Reklama

Co vás naposledy potěšilo?:-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2496 příspěvků 19.03.18 16:51
Co vás naposledy potěšilo?:-)

Ahoj,

mám nějakej splín, nějak na mě doléhají ty smutné diskuze tady.. Pojďmě si napsat něco pěkného, klidně maličkosti :srdce:. Co vás naposledy potěšilo, nebo dojalo? :)

Mě například dnes potěšil můj chlap.

Donesl mi nečekaně z nákupu, kroužek na klíče. :mrgreen: :lol: :dance: Předešlý se mi rozbil a pořád jsem si nebyla schopná, hlava děravá že jo, dojít si pro novej :oops:

Pro někoho možná strašná blbost, ale přišlo mi štrašně hezký, že ho to při nákupu vůbec napadlo, on je jinak totiž taky celkem hlava děravá… :srdce:

Příspěvek upraven 19.03.18 v 17:08

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Lucias241
Kecalka 213 příspěvků 19.03.18 16:54

Manzel hlidal dnes deti a ja mohla do fitka :)

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 19.03.18 16:55

@Ms.Ragdoll To je hezke :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 16:57

Pohádala jsem se s přítelem, ale následovalo usmíření a nakonec mě nevyhodil, to mě tedy potěšilo :).

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 19.03.18 16:58

Mě muž dnes koupil gumovou kachničku do vany a taky me pochválil že jsem otevřela dvířka ventilátoru U Krbu aby se nespálil a tím mu dokázala že ho fakt někdy poslouchám :mrgreen: a taky už se druhý den směje nahlas naše holčička A to je teprve radost :srdce:

terinka4444
Hvězda diskuse 66611 příspěvků 19.03.18 16:59

My dneska byly s malou lyžovat, jednak jsem na ní pyšná, jak se za sezónu zlepšila a dneska to dávala na tom ledě, co tam byl místo sněhu, bravurně, ale hlavně ten klid a mír a mráz a do toho sluníčko, modré nebe, sníh se třpytil, žádný lidi :lol: to je balzám na mou duši, takže mně je dneska krásně.

terinka4444
Hvězda diskuse 66611 příspěvků 19.03.18 16:59
@Anonymní píše:
Pohádala jsem se s přítelem, ale následovalo usmířenía nakonec mě nevyhodil, to mě tedy potěšilo :).
:mrgreen: dobrý

debra.morgan
Závislačka 3267 příspěvků 19.03.18 16:59

Vyplata na učtě dneska rano :mrgreen: a pak email, že nam zitra odpadly cvika i prednaska ve škole 8) 8)

P4ja
Kelišová 5433 příspěvků 19.03.18 17:00

Dneska jsem byla po dlouhé době objednaná na kosmetiku, takže jsem se půlhodiny nechala hýčkat a výsledek je i vidět :)

Petrajtjv
Kecalka 142 příspěvků 19.03.18 17:01

Dcerka(8let) mi dneska jen tak přinesla věneček když šla ze školy tak pro něj došla do cukrárny :),dala mi ho se slovy že mě má ráda :srdce:,to mi udělalo takovou radost ;) (věnečky nesnáším :lol:,ale samozřejmě ji to říkat nebudu).Mě potěšilo hlavně to že si na mě takhle vzpomněla :kytka:

terinka4444
Hvězda diskuse 66611 příspěvků 19.03.18 17:02

A včera, jestli můžu i za včerejšek, mluvil manžel s jedním naším klientem ( dlouholetým, takže už takový přátelštější vztah máme) a ten ho chválil, že dodaná věc byla perfektní, že má radost a manžel mu do telefonu říkal, že to jsem dělala já a já že jsem hrozně šikovná. A klient říkal, že jo, že to ví. Neví, že jsem je slyšela telefonovat, že jsem byla vedle, ale potěšilo mě to. Jakože uznání :mrgreen: že jsem šikovná vím :mrgreen:, ale že si toho všimli i oni, to mi udělalo radost :mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 66611 příspěvků 19.03.18 17:03
@Petrajtjv píše:
Dcerka(8let) mi dneska jen tak přinesla věneček když šla ze školy tak pro něj došla do cukrárny :),dala mi ho se slovy že mě má ráda :srdce:,to mi udělalo takovou radost ;) (věnečky nesnáším :lol:,ale samozřejmě ji to říkat nebudu).Mě potěšilo hlavně to že si na mě takhle vzpomněla :kytka:
:srdce:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2496 příspěvků 19.03.18 17:06

Jééé holky, to je tak pěkný to číst! Uplně mi to zvedá náladu! :)

Zwetta
Kecalka 373 příspěvků 6 inzerátů 19.03.18 17:07

Sobotní vana.. :mrgreen: a od minulé středy jsem konečně na mateřské, takže větší klid a méně stresu.. :palec:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1875 příspěvků 19.03.18 17:07

@Ms.Ragdoll Radost mi udělalo několik věcí najednou :D koupila jsem si nové šaty a pochválil mě šéf. A co mě dojalo, tak péče pražské záchranné stanice o netopýry. Když psali, jak jsou netopýři vyháněni ze špatných úkrytů mrazem a mají hlad, ale dobrovolníci je sbírají a po nocích krmí, než přijde jaro, přišlo mi to hrozně dojemné :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama