Jak nahrávat z internetové televize?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Qwentin
Generální žvanilka 20141 příspěvků 24.04.18 10:36
Jak nahrávat z internetové televize?

Ahoj, prosím, nevíte, jak se dají pořídit nahrávky z internetové televize? Nahrávky, které je možné udělat, vydrží jen jeden měsíc. Přes flešku to nejde. Děkuji za rady.

Reklama

Reakce:

Qwentin
Generální žvanilka 20141 příspěvků 20.06.18 17:58

Ahoj, obnovuji téma.Třeba se zde někdo najde, kdo poradí…

medunka23
Kelišová 6687 příspěvků 20.06.18 19:39

Internetovou televizí myslíš tv od poskytovatele internetu??
Jako je O2, nebo u nás Dragon, Matronet a podobně???

Pokud ano, tak nevím, ale normálně si ve volbě dám nahrát a mám přímo od poskytovatele nějakou paměť a dokud to nesmazu, tak se to tam drží. Takhle máme pohádky i přes rok.

Qwentin
Generální žvanilka 20141 příspěvků 20.06.18 21:42
@medunka23 píše:
Internetovou televizí myslíš tv od poskytovatele internetu??
Jako je O2, nebo u nás Dragon, Matronet a podobně???Pokud ano, tak nevím, ale normálně si ve volbě dám nahrát a mám přímo od poskytovatele nějakou paměť a dokud to nesmazu, tak se to tam drží. Takhle máme pohádky i přes rok.

Děkuji za reakci :-). Ano, myslím od poskytovatele internetu jako je například T-mobile. Pořady sice jdou nahrát, je tam paměť přibližně na 30 hodinových pořadů, ale nahrané vydrží jen měsíc, pak se smažou. Chtěla bych nahrát nějaké dokumenty nastálo, ale nejde to bohužel. Dokonce jsem kvůli tomu chtěla koupit nahrávací DVD, které už dnes ale není nikde k dostání :nevim: .

medunka23
Kelišová 6687 příspěvků 21.06.18 13:20

@Qwentin asi bych s3 zkusila poptat přímo u poskytovatele, nebo pořádně projela ovládání, jestli tam není něco co musíš potvrdit aby se to udrželo déle. Nám jak už jsem psala to do vymazání drží. Zkuz oslovit i nějakého známého, nejsem si jistá, ale mám dojem, že jde nahrávat z tv přímo na flesku. Ale to nevím na 100%

Qwentin
Generální žvanilka 20141 příspěvků 21.06.18 13:26

@medunka23 Děkuji moc :hug: , já jsem to právě na tu flešku zkoušela,ale nejde to, projela jsem všechny položky, ale uložení na externí medium tam prostě není :nevim: , kontaktovala jsem i poskytovatele, konkrétně společnost T-mobile. Prý to nelze nahrávat z důvodu porušování autorských práv…Větší výmysl už asi říci nemohl. To by potom nemohl nikdo nic nahrávat ani stahovat z internetu apod.Aspoň máš výhodu, že Ti to uložené vydrží po dobu, kterou chceš.

medunka23
Kelišová 6687 příspěvků 21.06.18 13:49

@Qwentin Zkuz někoho z mladých, pro mě je to španělská vesnice, jsem ročník 80, ale v práci máme brigadniky okolo dvaceti, takže vždycky chodím pro radu tam, možná to nějak půjde, to nahrane asi mažou právě kvůli těm jejich právům no.

Qwentin
Generální žvanilka 20141 příspěvků 21.06.18 17:55

@medunka23 Děkuji, zkusím to tedy i mezi „mladými“ :-). Copak ročník 80 nejsou mladí lidé?
Přece záleží na stavu mysli a ne na datu v občance, ne? ;) Pokud něco zjistím, ozvu se ;) :mavam: .

medunka23
Kelišová 6687 příspěvků 21.06.18 21:39

@Qwentin tak samo, ale ten svět technický mi občas dává zabrat :mrgreen: jinak pořád jak patnactka :mrgreen:

Qwentin
Generální žvanilka 20141 příspěvků 21.06.18 22:21
@medunka23 píše:
@Qwentin tak samo, ale ten svět technický mi občas dává zabrat :mrgreen: jinak pořád jak patnactka :mrgreen:

Přesně tak.Pod to bych se také podepisuji… :palec: :pankac:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kretén, sliz a duševní mrzák! Takto uráží komentátor ČT Bosák lidi na YouTube

Jaromír Bosák neřádí jenom na sociální síti Facebook, on si oblíbil urážení... číst dále >

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama