Diskuse pro bordelářky a jejich překonání

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vejilka
Závislačka 4251 příspěvků 25.03.18 14:26
Co jste v poslední době uklidily a máte z toho radost

Ahoj holky :kytka: Diskusi zakládám pro zajímavost a inspiraci, která se hodí bordelářkám, jako jsem já :mrgreen: Do čeho se vám poslední dobou nechtělo, odkládaly jste to nějakou dobu a nakonec po delší době uklidily? Tak já se přiznám, že jsem 3 měsíce odkládala kumbál, na terase taky neskutečný bordel a garáž není uklizená dobrý půlrok, možná déle. Tak jsem se překonala, vyházela potají před manžou 4 pytle bordelu a všechny tyto místnosti jsou konečně uklizené :dance: A co u vás, taky jste se poslední měsíc překonaly a uklidily nenáviděnou věc, nebo místnost? A jak dlouho u vás vydrží místnost uklizená? U nás tipuji tak 14 dní :mrgreen:

Příspěvek upraven 25.03.18 v 14:37

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 25.03.18 14:34

Spis bych se te zeptala, jestli mas ze sebe radost a tesi te, ze jsi se prekonala a dokoncila neco, do ceho se ti nechtelo. Ja mam pak radost velikouuuu.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31558 příspěvků 25.03.18 14:35

Na vsechno se musim dlouho premlouvat, nesnasim uklid..a uklizeno u nas vydrzi tak 5 minut :jazyk: kdyz tedy uklizim v noci, tak do doby 5 minut pote, co vstanou deti

chaela
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 25.03.18 14:35

Já jsem po dlouhé době opravdu vycídila obyvák s kuchyní, takhle krásně uklizeno tu nebylo snad ani po nastěhování. No a do druhého dne to zas vypadalo, jako kdybych nikdy neuklízela. To mi potom jaksi schází motivace. Snad se to zlepší, až děti trochu povyrostou.

Malinkydablik
Kecalka 134 příspěvků 25.03.18 14:38

Jooo mě dělají problém skříně s oblečením, taky komora tam už se nedá hnout, žehlení a Okna… Ale z toho mě chytne amok a pak to mám ze dne na den všechno uklizené. Zrovna teď ty skrine, ale vyřazeny věci jsou v pytlech a jsem zvědavá kdy je odvezu do kontejneru :-D a uklizena místnost u nás vydrží dokud se nevrátí muž domu. Je zedník, nechce se vyslikat hned v chodbě a kde co položí tam to taky nechá… Takže já uklízím dennodenně, ale už to mám tak zaběhlý že mi úklid trvá půl hodinu než se malá ráno probere, pak si užívám v čistém domečku a pak už to neřeším.. a ráno znova :-) a taky mám úchylku pořád něco přestavovat takže každou chvilku máme úplně jinak místnosti :-D to už někdy chlap šílí…a mám ráda viditelný pořádek, ale v suplikach. Tam by ste občas našli od každé věci kus :-( :-D

vejilka
Závislačka 4251 příspěvků 25.03.18 14:39

Jo holky, já uklidila dětský pokoj a dítě vstalo a všechno vysypalo :cert: :cert: Ještě že jsem to házela do krabic vše. Dřív jsem byla magor a dávala vše zvlášť. Autíčka do jedné krabičky, kostky, lego… :cert:

Marcepan
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 25.03.18 15:10

Já nesnáším třídění oblečení, ale když se do toho dam, lépe se pak dýchá těm skříním. Teď mám nové přípravky na uklízení a s nimi mi to jde a takhle uklizeno jako v poslednich 3 měsících jsem doma nikdy neměla. Mam z toho super pocit. A nejmenší mi rad pomáhá :palec:

catherine100
Vesmírná mluvilka 30573 příspěvků 25.03.18 15:12

@vejilka Tak mě to právě neuvěřitelné rozčiluje, takže légo do lega, panenky k panenka atd. A jen se otočim malá mi to sesype do kupy, to by mě vždycky svihlo :mrgreen: A stejně mi to nedá a zas to roztridim…

No já se pořád přemlouvam dát do kupy balkon a skříně, ale to by mi někdo musel tak půl dne pohlídat děti, aby to mělo smysl :cert:

Mango_Lassi
Extra třída :D 11359 příspěvků 25.03.18 15:14

Jsem bordelarka a proto máme hospodyni :P

Malinkydablik
Kecalka 134 příspěvků 25.03.18 15:17

@Marcepan jo to je fakt že když si koupím nový přípravky na uklízení Baví mě to tak 1000% víc :lol:

vejilka
Závislačka 4251 příspěvků 25.03.18 20:15
@Malinkydablik píše:
@Marcepan jo to je fakt že když si koupím nový přípravky na uklízení Baví mě to tak 1000% víc :lol:

Svatá pravda :mrgreen:

Tamtama
Extra třída :D 11348 příspěvků 25.03.18 21:06

Ve čtvrtek mi přišly komody pro kluky do pokoje a tv stolek, takže jsem víkend trávila montováním. Ale zvládla jsem to, všechno má své místo! Taky jsem vytřídila úložný prostor gauče, rozmontovala a odnesla ke kontejneru starý pc stůl, hodila dva pytle oblečení do kontejneru Diakonie. :pankac:

vejilka
Závislačka 4251 příspěvků 25.03.18 21:33
@Tamtama píše:
Ve čtvrtek mi přišly komody pro kluky do pokoje a tv stolek, takže jsem víkend trávila montováním. Ale zvládla jsem to, všechno má své místo! Taky jsem vytřídila úložný prostor gauče, rozmontovala a odnesla ke kontejneru starý pc stůl, hodila dva pytle oblečení do kontejneru Diakonie. :pankac:

Jsi hustá :pankac: Určitě jsi měla ze sebe úžasný pocit

Marcepan
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 25.03.18 21:37

@Tamtama hned se lépe dýchá, že?

Tamtama
Extra třída :D 11348 příspěvků 25.03.18 21:52

@vejilka @Marcepan jo, sedím tady v křesle pod Harry Potter dekou a kochám se. A za odměnu si asi na chvíli zahraju sims 3. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Otřesné video: Chůva surově zbila dítě ve výtahu, čím víc plakal, tím víc dostal

V jednom apartmánu v Číně si chůva přišla vyzvednout malého chlapečka,... číst dále >

Otřesné video: Chůva surově zbila dítě ve výtahu. Čím víc chlapec plakal, tím víc dostal

V jednom apartmánu v Číně si chůva přišla vyzvednout malého chlapečka, jehož... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podprsenka? Ne, díky. Celebrity sázejí na přirozenost

Je jedno, jestli máte prsa malá, nebo velká, souměrná, nebo nesouměrná,... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama