Nejabsurdnější krádeže a kuriozity

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Romilda
Kecalka 379 příspěvků 22.03.18 13:47
Nejabsurdnější krádeže a kuriozity

Četla jsem rozhovor s uklízečkou v metru, která popisovala historku, jak jednou přišla na WC maminka s dcerou, a ta si cestou z kabinky odnášela sáčky na použité vložky. Tak se jí ta uklízečka zeptala, proč jich chce ukrást tolik a holčička odpověděla, že jí to poručila maminka, prý jí do toho bude chystat svačiny do školy 8o :zed:
Stejně tak mi hlava nebere, když si mi pro změnu stěžovala uklízečka v naší praci, že jí lidé kradou že záchodu používané Wc štětky(?!?!)
Já mám zkušenost z jídelny, kdy nám lidé kradli příbory, talíře, skleničky i slánky. Prostě všechno ;)
Setkali jste se někdy s nějakou absurdní krádeží? Těším se na příspěvky, protože si myslím, že češi jsou v tomhle směru…no, jak to jen říct… :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Reakce:

mrav
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 22.03.18 13:52

Václav Klaus - plnící pero. :cert:

Pimperelle
Kecalka 148 příspěvků 22.03.18 13:55

Při stěhování skříně byla skříň chvíli ponechána na ulici před domem, v zámku měla klíč. Během chvíle bez dozoru někdo skříň zamkl a ukradl klíč. Naštěstí jsme měli ještě jednu stejnou včetně klíče, který pasoval do obou.

aiwwa
Extra třída :D 12292 příspěvků 22.03.18 13:55

Mě v mém prvním podnájmu někdo ukradl boty, takové staré křusky :lol: a na silvestra nám někdo ukradl šampaňské, které jsme chladili na balkóně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aiwwa
Extra třída :D 12292 příspěvků 22.03.18 13:57
@Pimperelle píše:
Při stěhování skříně byla skříň chvíli ponechána na ulici před domem, v zámku měla klíč. Během chvíle bez dozoru někdo skříň zamkl a ukradl klíč. Naštěstí jsme měli ještě jednu stejnou včetně klíče, který pasoval do obou.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nějaký vtipálek. Jo a ještě jsem si vzpomněla, loni v létě jsem zapomněla na zahradě na stole zavařovačku s okurkama, myslím že tam byly tak dvě, max. tři. Ráno sklenice i s okurkama pryč. Někdo musel kvůli tomu přelézt plot. :lol:

Uživatel je onlineLalelale
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 22.03.18 13:57

@Romilda do háje… chudák dítě, nosit si v sáčku na vložky a ještě z veřejného hajzlu svačiny :zed: neskutečný. Známá dělala v obchodním centru a říkala, že na záchodech je toaleták v těch boxech zamčený, protože si ho lidé kradli domů :roll: celé ty obří role

Jinak není to úplně historka v tomhle smyslu, ale vykradli souseda. Zloději mu vyloženě rozmlátili dveře na tříšky, ty dveře se válely snad přes celou chodbu po malých kouskách. Po tomto vynaloženém úsilí si zloději z jeho bytu odnesli DVDčka a pár CDček. Laptop, televizi, xbox i ipad mu nechali. Zároveň teda soused mohl být rád.

Therushka
Kecalka 429 příspěvků 22.03.18 14:04

Lžíce na boty v kabinkách obchodech… proto na nich mívají kódy.

Svítící žárovka
Ukecaná baba ;) 2212 příspěvků 22.03.18 14:04

My máme takový statek. Je tam dílna, tam tak nějak sedává manžel, tchán, kámoši na pokec. Děda tam má noťas. Tak nějak to všichno vědí. Dílna se nezamyká. A minulý týden v noci zmizela dědovi od noťasu bezdrátová myš. I s tím čudlem, co je strčenej do noťasu. Noťas, reprák z 2 litry, svářečka, nářadí… a mraky a mraky dalších věcí zůstaly. Zmizela jen myš za dvě kila.

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 2722 příspěvků 22.03.18 14:06

Manžel si musí do práce brát vlastní toaletní papír, protože ten šmirglpapír, co jim dávají na WC, někdo pravidelně krade, v pondělí v 5 ráno tam mají 10-12 rolí a v 9 už tam není nic :nevim:

berusa.m
Ukecaná baba ;) 2421 příspěvků 22.03.18 14:07
@Svítící žárovka píše:
My máme takový statek. Je tam dílna, tam tak nějak sedává manžel, tchán, kámoši na pokec. Děda tam má noťas. Tak nějak to všichno vědí. Dílna se nezamyká. A minulý týden v noci zmizela dědovi od noťasu bezdrátová myš. I s tím čudlem, co je strčenej do noťasu. Noťas, reprák z 2 litry, svářečka, nářadí… a mraky a mraky dalších věcí zůstaly. Zmizela jen myš za dvě kila.

To je blbé…protože je jasné, že to byl někdo známý :?

Brontik
Kelišová 7080 příspěvků 22.03.18 14:07

Vánočnní stromeček na hřbitově.
Když si objevily první umělé stromky, naši jeden maličký (asi 40cm) také koupili. Na hřbitov. Každý rok se jen vybalil z igelitky, upravily větvičky a dal se tam (dříve se to řešilo tak, že se došel uříznout malý smrček z náletu v lese, navrtalo a upravilo březové půlpolínko, které sloužilo jako stojánek a každý rok se vyhodil). Po Vánocích se zase ozdobený uklidil do igelitky na příští rok,
Měli jsme ho několik let a já si po Vánocích vzpomněla, že už se prodávají celkem levné a hezké stromečky, jeslti tan starý nevyhodíme a nekoupíme nový. (už byl jak koště) No a dozvěděla jsem se, že už mne někdo předběhl, protože po Vánocích stromeček na hřbitově už nenašli. Od té doby tam dělám svícny.

chs.jasmin
Kelišová 6597 příspěvků 22.03.18 14:08
@Pimperelle píše:
Při stěhování skříně byla skříň chvíli ponechána na ulici před domem, v zámku měla klíč. Během chvíle bez dozoru někdo skříň zamkl a ukradl klíč. Naštěstí jsme měli ještě jednu stejnou včetně klíče, který pasoval do obou.
:lol: :lol: :lol:

Anonymní  22.03.18 14:11

Ja teda z jineho soudku a pochopitelne anonym :mrgreen:. Sbirala jsem body na ovecky z lidlu (akce pred vanoci). Nakonec jsme nasbirali dve karticky. Sla jsem s dcerou do lidlu, dala ji do ruky dve ovecky a sly jsme nakupovat. Holka sedela v kosiku. Mely jsme plnej kosik. Kdyz jsme byly na pokladne, nandala jsem nakup do kosiku, pak zaplatila. U vychodu jsem si vsimla tech ovecek, ty jsme nezaplatily, neodevzdaly jsme ty karticky. Ale nevracela jsem se a potom v jinem meste jsem vyzvedla dalsi dve ovecky :oops: :oops:.

krtek93
Neúnavná pisatelka 16695 příspěvků 22.03.18 14:12

Jé, díky za tip na ty sáčky, máme je v práci :mrgreen: (vtip)

Mně se jednou ztratily boty nechaný za dveřma na chodbě, když jsme byla na návštěvě. Blbý bylo, že jsem jaksi neměla v čem odejít (kamarádka má větší nohu a všechny možný její letní boty mi padaly, já tehdy s kočárem a potřebovala jsem prostě stabilitu, abych s ním nastoupila do busu a tak :lol: ) a museli pro mě přijet naši autem. No a jednou mi někdo ukrad z chodby před bytem kytku v květináči, ta mě mrzí dodneška :?

berusa.m
Ukecaná baba ;) 2421 příspěvků 22.03.18 14:12

Minulý měsíc v letadle a jde kolem další nastupující turistka a říká komusi vedle: Jé oni dávají deky, tu si pak vemu sebou! :roll: Měli jsme s manželem několikaminutový záchvat smíchu. Za 1. letěli jsme do tepla, tak na co deka. Za 2. Letěli jsme do dražší destinace, takže to určitě nebyl žádný sociální případ co si nemůže dovolit deku třeba z KIKu. :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama