"Učitelské blogy"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taka
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 05.05.18 14:29
"Učitelské blogy"

Ahoj :mavam:
Neznáte někdo nějaké webové stránky, blog, facebookovou stránku, instagram… cokoliv, co patří nějaké učitelce/učiteli? Vím jen o Lucii Tykalové (zejména z kauzy s Tátou parťákem).
Ráda bych nahlédla tak nějak „pod pokličku“. Děkuju :kytka:

Reklama

Reakce:

bublinek
Závislačka 4854 příspěvků 05.05.18 21:42

Znám toto https://www.skolazvesela.cz/, nevím, jestli je to to co čekáš. :mavam:

Taka
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 07.05.18 09:07

@bublinek To jsou hezké stránky :palec: Ale já myslela spíš nějakou „drbárnu“, kam učitelé píšou svoje postřehy, zážitky a podobně :)

bublinek
Závislačka 4854 příspěvků 07.05.18 09:43
@Taka píše:
@bublinek To jsou hezké stránky :palec: Ale já myslela spíš nějakou „drbárnu“, kam učitelé píšou svoje postřehy, zážitky a podobně :)
čekala jsem, že to nebude ono, snad někdo poradí

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Monika Štiková si rýpla do manžela: „Tak jak se má ta tvoje cikánka?“

Velmi svérázná televizní star Monika Štiková (45) se zase předvedla! Hned jak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama