Lýtka u žen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DominikF
Povídálka 11 příspěvků 05.04.18 16:55
Lýtka u žen

Většině mužům se u žen líbí tenká a úzká lýtka ale zároveň třeba s velkými boky. Samozřejmě by mě zajímalo proč většinou může přitahují tenká lýtka, ale spíše mě zajímá proč je ženy mají tak úzké a muži spíše naopak. Pokud má muž muskulaturu tak to chápu, ale žena i když má svaly či je trošku silnější tak furt má tenká lýtka. Je to schválně geneticky nebo proč? Mě to moc nedává smysl, i když je to pěkný tak třeba někdy si říkám jak taková lýtka mohou vůbec tu ženu unést. Budu rád za váš názor :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 05.04.18 16:56

:mrgreen: :mrgreen: já jsem štíhlá, ale lýtka mám jako bych měla 90 kilo :jazyk: :mrgreen:

Hojuza
Kecalka 115 příspěvků 05.04.18 17:00

To je vtipny. Ja jsem taky celkem stihla, boky nemam zadny, ale lytka poradny :D

Uživatel je onlineiwa83
Kelišová 5634 příspěvků 05.04.18 17:00

Ja stihla nejsem, ale kozacky nenosim asi od 14ti protoze zadne nezapnu. A to jsem tlusta tenkrat nebyla :)) Doma rikali ze mam postacke lytka. Deda byl postak a ja taky rada a hodne jezdim na kole :)

Myssicka  05.04.18 17:02

Lýtka jsou genetika, vypracovat lýtka i posilováním je neskutečná dřina. Je to skupina svalů, která je nesmírně odolná vůči zátěži a protože se na nich ukládá tuk až nakonec, tak i ženská krev a mlíko na nich má tuku nejmíň z celého těla. Mně se hubená lýtka nelíbí, sama je mám.

tzipora
Kecalka 481 příspěvků 05.04.18 17:02

Já jsem štíhlá, mam postavu modelky skoro, ale lýtka mám jak Maradona. :mrgreen: Ale rikam si, ze silné lýtka ma i Britney Spears, tak proč bych nemohla je mít i já. :D Mám je samý sval. Jednou v MHD na mě hledeli kluci a prý jsem jak fotbalista.

Magical-eyes
Stálice 78 příspěvků 05.04.18 17:05
@Bandii píše: :mrgreen: :mrgreen: já jsem štíhlá, ale lýtka mám jako bych měla 90 kilo :jazyk: :mrgreen:

ty taky??? :mrgreen:

Petistaaa
Kecalka 210 příspěvků 05.04.18 17:15

Podle mě je to stavbou těla kostry a svalů ne tím jestli je někdo štíhlý a hubený to je prostě svalová hmota..muži mají více svalové hmoty než ženy proto je i více zima ženám než chlapům, proto tak hezky hřejou :hug:

veria
Generální žvanilka 22798 příspěvků 05.04.18 17:17

To je teda peknej nesmysl, spousta i stihlych žen má lýtka jak fotbalista. A co teprve ty tlusté ;)

Petistaaa
Kecalka 210 příspěvků 05.04.18 17:20

Kdo ví do ví… :think:

pe-terka
Extra třída :D 14943 příspěvků 05.04.18 17:21

@DominikF to je nesmysl. Jsou různé typy postav a šířka lýtek bývá součástí „konceptu“. Ženy typu hruška, se silnějším „podvozkem“, mají obvykle širší boky a silnější stehna i lýtka. Postava „jablko“ mívá naopak nohy a boky štíhlé.
Podobně i muži mají různé typy postav, rozožení tuku i muskulatury.
V globále mjí muži lýtka širší, ptž jsou zkrátka celí statnější a mohutnější. Ale najdou se četné výjimky, potvrzující pravidlo - viz. Homolka a Tobolka :lol:

pe-terka
Extra třída :D 14943 příspěvků 05.04.18 17:25

@Myssicka taky jsme „majitelkou“ úzkých lýtek, nosím i modely kozaček, které běžná žena nezapne.
Odvázaná z toho nejsem, ale manželovi si to líbí. Mým nožkám říká „kohinorky“ :lol:

Meeshab
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 05.04.18 17:28

Vidíte, já jsem spíš při těle (i když ne vyloženě tlustá) a lýtka mám hubený. V kozačkách mi skoro lítají. Pán Bůh se zřejmě vyřádil na stehnech a bocích a na lýtka už nezbylo… :mrgreen:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 05.04.18 17:43

Když si kupuju volnější sukni/šaty/kraťasy, musím je mít kousek nad kolena, aby bylo vidět, že mám tlustý jen ty lýtka :oops: :mrgreen: když si vezmu něco volnýho a nejde vidět ani kousek stehna, ty lýtka mě úplně se.ou :mrgreen: působí to, že mám tlustý celý nohy :poblion:

oliš
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 05.04.18 17:44

Hm, tak to já mám celý nohy, jak sloupy do betonu  :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Reklama