Reklama

Proč teď nespíte?

Fotoalbum tématu (65) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vertunka
Závislačka 4579 příspěvků 17.04.18 23:13
Proč teď nespíte?

Holky, koukám, že je nás tu dost. Co děláte, že nespíte?

Já ponocuju s mladětem (2 mesice), za pul hodky dostane mliko a pak by mela chrapat az do rana. Manzel vedle nas uz je pres hodinu v klimbu :mrgreen:, sladky to zivot.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 434 Další »

Reklama

Reakce:

Zwetta
Kecalka 373 příspěvků 6 inzerátů 17.04.18 23:15

Zajímavý film v tv.. :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 23:17

Vyrábím svatební oznámení. :) Ale zatím je to tak trochu tajné, takže raději anonym… ;)

semisova
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 17.04.18 23:17

Já doteď užívala klidu plné vany před spaním než mě z ni vytáhl brek vzbuzene trileťačky, že máma není. Takže teď tu u ni sedím, narychlo venku z vany v rucniku a zupanu a čekám až zase zabere, abych se mohla vrátit zpátky domejt se a spat. A teď tu sedím na mobilu, abych neusnula :mavam:

vertunka
Závislačka 4579 příspěvků 17.04.18 23:17
@Zwetta píše:
Zajímavý film v tv.. :mrgreen:

Jasny. Tak zajimavej, ze u toho cumis na emimino :mrgreen: :mrgreen:. Co davaj??

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 17.04.18 23:17

@vertunka Pokec… :pankac:

BaLu007
Nováček 3 příspěvky 17.04.18 23:19

Protože se učím. :pocitac:

barrbucha
Kecalka 390 příspěvků 17.04.18 23:19

Tak já nespím protože jsem marod a odpočinutá a manžel propadl sledování živý mrtví a já mám z toho děs a nemůžu usnout a bojím se vylézt i z ložnice na wc 8o

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 17.04.18 23:19

Na spaní je ještě brzo, jsem sova. Když si lehnu brzo většinou jen hodiny čučím do zdi :roll: :P

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 17.04.18 23:20
@vertunka píše:
Holky, koukám, že je nás tu dost. Co děláte, že nespíte?Já ponocuju s mladětem (2 mesice), za pul hodky dostane mliko a pak by mela chrapat az do rana. Manzel vedle nas uz je pres hodinu v klimbu :mrgreen:, sladky to zivot.

dokončila jsem cosi do práce a ted se tu vlastně uspávám :)

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 17.04.18 23:21
@vertunka píše:
Holky, koukám, že je nás tu dost. Co děláte, že nespíte?Já ponocuju s mladětem (2 mesice), za pul hodky dostane mliko a pak by mela chrapat az do rana. Manzel vedle nas uz je pres hodinu v klimbu :mrgreen:, sladky to zivot.

a jak poznáš kolik nás tu je? :lol:

Deninina
Závislačka 3913 příspěvků 17.04.18 23:21

Ja jsem v praci :cert:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 17.04.18 23:22
@vertunka píše:

Uz hodku lezim v posteli s mobilem v ruce :) mam ms a boli me bricho tak nemohu usnout

vertunka
Závislačka 4579 příspěvků 17.04.18 23:25
@jdukolem píše:
a jak poznáš kolik nás tu je? :lol:

Vidim jak to zije v diskuzich ;)

@Deninina fuj :mrgreen: co delas?

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 17.04.18 23:25

Děti sice spí, ale už roky chodím spát hodně pozdě - mezi půlnocí a 2 hod. Vyhovuje mi to, jsem sůva. Jakmile děti odpadnou, mrknu na net, televizi, najím se :oops: Pak ráno obvykle hekám, že už se zase vstává, ale za tu chvíli slasti v podobě klídku bez dětí mi to stojí ;)

Příspěvek upraven 17.04.18 v 23:26

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 434 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama