Nejvtipnější diskuze na Emimino

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mrav
Extra třída :D 11944 příspěvků 10.04.18 15:08
Nejvtipnější diskuze na Emimino

Ahoj, v poslední době se na Emimino objevilo hodně nováčků, proto bych chtěl uspořádat anketu o nejvtipnější diskuzi. Tedy má otázka je: Čí diskuze vás v poslední době nejvíce pobavila a proč? Děkuji za vaše odpovědi.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Jarr
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 10.04.18 15:13

Ahoj. No v posledni dobe to neni. Ale za nejvtipnejsi a nejhorsi povazuji tu jak se jedna matka ptala co ma delat ldyz ji cura manzel do vany kdyz se koupe ze synem. Na to uz clovek nema slov. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:https://www.emimino.cz/…vany-232067/ tady ????

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 15:17

Mi přijdou nejvtipnější všechny diskuze ve kterých se chce zakladatelka poradit jestli je na testu viditelná druhá čárka (já ji v 99% nevidím a většina diskutujících jim už gratuluje k těhotenství :D)

Jarr
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 10.04.18 15:19

@Doe_Jane joo a nebo milion stejnych diskuzi na tema…Muzu byt tehotna atd?? Boze muj :roll:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2429 příspěvků 10.04.18 15:22

Nevim jestli nejvtipnejsi, ale neustale opakujici se diskuze jedne slecny, co nedavno prebrala pritele jine slecne, a neustale resi(la), jestli on svoji ex stale miluje, proc ji pise a sleduje na denne socialnich sitich. Jak zasekla gramodeska. Jsou tu minimalne 3 identicke diskuze na stejne tema. :mrgreen:

Ester13
Kelišová 5634 příspěvků 10.04.18 15:24
@Doe_Jane píše:
Mi přijdou nejvtipnější všechny diskuze ve kterých se chce zakladatelka poradit jestli je na testu viditelná druhá čárka (já ji v 99% nevidím a většina diskutujících jim už gratuluje k těhotenství :D)

Jo, přesně! :mrgreen:

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 10.04.18 15:25

Mě teda bavi diskuse o hov*ech a doslova :D :D :lol: :potlesk:

mrav
Extra třída :D 11944 příspěvků 10.04.18 15:26
@Jarr píše:
Ahoj. No v posledni dobe to neni. Ale za nejvtipnejsi a nejhorsi povazuji tu jak se jedna matka ptala co ma delat ldyz ji cura manzel do vany kdyz se koupe ze synem. Na to uz clovek nema slov. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:https://www.emimino.cz/…vany-232067/ tady ????
Četl jsem jen začátek. No, já se s mojí malou - za chvíli 2 a půl roku koupu. Ale abych při tom i do vody čural?? :poblion:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2429 příspěvků 10.04.18 15:28
@Jarr píše:
Ahoj. No v posledni dobe to neni. Ale za nejvtipnejsi a nejhorsi povazuji tu jak se jedna matka ptala co ma delat ldyz ji cura manzel do vany kdyz se koupe ze synem. Na to uz clovek nema slov. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:https://www.emimino.cz/…vany-232067/ tady ????

To neeeeeee, to je fake, trolling. Neverim :mrgreen:

Jarr
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 10.04.18 15:31

@Ms.Ragdoll jako nevypada to :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2429 příspěvků 10.04.18 15:31

A nejvtipnejsi nazev diskuze rozhodne - MAM DOMA DEBILA. Sice jsem ji nikdy poradne necetla, ale ten nazev, kdyz se cas od casu objevi, fakt pobavi :mrgreen: :palec:

Markéta80
Hvězda diskuse 38753 příspěvků 10.04.18 15:36

Já tady četla jednu a to bylo něco ale už je to dlouho. Paní se ptala jestli když kojí se mlíko může dostat do mozku :mrgreen: :mrgreen:

mrav
Extra třída :D 11944 příspěvků 10.04.18 15:39
@Ms.Ragdoll píše:
A nejvtipnejsi nazev diskuze rozhodne - MAM DOMA DEBILA. Sice jsem ji nikdy poradne necetla, ale ten nazev, kdyz se cas od casu objevi, fakt pobavi :mrgreen: :palec:

No, zrovna dnes je tam jedna taková, která se jmenuje JE TO VŮL?

Janli
Kelišová 5003 příspěvků 10.04.18 15:44

Já hlasuju pro tuhle diskuzi, to jsem řvala smíchy :mrgreen:

https://www.emimino.cz/…inak-308251/

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama