učitelské blogy"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taka
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 05.05.18 14:29
"Učitelské blogy"

Ahoj :mavam:
Neznáte někdo nějaké webové stránky, blog, facebookovou stránku, instagram… cokoliv, co patří nějaké učitelce/učiteli? Vím jen o Lucii Tykalové (zejména z kauzy s Tátou parťákem).
Ráda bych nahlédla tak nějak „pod pokličku“. Děkuju :kytka:

Reakce:

bublinek
Kelišová 5110 příspěvků 05.05.18 21:42

Znám toto https://www.skolazvesela.cz/, nevím, jestli je to to co čekáš. :mavam:

Taka
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 07.05.18 09:07

@bublinek To jsou hezké stránky :palec: Ale já myslela spíš nějakou „drbárnu“, kam učitelé píšou svoje postřehy, zážitky a podobně :)

bublinek
Kelišová 5110 příspěvků 07.05.18 09:43
@Taka píše:
@bublinek To jsou hezké stránky :palec: Ale já myslela spíš nějakou „drbárnu“, kam učitelé píšou svoje postřehy, zážitky a podobně :)
čekala jsem, že to nebude ono, snad někdo poradí
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >